סרסור: "עשינו טעות שלא התחזקנו בינואר"

"כפר קאסם עוד לא אמרה את המילה האחרונה". סרסור (תאמר סרסור)
שבוע סוער עבר על כפר קאסם לאחר שנפרדה במהלך שבוע שעבר מאחד מכוכביה, סאמח מרעב, וסיימה בתיקו מול מרמורק והתרחקה שתי נקודות משעריים ונס ציונה. החלוץ: "אנחנו צריכים להסתכל רק על עצמנו"

בכפר קאסם לבטח ירצו לשכוח כמה שיותר מהר את השבוע השעבר שסומן כ"שבוע השחור" של הקבוצה. הכל החל בשחרור המפתיע של הכוכב, סמאח מרעב, למכבי נתניה והמשיך בתיקו המאופס מול הפועל מרמורק שבעקבותיו הקבוצה ירדה למקום השלישי והתרחקה שתי נקודות ממכבי שעריים ונס ציונה וזאת לאחר שכבר הובילה את הטבלה ברוב שלבי הסיבוב הראשון ואף יצרה פער של חמש נקודות מנס ציונה ו-12 נקודות משעריים.

למרות הכל נראה כי בכפר קאסם, בניגוד לעבר, לא מתרגשים מאירועי השבוע החולף. אחד השחקנים החשובים של הקבוצה הוא החלוץ רוביל סרסור שלאחר עזיבתו של מרעב קיבל תפקיד משמעותי הרבה יותר.

"אני לא כל כך מאוכזב מהתיקו מול מרמורק. שיחקנו מול קבוצה טובה באחד המגרשים הקשים בליגה ולצערי לא כבשנו" אמר סרסור.

בכל זאת נפתח פער של שתי נקודות בצמרת.
"אני לא חושב שזה משמעותי כרגע. יש עוד הרבה מחזורים לסיום העונה וקבוצות יאבדו נקודות. אני גם חושב שאנחנו עושים טעות שאנחנו מסתכלים על נס ציונה או שעריים. אנחנו צריכים להסתכל על עצמנו ולחיות משבוע לשבוע".

בכל זאת הובלתם את הטבלה הרבה מחזורים וכעת אתם מאבדים גובה.
"עצם העובדה שהובלנו כל כך הרבה זמן את הטבלה מראה את העבודה הגדולה שאנחנו עושים העונה. 14 מחזורים לא הפסדנו וזה מראה על הגדולה שלנו. התמודדנו מול כל הקבוצות ושיחקנו כדורגל איכותי, כך שלדעתי העונה הזאת עד עכשיו היא הצלחה גדולה".

אולי הייתם צריכים להתחזק במיוחד אחרי עזיבתו של סמאח מרעב?
"ראשית אני רוצה לאחל הצלחה גדולה לסמאח, הוא כמו אח בשבילי ויש לנו הרבה שיחות ביחד ואני עוזר לו לעשות את המעבר מליגה א' לליגת העל. סמאח היא שחקן נהדר וחשוב אצלנו, אבל לכל אחד יש מחליף. יכול להיות שעשינו טעות שלא התחזקנו בינואר אבל מצד שני לא רצינו לפגוע במרקם הקבוצתי שלנו. אני סומך על הצוות המקצועי והניהולי ובטוח שהם יודעים מה לעשות".

בכל זאת גם שעריים וגם נס ציונה התחזקו.
"צריך להבין שאנחנו לא יכולים להתמודד עם שעריים. למרות שיושב הראש שלנו הוא לא פחות מאלדד פרי, אין כל כוונה להשקיע סכומים אדירים כמו שעריים. הם השקיעו סכומי עתק וזה אומר שאם הם לא יעלו ליגה הם יכולים לסגור את הבאסטה. אין לי בעיה שאנחנו נעלה מהמקום הראשון והם מהמקום השני".

האם כפר קאסם תמשיך להיות קבוצת צמרת עד לסיום העונה?
"אין ספק. יש לנו קבוצה מצוינת וכל התנאים בכדי להמשיך ולהיות בצמרת הליגה. כפר קאסם עוד לא אמרה את המילה הנכונה".


 

תגובות

+ הוסף תגובה
1
איפה גנבתם את ה "אולי"
(אוהד כפר קאסם: 13:09 10-02-2016)
הוא אמר אולי עשינו טעות !, יענו לא כזה עניין רציני !. עשיתם מזה כילו זו טעות עולם
2
תסתאהלו
(אוהד קסמוי: 17:03 10-02-2016)
אה אלחמדאלא לסחיתו אליום בס כלס מוש מוהם פי רב
3
לא היתם צריכים חיזוק אבל גם לא חילוש סירוטקין וההנהלה היו צריכים לשחרר את סמאח מרעב רק בסוף השנה.

סקר דאבל פס

מי המועמדת העיקרית לרדת לליגה ב' מליגה א' צפון?