פליקס נעים בדרך למכבי הרצליה

המאמן הבא של הרצליה? (ארנון לוי) המאמן הבא של הרצליה? (ארנון לוי)
פרסום ראשון: משה סיני סרב להצעתו של הבעלים, אריאל שיימן, לחתום בשלב זה ל-3 חודשים ולעונה הבאה. חיים שאבו אמור לקבל הודעה על הפסקת עבודתו. נעים האופציה המועדפת

אריאל שיימן, הבעלים של מכבי הרצליה, מתכנן להפסיק את עבודתו בקבוצה של המאמן חיים שאבו. יחד עם זאת, מתכוון שיימן לשלם לשאבו את שכרו עד לסיום העונה. שיימן מאוכזב מאוד מחוסר ההצלחה של הקבוצה בשבועות האחרונים ולאחרונה התגבשה אצלו ההחלטה לנסות ולבצע זעזוע בקבוצה.

היום (א') נפגש שיימן עם משה סיני. שיימן הציע לסיני חוזה לעונה וחצי. סיני מבחינתו הבהיר לשיימן כי הוא מעדיף לבנות קבוצה מתחילת העונה ולפי כך דחה בנימוס את ההצעה. יחד עם זאת, בעונה הבאה ייתכן שסיני יהיה זה שיאמן את הקבוצה ומאחר והוא נחשב למאמן מקובל מאוד ומוערך ע"י שיימן. יודגש כי כבר בתחילת העונה הושג סיכום עקרוני בין סיני לשיימן, אולם בשל התעקשותו של הבעלים על אבי איבגי כשוער הקבוצה, סיני ביטל את הסיכום וחיים שאבו מונה למאמן.

לנוכח סרובו של סיני הפך פליקס נעים למועמד המוביל לאימון מכבי הרצליה. נעים, פוטר לאחרונה מהפועל כפר סבא מליגת העל. בשנתיים האחרונות, העלה נעים את כפר סבא מליגה א' לליגת העל.

מקורביו של חיים שאבו: "מכבי הרצליה היא הצלחה גדולה. ניפחו פה בועה חסרת פרופורציות. מי שמדבר על כך שלהרצליה יש את אחד מהתקציבים הגבוהים בליגה או שמדובר בקבוצה עם סגל שווה עליית ליגה, טועה בגדול. בתחילת העונה אריאל שיימן הציב לחיים כמטרה אך ורק עונה שקטה ופלייאוף עליון. חיים הוא מאמן מצוין ונעשה לו עוול נוראי".

 

תגובות

+ הוסף תגובה

סקר דאבל פס

העונה הסתיימה בליגות הנמוכות, מה יחכה לנו בעונה הבאה בליגות א'?