נתנזון: "עד עכשיו העונה שלנו היא פספוס"

רוצים פלייאוף עליון. שחקני אזור (שקד מורג) רוצים פלייאוף עליון. שחקני אזור (שקד מורג)
באזור מאוכזבים מהתיקו מול עמישב פתח תקווה ויושב ראש הקבוצה מצהיר כי המטרה היא פלייאוף עליון: "אנחנו מצליחים בניגוד לעונה שעברה אבל יכולים להגיע עוד יותר רחוק". אבי יוסף ייעדר עוד שלוש שבועות

עונה מוזרה עוברת על הפועל אזור. הקבוצה שבעונה שעברה נחלה כישלון גדול ונשארה רק במחזורים האחרונים בליגה בנתה קבוצה איכותית העונה כאשר המטרה היא לסיים בחמישייה הראשונה.

בחודשים האחרונים במועדון אף העלו את רף ציפיות כאשר החזירו את החלוץ רפי סגל והחתימו את קשר מכבי שעריים אבי יוסף. באזור התאכזבו מהתיקו האחרון של הקבוצה מול עמישב פתח תקווה ומצביעים על המשחק הקרוב מול הפועל כפר שלם כמשחק מפתח להמשך העונה.

יו"ר הקבוצה, מישל נתנזון, התייחס ואמר: "הייתה לנו עונה לא טובה בעונה שעברה אז בניגוד לעונה שעברה, העונה אנחנו לא אכזבה. אני חושב שהעונה שלנו עד עכשיו היא פספוס, יכולנו להשיג יותר. אנחנו רוצים להגיע לפלייאוף העליון ומקווים שנעשה זאת".

אחת הסיבות לאופטימיות במועדון זו היכולת הטובה של רפי סגל שחזר עד לא מזמן לקבוצה. בנוסף באזור מחכים לקשר אבי יוסף שיחזור מהפציעה וזה צפוי לקרות בעוד כשלוש שבועות. "החלטנו להתחזק כדי להגיע לחמישייה הראשונה וזאת המטרה שלנו" הוסיף נתנזון.

 

תגובות

+ הוסף תגובה
1
אזור קבוצה טובה
(אלירן: 10:03 16-02-2016)
אבל חסרת מזל וכנראה שלשופטים בליגה יש משהו נגדם
2
שעריים בנשמה
(שיהיה בהצלחה אזור: 13:00 16-02-2016)

סקר דאבל פס

מי המועמדת העיקרית לרדת לליגה ב' מליגה א' צפון?