מכבי ת"א תובעת את מ.ס אשדוד בכחצי מיליון ש"ח

חאתם עבד אלחמיד (ערוץ הספורט) חאתם עבד אלחמיד (ערוץ הספורט)
הקבוצה הדרומית קיבלה הבוקר (ב') מכתב תביעה מהאלופה ובו טיעונים על כך שאשדוד לא העבירה 20% ממכירתו של השחקן חאתם עבד אלחמיד לגנט הבלגית. משני המועדונים נמסר בתגובה: "לא דנים על עניינים המצויים בהליכים משפטיים בכלי התקשורת"

אנשי מ.ס אשדוד הופתעו לקבל הבוקר (ב') מסמך תביעה מבית המשפט נגד המועדון, מטעמה של האלופה מכבי ת"א.

כשהם התעמקו על מה ולמה, גילו הדרומיים כי הצהובים תובעים את המועדון על סך של 533,000 ש"ח וזאת בהקשרו של השחקן חאתם עבד אלחמיד.

כזכור, ב-2011 קנתה הקבוצה מעיר הנמל את השחקן ממכבי ת"א, כאשר במסגרת ההסכם בין שני המועדונים סוכם כי מכבי תקבל 20% ממכירה עתידית על השחקן. כשזה נמכר לגנט הבלגית כעבור ארבע שנים בסכום של כחצי מיליון יורו, מכבי לא קיבלה את הכספים המגיעים לה על ההעברה וכאמור ביממה האחרונה החליטה לסגור חשבונות עם המועדון הדרומי בין כותלי בית המשפט.

באשדוד קיבלו בהפתעה הבוקר את מכתב התביעה ואמרו: "אנחנו לא מגיבים לתקשורת בנוגע לעניינים משפטיים. את הטיעונים שלנו נשמיע במוסדות ההתאחדות הרוולנטים". 

גם מכבי ת"א מסרה בתגובה הודעה דומה: "אנחנו לא מנהלים דרך התקשורת עניינים המצויים בהליכים משפטיים". 

מדובר בתביעה נוספת בה עוסקת אשדוד בשבוע האחרון, כאשר גם השחקן יא יא פטי מנהל בימים אלה הליך משפטי נגד המועדון. השחקן שחתם לאחרונה במכבי אחי נצרת, שיחק באשדוד בארבע השנים האחרונות עם חוזה גם לעונה הנוכחית.

ביוני האחרון, לאחר שהקבוצה ירדה לליגה השנייה, היא הודיעה לקפטן שלה כי ההסכם בין הצדדים מבוטל. פטי בתגובה החליט לתבוע את המועדון על סך של כ-400,000 ש"ח בגין הפרת החוזה, הכולל בין היתר תשלומים לקרנות הפנסיה ופיצוי על עגמת הנפש.
 

תגובות

+ הוסף תגובה
1
רק מסתבכים
(אורן: 16:19 08-02-2016)
לא נמאס עם ההתנהלות החובבנית הזאת???

סקר דאבל פס

העונה הסתיימה בליגות הנמוכות, מה יחכה לנו בעונה הבאה בליגות א'?