איבדה את הקסם: כפר קאסם הפסידה 1:3, הפער 5 נקודות

חיים סירוטקין. מאמנה של כפר קאסם חיים סירוטקין. מאמנה של כפר קאסם
כפר קאסם במשבר עמוק. גם בחלומות הכי שחורים שלהם לא ציפו אנשי המועדון שכך ייראה הסיבוב השני. ב-6 המשחקים האחרונים ניצחה רק פעם אחת. הכח רמת גן חיסלה לחלוטין את הטוטאל פוטבול של חיים סירוטקין

משהו רע עובר על מועדון ספורט כפר קאסם. הקבוצה של חיים סירוטקין רשמה משחק חמישי ללא ניצחון ב-6 המשחקים האחרונים ונראה כי הצוות המקצועי מתקשה למצוא פיתרון לתקופה הלא טובה של הקבוצה.

בכפר קאסם החליטו לא להתחזק במועד ההעברות האחרון וציפו כי הסגל הנוכחי יהיה זה שיריץ אותם גם בסיבוב השני, אבל עד מהרה ניתן לראות שזה לא הפתרון. "עשינו היום טעויות של ילדים שאסור לעשות ברמות האלה. פשוט לא הגענו למשחק הזה" אמר שחקן בקבוצה.

כבר בתחילת השבוע הקרוב מתכוונים במועדון לזמן חלק מהשחקנים לשיחות אישיות לגבי מצב הקבוצה בתקופה האחרונה. גם בהנהלת הקבוצה הביעו אכזבה מההופעה של הקבוצה אבל אמרו: "זה אותם שחקנים שנתנו סיבוב ראשון מדהים אז נקווה שהם יידעו לצאת מהמשבר כרגע". בחלק ההתקפי נראה כי הקבוצה טרם הסתגלה לשחק ללא סמאח מרעב וגם התחלופות של סירוטקין לא עונות על הציפיות.

מהצד השני, אם היו שואלים את צחי טיאר אז הוא היה מבקש לשחק בכל מחזור מול הקבוצות של חיים סירוטקין. הכח הציגה משחק טאקטי נכון בעיקר בחלק האחורי ולא אפשרה ולו לרגע לכפר קאסם לפתח את המשחק שלה.

רמת גן הצליחה הקבוצה לכבוש שער מהיר בדקה ה-22 על ידי אסף מדר שהיה הכוכב המחצית השנייה כאשר ניצל פעמיים טעויות בהגנת כפר קאסם והצליח לכבוש שלושה שערים לזכות קבוצתו. רוביל סרסור רק הצליח לצמק לקראת הסיום.

מדר אמר בסיום המשחק: "המאמן הכין אותנו בצורה מושלמת למשחק. הגענו להרבה הזדמנויות ואני שמח שיצא לי לכבוש שלושער. זהו ניצחון מאוד חשוב למועדון שלנו. כפר קאסם קבוצה מצוינת עם מאמן מצוין אבל מה שעשה את ההבדל היום זה העמידה שלנו, המחויבות וניצול המצבים".

שוער כפר קאסם, אסף רז, אמר בסיום: "משחק לא טוב שלנו. קיבלנו בהתחלה גול וזה גרם להכח לסגור את המשחק. במחצית השנייה שיחקנו מאוד פתוח והכוח עקצו אותנו. אנחנו בתקופה לא טובה ואני מקווה שהיא תעבור כמה שיותר מהר".

 

תגובות

+ הוסף תגובה
1
תתעורר לא לתרגש
(בדיר: 18:47 13-02-2016)
כל התקשורת ורן זהבי הליצן מפרגנים רק לשעריים חיים תמשיך בשלך תוכיח שאתה שווה מקום ראשון תמציח את שעריים שבוע הבא
2
על טעיות משלמים ... מועאד
(אוהד מי הכפר: 19:13 13-02-2016)
מועאד בדיר. אני מאמין שהיו לך הרבה טעיות בעסקים שלך אבל למדת לקח. תיקנתה וי עובדה הצלחתה . עכשב אני מאמין את הטעיות שנעשו השנה לא תחזור עלהן עוד פעם . לא צריך לפרט מה הן זה ברור.. מועאד מה שיותר חשוב .אל תתן לאנשים לידך להשפעי עלך .אוהבים אותך
3
סאמח הרס את האונה שלנו
(וליד : 11:47 14-02-2016)
קבוצה של גברים לא קרה כלום אנחנו נעלה מיבלייאוף וי לא לדאוג שעריים הביאו שחקנים ליגת העל קשה מול שחקנים של הנוער עשינו קבוצה טובה וי נעלה דרך בלייאוף לא קרה שום דבר מהתחלה ידענו שקשה לעלות ממקום ראשון אנחנו קבוצה טובה
4
עיאר
(אט5ינמ: 20:04 13-02-2016)
כארעי
5
איזה משחק אירואי למדר.מתחילים להתחבר ,הפליאוף עדיין בהישג יד.
6
כמו בכל שנה ועם כל קבוצה מתחיל סרוטקין את העונה בקול תרועה רמה. ולאט לאט גומר את העונה בקול ענות חלושה.אבל למען ההגינות הוא לא יכול לעמוד נגד סוללת הכוכבים שיש בשערים.טוטל פוטבול?נו באמת.!
7
לוקח לכולם את הראש ומערבב מקצועי.לא האמנתי שמועד יוכל את החרטות שלו.זה ברור שתמיד ברגעים שלהמאני טיים הוא נכשל.כמו שעושים סקאוט על שחקנים שיעשו סקאוט על מאמנים.יש מספיק טובים ומקצועיים והכיחשוב בני אדם שלא מוכרים אף אחד.

סקר דאבל פס

מי הקבוצה הראשונה שתרד העונה לליגה ב'?