מיקי סירושטן: "מי הכי מסוכן בפ"ת? המאמן גיא צרפתי"

קפטן אשדוד מיקי סירושטן (וואלה) קפטן אשדוד מיקי סירושטן (וואלה)
קפטן אשדוד מוכן לקראת משחק העונה של הליגה הלאומית מול הפועל פ"ת וגיא צרפתי: "יהיה משחק מסקרן ושקול. באים במטרה לנצח". שתי היורדות מליגת העל ייפגשו ראש בראש באצטדיון הי"א למפגש צמרת על 6 נקודות עם לא מעט יוקרה על כף המאזניים

את חודש מאי 2015 מ.ס אשדוד והפועל פ"ת לא יישכחו עוד הרבה זמן. שתי הקבוצות נאלצו להתרגל למציאות חדשה כאשר מצאו את עצמן חוות ירידה כואבת לליגה השנייה בסיומה של עונה קשה במיוחד. אצל הקבוצה ממלאבס התחושה היתה מוכרת יותר, אך מנגד הקבוצה מעיר הנמל נשרה לאחר 18 עונות בליגה הבכירה ומצאה את עצמה תחת סיטואציה חדשה.

מאז עברו לא מעט מים בנהר והקבוצות בנו את עצמן בכדי לעשות חזרה מהירה ככל האפשר למקומן הטבעי. ביום שישי הקרוב השתיים ייפגשו ראש בראש למשחק העונה של הליגה הלאומית וינסו לאגור 3 נקודות שעשויות להשפיע על מיקומן בצמרת וכמובן על זהות העולות בסיום העונה. 
 
אם ננתח מבחינה מקצועית, הרי שהקבוצה של רוני אוואט מגיעה במומנטום טוב יותר למשחק. המועדון הדרומי רושם שלושה ניצחונות בארבעת משחקי הליגה האחרונים ומוליך את הטבלה בזכות. שחקני הבית ממשיכים לתת את הטון באשדוד גם העונה ומוכיחים את הכללתם מידי שבוע.

אחד מהם הוא קפטן הקבוצה, מיקי סירושטן, שכבש 9 שערים בכל המסגרות מעמדת הבלם. הקפטן אמר לקראת ההתמודדות הקרובה: "הולך להיות משחק מאוד מסקרן ושקול אבל אנחנו באים במטרה לנצח. הטבלה העונה מאוד צפופה ויש עוד כמה קבוצות שמתמודדות על העלייה, ככה שלא הייתי מגדיר את המשחק כמשחק עונה אלא יותר משחק שחשוב מאוד להמשכיות שלנו".

כשנשאל הבלם מי מבין שחקני פ"ת הוא המסוכן ביותר ועל מי צריך לתת דגש גדול יותר ענה הקפטן: "מהמאמן גיא צרפתי. אני בטוח שהוא מכין את הקבוצה שלו בצורה טובה".

מנגד, אצל הקבוצה מאם המושבות אף פעם לא שקט. בדומה לאשדוד, גם הכחולים ערכו שינוי בצוות המקצועי כאשר גיא צרפתי, שירשום הופעה רביעית כמאמן הקבוצה עדיין לא הצליח להשיג ניצחון במועדון בו פרח כשחקן. מלבד העובדה הזו, פ"ת נמצאת במשבר של ממש ובחודש וחצי האחרונים לא מצליחה לשחזר  את היכולת הטובה מתחילת העונה.

יתרה מכך, הקבוצה נראת כמו הצל של עצמה לאחר שכבר הובילה את הטבלה, שמטה יתרון של 4 נקודות מהשנייה והתדרדרה עד למקום השלישי. המשחק הקרוב מוגדר אצל המלאבסים כחשוב ביותר, כאשר ניצחון, שנראה כרגע משימה קשה במיוחד, עשוי להוציא את הקבוצה לדרך חדשה ולהעניק לה זריקת עידוד משמעותית לקראת המשך העונה. המפגש הקודם בין הקבוצות העונה הסתיים בניצחון 2:3 לטובת פ"ת.
 


 

תגובות

+ הוסף תגובה
1
ניצחון ועולים ליגה
(יאללה אשדוד: 21:57 11-02-2016)
צרפתי אתה וקלינגר שנואים באשדוד הורדתה אותנו ליגה יא זבל
2
גיא צרפתי
(אוהד שרוף הפועל פ״ת: 23:31 11-02-2016)
מאמן חלש מאד,לא כל מי שמסדר קונוסים או רושם סטטיסטיקה יכול להפוך למאמן. עם קורצקי כבר היינו עולים ליגה מזמן.

סקר דאבל פס

העונה הסתיימה בליגות הנמוכות, מה יחכה לנו בעונה הבאה בליגות א'?