אלעד כהן: "שעריים לא בליגה שלנו"

אלעד כהן (תאמר סרסור) אלעד כהן (תאמר סרסור)
לאחר הפסד להכח רמת גן ופתיחת פער של חמש נקודות בכפר קאסם מבינים כי הסיכוי האחרון שלהם להילחם על המקום הראשון יהיה בשישי הקרוב בקרב ישיר מול מכבי שעריים. כהן: "אנחנו בתקופה רעה וזה הזמן לצאת ממנה. למרות הכל במשחק נתון אנחנו יכולים לנצח אותם"

רק לפני שלושה חודשים הובילה מועדון ספורט כפר קאסם את הטבלה עם פער של 12 נקודות ממכבי שעריים. לאחר ההפסד האחרון של הקבוצה מול הכח רמת גן, שעריים כבר במקום הראשון עם פער של חמש נקודות מכפר קאסם.

בקבוצה של חיים סירוטקין מבינים כי הם במשבר וחלום המקום הראשון רחוק מתמיד. הסיכוי האחרון של המועדון להמשיך ולהילחם על עלייה ישירה הוא בשישי הקרוב כאשר ישחקו ראש בראש מול הקבוצה של אלדד פרי. למרות ההפסד הכואב בתחילת השבוע ניסו ראשי המועדון לעודד את השחקנים בכדי שיבוא עם ביטחון מלא למשחק הקרוב.

אחד השחקנים החשובים בקרב מול שעריים יהיה ללא ספק החלוץ אלעד כהן. כהן כבש עשרה שערים העונה וחשוב מכך בכל פעם שכבש, קבוצתו לא הפסידה. החלוץ מודה כי כפר קאסם בתקופה לא טובה וטרם שכחו את ההפסד להכח: "הכח פשוט עקצו אותנו. כבשו שער ראשון מכלום ואז עלינו למעלה והם עקצו אותנו בעוד שני שערים".

החלוץ התייחס להבדלי הרמות בין שתי הקבוצות: "שעריים עברו שינוי גדול מאז המשחק הראשון. קבוצה שמנצחת 11 משחקים ברציפות ולמרות שלא תמיד ביכולת גבוהה, היא קבוצה שונה ממה שפגשנו בסיבוב הראשון. שעריים לא בליגה שלנו גם כי יש לנו קבוצה צעירה וגם כי העומק שלהם הרבה יותר גדול. למרות זאת, יש לנו קבוצה מוכשרת שיכולה לנצח כל קבוצה במשחק נתון גם את שעריים. אנחנו רוצים להחזיר את השמחה לקהל שלנו וזה הזמן לצאת מהתקופה הלא טובה שלנו".

 

תגובות

+ הוסף תגובה

סקר דאבל פס

מי המועמדת העיקרית לרדת לליגה ב' מליגה א' צפון?