גורמים בהנהלת פ"ת מצפים מגיא צרפתי להתפטר מיידית

גיא צרפתי. יפנה את מקומו? (ערוץ הספורט) גיא צרפתי. יפנה את מקומו? (ערוץ הספורט)
בלאגן בהפועל פ"ת בעקבות ההפסד במשחק העונה. האוהדים קראו לצרפתי להתפטר, צרו בסיום על חדרי ההלבשה והורחקו רק ע"י כוחות המשטרה. גורמים בהנהלה מפעילים לחצים כבדים על צרפתי לסיים את תפקידו באופן מידי

אכזבה גדולה בהפועל פ"ת מהמאמן גיא צרפתי. שחקן העבר, שמונה לתפקיד לפני כחודש ימים, הביא את הקבוצה לשפל וליכולת עלובה בארבעת המשחקים האחרונים.

המשבר הגדול בקבוצה הגיע לשיאו היום כאשר הקבוצה ירדה מנוצחת ממשחק העונה באשדוד תוך ניהול משחק כושל של צרפתי ויכולת שחקנים שלא הזכירה את זו של פתיחת העונה.

אוהדי הקבוצה הגדילו לעשות כאשר קראו למאמן ללכת הביתה, צרו על חדרי ההלבשה בסיום המשחק והורחקו מהמקום רק על ידי כוחות המשטרה.

גם גורמים בהנהלת הפועל פ"ת זעמו על יכולת הקבוצה והפנו את חיצי הביקורת אל גיא צרפתי, שלאור הכשלון בארבעת המשחקים האחרונים, בהם לא הצליח לנצח, מצפים מהמאמן להניח את המפתחות ולסיים את תפקידו באופן מיידי.

גורם בכיר בהנהלת הקבוצה מסר ל"דאבל פס": "גיא צרפתי נכשל ואנחנו מאוכזבים מאוד מכך שלא הצליח להוציא יותר מסגל השחקנים שיש לו, ויש לו שחקנים מצויינים שמסוגלים ליותר. הקבוצה נראתה היום כמו הצל של עצמה ולא ציפינו להיות בשלב הזה של העונה במקום שאנחנו נמצאים בו".

אין זו הפעם הראשונה שצרפתי לא מצליח להטביע את חותמו ולעשות שינוי בקבוצה מסויימת. כזכור, אשתקד כתור עוזרו של ניר קלינגר באשדוד היה שותף צרפתי ל-17 משחקים רצופים ללא ניצחון, והעונה כמאמן ראשי במכבי נתניה לא הצליח לנצח ארבעה משחקים, לרבות משחק הגביע מול נס ציונה מהליגה השלישית. תוסיפו לכך את ארבעת המשחקים האחרונים אצל הקבוצה ממלאבס ותקבלו מאמן כושל שלא מצליח לתפקד ולהוציא משחקניו שום כלום.
 
יש לזכור כי הקבוצה מאם המושבות שמטה יתרון של 4 נקודות בפסגה, התדרדרה עד למקום השלישי ויתרה מכך, כעת רחוקה פ"ת 5 נקודות מהמקום הראשון ולא מן הנמנע כי בקרוב יוכרז על זעזוע בעמדת המאמן.  

 

תגובות

+ הוסף תגובה
1
דברי בלע
(רוני: 23:50 12-02-2016)
מי אחראי אצלכם באתר להשתלחות הבלתי פוסקת בצרפתי? עד היום הייתם אתר של חובבנים. עכשיו מסתבר שאתם פשוט אנשים רעים.
2
שמאמן השוערים בעברו היה מקבל גולים מקילומטר, כך הוא מעביר לשוערים. באחד על אחד אף אחד לא שם להפועל גול גם מנייחים. מחליפים סוסים עייפים בפרדות, מה ההבדל בין המאמנים והשוערים? ויתרתם על טוקורה ואין מי שיקח גובה ברחבה.
3
קיבלנו אותו בזרועות פתוחות,אבל אין מה לעשות אחרי חודש הוא כשלון!!
4
שיביאו מישהו משחקני העבר לאמן!
(פ״ת של הפועל: 21:30 13-02-2016)
צריכים להביא מישהו משחקני העבר שמכיר את המערכת שהמערכת חשובה לו ושהוא יאהב את מה שהוא עושה שחקן עבר שנמצא במשחקים ויודע הכל על הקבוצה!!

סקר דאבל פס

העונה הסתיימה בליגות הנמוכות, מה יחכה לנו בעונה הבאה בליגות א'?