כהן צדק: "באתי לעלות ליגה וזה המאני טיים"

יאיר כהן צדק (רפי נחמיאס) יאיר כהן צדק (רפי נחמיאס)
משחק העונה בליגה ב' דרום א' יפגיש בסוף השבוע את הראשונה, יפו אורתודוכסים, מול השנייה, מ.ס טירה. ביפו מודעים לעובדה כי ניצחון עשוי לחתום את העלייה

אחד המשחקים המרכזיים של סוף השבוע בליגות הנמוכות יהיה בליגה ב' דרום א' שם תארח הראשונה בטבלה, בני אורטודוכסים יפו, את השנייה בטבלה מועדון ספורט טירה.

ערב המשחק הפער בין שתי הקבוצות עומד על ארבע נקודות, וגם ביפו ובבטירה מבינים את חשיבות המשחק. יפו תגיע למשחק הזה לאחר הפסד מול חולון בתוצאה 1:2 ולכן במועדון רוצים לחזור במיידית למסלול הניצחונות. ביפו מספרים כי גם העונה הקבוצה נבנתה על שחקנים מקומיים כאשר המאמן, אלי משען, קיבל הזדמנות לאחר שאימן את קבוצת הנוער של המועדון. בתחילת העונה לא הצהירו ביפו על עלייה, אבל לאחר פתיחת עונה מסחררת הבינו כי אולי זאת ההזדמנות שלהם ואף התחזקו באחד הקשרים הטובים בליגות הנמוכות, יאיר כהן צדק. מלבד כהן צדק אפשר למצוא בסגל יפו את אחד הכוכבים של ליגת החופים, עמאר יתים, שמפגין יכולת גבוהה גם על כר הדשא. התגלית הגדולה של הקבוצה העונה הוא החלוץ הצעיר, בן אלוני, שכבש העונה 21 שערים. שחקן חשוב נוסף בסגל הוא הקשר, מתן בן נעים, שהוא גם גיסו של כהן צדק.

הקשר אמר לקראת המשחק: "אכן מדובר במשחק עונה. הייתה לנו פאשלה בשבוע שעבר מול חולון אבל התעשתנו ועבדנו קשה באימונים. יש לנו קבוצה טובה שהסוד שלה הוא הלב הגדול. במשחקים כמו מול טירה צריך להביא לב וזה מה שנעשה. באתי לקבוצה כדי לעלות אותה ליגה וזה המאני טיים".

גם הקבוצה מטירה לא חשבה שתהיה במקום השני בשלב הזה של העונה אבל נראה כי גם היא ראויה להיות חלק מהצמרת הגבוהה. בין השחקנים המובילים בקבוצה הוא השוער עודה ראני, המגן, עמר מנסור, עם עבר עשיר בליגה הלאומית והקשרים, אלירן שערי ומשה עמר.

הכוכב הגדול של הקבוצה והמנהיג של המועדון הוא החלוץ, עבד טיטי. גם על כר הדשא נחשב טיטי לשחקן חשוב כאשר העונה הוא עם תשעה כיבושים. הקבוצה תגיע למשחק הזה ללא הרכב מלא וזאת לאחר מספר פציעות של שחקני מפתח בתקופה האחרונה.

טיטי אמר לקראת המשחק: "אנחנו מתכוננים למשחק הזה כמו לכל משחק. יש לנו את אחד התקציבים הנמוכים בליגה ועדיין אנחנו נמצאים במקום השני. יש עוד ליגה ארוכה וכל קבוצה יכולה לנצח כל קבוצה. נגיע ונרצה לנצח ואם לא, ננסה לעלות מהפלייאוף".


 

תגובות

+ הוסף תגובה

סקר דאבל פס

מי המועמדת העיקרית לרדת לליגה ב' מליגה א' צפון?