הפסד ראשון למכבי אשדוד בירוחם

שחקני מכבי אשדוד (מוטי קדוש) שחקני מכבי אשדוד (מוטי קדוש)
לאחר 13 ניצחונות ו-2 תוצאות תיקו הגיע בסוף השבוע ההפסד הראשון למכבי אשדוד בירוחם. טענות קשות של אשדוד לשופט שהם אורינג. יעיש: "למדנו ומסתכלים קדימה"

מכבי אשדוד ספגה בשבת האחרונה את הפסדה הראשון בליגה במשחק החוץ למועדון ספורט ירוחם בתוצאה 0:1. בעקבות ההפסד של אשדוד והניצחון של מכבי שדרות על דימונה כעת שתי הקבוצות עם 41 נקודות לאחר 16 מחזורים.

באשדוד האשימו בהפסד את שופט המשחק, שהם ארינג, שלטענת אנשי המועדון שגה במספר החלטות מכריעות שגרמו להפסד הקבוצה במשחק.

כבר בדקה ה-15 נשארה אשדוד בעשרה שחקנים לאחר שהקשר ווראקט גדיף הורחק בצהוב השני. הצהוב הראשון היה עבור עבירה שביצע השחקן וכבר אחרי ארבע דקות השופט שרק לעבירה נוספת והקשר הגיב במחיאות כפיים הפגנתיות וראה כרטיס צהוב שני.

גם במהלך המחצית השנייה הצביעו אנשי אשדוד על מספר החלטות שגויות. 11 דקות לסיום הצליחו שחקני ירוחם לכבוש שער כאשר שלו משה, שחקנה של אשדוד, היה חתום על שער עצמי שלמעשה היה שער הניצחון במשחק.

מאמן אשדוד, פיני עייש, אמר בסיום: "לא שיחקנו טוב במשחק הזה והפסדנו. יש לנו קבוצה צעירה שעושה מעל ומעבר וכרגע זה ההפסד הראשון העונה. למדנו מהמשחק הזה והפנים קדימה. מגיע קרדיט גדול לקהל שלנו שלמרות שעה מוקדמת ומרחק של שעתיים הגעה מאשדוד לירוחם באו למשחק ועודדו אותנו בסיום למרות ההפסד הראשון".

בשישי הקרוב תארח אשדוד בביתה את מועדון ספורט דימונה שמדורגת במקום ה-11 בטבלה.

 

תגובות

+ הוסף תגובה
1
השופט צודק
(אחד שהיה: 14:06 08-02-2016)
קיבל כרטיס אדום מוצדק עשה עברה קיבל כרטיס צהוב מחא כפיים לשופט קיבל צהוב שני ואדום מוצדק השופט פסק שער לירוחם אז שפיני עייש יהיה ספורטיבי ויודה שירוחם שירוחם הייתה פשוט טובה יותר
2
כל השבוע היו דיבורים שירוחם יתנו את המשחק לאשדוד אבל ירוחם הוכיחו שהם ספורטאים וניצחו את המוליכה כל הכבוד
3
צהוב זה בלב
(אייל: 18:22 09-02-2016)
כרטיס אדום הגיע אין ספק! הגול הראשון נפסל בצדק הייתה עברה על השוער, לא נורא יש המוןשחקנים פצועים. קהל של ליגת העל עד עכשיו יש לי צמרמורת אין דברים כאלה.

סקר דאבל פס

מי המועמדת העיקרית לרדת לליגה ב' מליגה א' צפון?