אדומים מבושה: אשקלון מושפלת עם שלישייה בסכנין

אבוחצירא מול אזולאי. מאבק חסר סיכוי (צילום: יוסי שקל) אבוחצירא מול אזולאי. מאבק חסר סיכוי (צילום: יוסי שקל)
רבע גמר גביע המדינה: עם לא מעט תקווה ואמונה, הגיעה הפועל אשקלון לאצטדיון דוחא וחזרה עם הפנים בין הידיים. הסינדרלה מהלאומית ספגה שלושה שערים שככל הנראה מותירים את משחק הגומלין לפרוטוקול בלבד ותחזור להתרכז במשחקי הליגה

בסיוטים הכי גדולים שלה הפועל אשקלון לא חלמה שתחזור עם תוצאה כל כך קשה מסכנין וכזו שמותירה לה סיכוי קלוש לקראת הגומלין. הקבוצה של יובל נעים הוכתה שלוש פעמים על ידי זו של יוסי אבוקסיס וחוזרת הביתה עם שלושה כדורים ברשת ואף לא שער זכות אחד.

יתרה מכך, הקבוצה הדרומית כלל לא הופיעה למשחק והייתה נראת כמו הצל של עצמה. הבדלי הרמות בין ליגת העל לליגה הלאומית נראו היטב על כר הדשא כאשר הקבוצה מהמגזר גברה על אשקלון בכל עמדה, בכל פרמטר והייתה ראשונה לכל כדור.

כבר בשניות הראשונות סכנין הוכיחה מי בעלת הבית כאשר אשקלון הוציאה כדור ראשון מהרשת בדקה ה-4. פיראס מוגרבי ניצל חוסר עירנות של שוער אשקלון, ליאור חדריאן ובעט כדור קשתי שפגע במשקוף ונכנס פנימה, 0:1 סכנין.

המארחת המשיכה לשלוט ולייצר הזדמנויות שרק במזל לא הסתיימו ברשת. בדקה ה-26 גם אשקלון החלה להעיז והצליחה לכבוש שער חוץ יקר מרגליו של קיוטה סיבו, שנפסל בטענת נבדל.

הקצב הנהדר נמשך ושלוש דקות לפני סיום המחצית סכנין הצליחה להכפיל את היתרון. הגבהה לכיוון הרחבה הגיעה הישר לראשו של הקשר המצויין, ז'אורז'יניו שנגח את הכדור פנימה ונעזר שוב בקורה האדיבה, 0:2 מבטיח לסכנין לפני ההפסקה.

יובל נעים הגיב בצרחות על שחקניו בחדר ההלבשה על מנת לעורר אותם וערך חילופים שלא הוכיחו את עצמם. כניסתם של אסי בוזגלו ועידן שריקי, שניסו להשפיע על המשחק, לא באמת שיפרה את היכולת האנמית של הקבוצה.

בדקה ה-62 זה כבר הפך לתבוסה. שוב בלבול בהגנת אשקלון הוביל לספיגה כשהפעם סגס תאמבי היה שם כדי לנצל זאת ולקבוע 3:0 גדול לקבוצה הצפונית. דווקא לאחר ספיגת השער השלישי אשקלון השתחררה וניסתה לגנוב שער חוץ, אך לא השכילה למצוא את הרשת בחצי השעה האחרונה וחוזרת הביתה עם תוצאה מביכה. 

סכנין עומדת במשימה שלה ומשיגה מקדמה משמעותית לקראת משחק הגומלין. אשקלון ככל הנראה תגיע רק כדי להציל את הכבוד האבוד שלה ושל אוהדיה, שעשו את הדרך הארוכה לסכנין.
 

 

תגובות

+ הוסף תגובה

סקר דאבל פס

העונה הסתיימה בליגות הנמוכות, מה יחכה לנו בעונה הבאה בליגות א'?