הפועל טירת הכרמל עברה להתאמן בבית קפה

יושבים בבית קפה. שחקני טירת הכרמל הערב יושבים בבית קפה. שחקני טירת הכרמל הערב
עוד אחד מהסיפורים ההזויים של הליגות הנמוכות. מוליכת ליגה ג' מחוז שומרון העבירה את אימוניה לבית קפה, הסיבה - היעדר מגרש אימונים. במועדון אמרו: "נגיע ליום שישי וניתן את הכול"

גם האוהדים הוותיקים והשרופים ביותר בטירת הכרמל חשבו שכבר ראו ושמעו הכל אבל אמש (ב׳) הגיע עוד סיפור הזוי כאשר הקבוצה העבירה את אימוניה לבית קפה.

הקבוצה שלא מקבלת שום תמיכה עירונית לא הצליחה למצוא מגרש אימונים ראוי והחליטה לבטל את האימון ובמקום לקחת את השחקנים לבית הקפה כדי להתכבד בקפה ועוגה.

בעמוד הפייסבוק הרשמי של המועדון נכתב: "אותנו הסיטואציה הזאת מביכה ואנחנו מאמינים שגם אותכם. לא נתפס שקבוצה שמייצגת את העיר זאת השנה השלישית לפועלה נאלצת שוב להיתקע ללא מגרש אימונים. השקט שאתם כביכול זוכים לו מגזרתנו ממש מטעה, כי זה קשה לנו, אבל אנחנו תמיד נחייך ובכוונה תחילה בחרנו בערב חברתי על פני ישיבה בבית כי אנחנו נעשה הכול שביכולתנו בכדי שהקבוצה הזאת תהיה שמחה. אנחנו לא מחפשים אשמים, אנחנו מחפשים פתרונות. אנחנו כאן ונעשה כל מה שאפשר כדי שלעיר שלנו יהיה טוב! תכינו את עצמכם לשישי אנחנו ניתן את הכול!".

 

תגובות

+ הוסף תגובה
1
כל הכבוד לכם
(אביב: 09:42 09-02-2016)
אל תוותרו העיר מאחוריכם!!!
2
כל הכבוד לכם
(אביב: 14:38 09-02-2016)
לא לוותר!! בהצלחה
3
מה זה
(שחקן בקבוצה: 11:12 10-02-2016)
מה זה השלישי משמאל ראש קופסה
4
היו טירה
(ציון סמרה: 23:03 13-02-2016)
השנה חייבים לעלות ליגה אני מלוה את הקבוצה משנות השבעים עוד מהתקופה של בני ללקין דידי ששון דוד ליברטי סמי אוחיון אלי היימן חיים פורטה האחים נחמני ועוד שחקנים אני חושב שהגיע הזמן שיהיה לנו מגרש כדורגל נורמלי על תפריעו לנו ליגה ב שלנו

סקר דאבל פס

העונה הסתיימה בליגות הנמוכות, מה יחכה לנו בעונה הבאה בליגות א'?