איבדו את הפסגה

דימונה נגד מלאכי (איציק קדוש) דימונה נגד מלאכי (איציק קדוש)
מ.ס. דימונה אירחה את קרית מלאכי המאכזבת במשחק בו המארחת הייתה חייבת לנצח כדי לשמור על המקום הראשון המוליך לליגה א'. זה נגמר ב-1:1 שכולו ניצחון של מ.ס. ב"ש

במשחק שנערך בדימונה לעיני 800 צופים, רובם מקומיים, אירחה דימונה את קריית מלאכי במסגרת ליגה ב' דרום ב'. דימונה, שמוליכה את הטבלה בנקודה בלבד על ב"ש, רצהת לנצח כדי לשמור על הפסגה , אבל ידעה שיהיו לה חיים קשים נגד קריית מלאכי, שהשתפרה במחזורים האחרונים.

בדקה העשירית רשמנו הזדמנות טובה לאורחים. כדור קרן הגיע ליקיר נחליאלי שבעט ליד הקורה. בדקה ה-17 כדור עונשין מ-25 מטרים מהשער לטובת דימונה. משה אסולין בעט היטב, אבל שוער קריית מלאכי הדף מצוין לקרן.

דימונה המשיכה לנסות ובדקה 24 חגי יצחק קיבל כדור מליאל זגורי לאחד על אחד מול השוער שוב הדף ומנע גול בטוח. הקצב הדימונאי נמשך ודקה ה-30 דימונה אסולין מסר כדור רוחב לזגורי שבעט לשער ושוב השוער מלאכי במקום. 0:0 בהפסקה.

המחצית השנייה נפתחה גם היא בשליטה מקומית ובדקה ה-53 משה אסולין במתפרצת הוציא כדור רוחב לליאל זגורי שבעט מקרוב, אך נהדף ע"י השוער לקרן,

וכשלא מבקיעים – סופגים. בדקה 64 דור סבן איבד כדור בהגנה לאסף גובזה שמול השוער בעט פנימה, 0:1 לקריית מלאכי.

שלוש דקות חלפו ודימונה חזרה. שי בוזנח קיבל כדור מאסולין ובעט מצוין פנימה, 1:1.

המארחים ניסו לרשום מהפך ובדקה ה-82 כמעט ומצאו אותו לאחר שאסולין כבר עבר את השוער, אך בעט מול שער ריק החוצה. לקראת הסיום טענו בדימונה לפנדל לאחר שאסולין הוכשל ברחבה, אבל ללא תגובת השופט ובסיום, 1:1 מאכזב לדימונה, שאיבדה את המקום הראשון למ.ס. ב"ש שמוליכה עליה כעת בנקודה אחת.

ויקטור גניש, מאמן מלאכי, נשמע מרוצה בסיום: "אני חושב שלאורך 90 הדקות החבר'ה גילו נחישות. שיחקנו פתוח נגד קבוצה שבמקום הראשון ואחרי משחק קשה בשבוע שעבר ולצאת עם נקודה מדימונה זה יפה מאוד ואני מאחל להם שיצליחו".

מנגד, מאמן דימונה, אהוד כחילה, היה קצת מצוברח: "הגענו להמון מצבים בהתחלה. קריית מלאכי נבנתה טוב והיא קבוצה טובה. הם באו להסתגר ויצאו למתפרצות והגול שלהם הגיע לאחר טעות שלנו בהגנה",


 

תגובות

+ הוסף תגובה

סקר דאבל פס

העונה הסתיימה בליגות הנמוכות, מה יחכה לנו בעונה הבאה בליגות א'?