אזגי: "הקבוצה לא למכירה, נתראה ב-31 במאי 2016"

אזגי. ספג קללות קשות אזגי. ספג קללות קשות
פרוספר אזגי כהרגלו ממשיך לספק כותרות ענק. אמש ספג הבעלים קללות קשות מצד אוהדי אשקלון במהלך משחק הליגה מול ראשל"צ, וכעת משיב אש: "הפועל היא שלי ורק שלי. לא יהיה לכם כדורגל אם תמשיכו לקלל את הילדים שלי. ההנהלה לא עשתה כלום כדי להוקיע את הקללות"

הפועל אשקלון חגגה אתמול על חשבונה של ראשל"צ והוכיחה בעיקר לעצמה, שהמקום השני בהחלט בהישג יד. הקבוצה של יובל נעים רקדה על כר הדשא והזכירה לפרקים סממנים מהעונה שעברה, אז דרסה כל מה שזז בדרך לעלייה מתוקה לליגה השנייה.

אלא שלצד צהלות השמחה על הניצחון המשכנע, אירוע חריג בו היה מעורב הבעלים, פרוספר אזגי, שהופיע לראשונה העונה במשחקה של קבוצת הכדורגל, הצליח לתפוס את הפוקוס. במהלך שהותו באצטדיון, ספג הבעלים הקנטות וגידופים מצד אוהדי הקבוצה שלא חדלו מלקלל, ואף הגדילו לעשות כאשר עירבו את ילדיו בין הקללות העסיסיות, כאלה שגם האוזן לא יכולה להכיל.
 
האוהדים העבירו מסר חד לאזגי כי לפחות מבחינתם, חזרה שלו לקבוצה כלל לא עומדת על הפרק ועשו הכל כדי לגרום לבעלים לקחת את הרגליים וללכת. אלא שאזגי כמו אזגי, שמר על פאסון ולא הניד עפעף לנוכח הקללות שספג. יתרה מכך, בזמן שאוהדי הקבוצה עודדו את ראש העיר איתמר שמעוני וקיללו את הבעלים, איש מהנהלת הקבוצה לא דאג לנסות ולהשתיק את הקהל ואף היה נראה כי הסיטואציה באיזשהוא מקום הייתה נוחה גם להם.
 
יממה לאחר המשחק, אזגי כהרגלו ממשיך לספק כותרות, מתייחס לאירועי אמש ושולח מסר עוקצני וברור לאוהדי הקבוצה. "קודם כל היה לי מאוד כיף במשחק ושמחתי לראות את הפועל אשקלון מנצחת ללא עוררין", אמר אזגי בהתייחסו לתצוגה על כר הדשא. "לראות את ההנהלה איך היא שמחה כולל ראש העיר איתמר שמעוני עשה לי טוב על הלב".
 
על הקללות שספג לכל אורך המשחק: "לקלל אותי זה אפשרי ואין לי עם זה בעיה אבל לקלל את הילדים שלי ובפרט את הבת שלי, זה לא אפשרי. מה שקרה אתמול זו אלימות מילולית ומשהו שלא מתקבל על הדעת, במיוחד שזה קורה בספורט. התפקיד של הנהלת הפועל אשקלון וראש העיר הוא להוקיע את זה וזה משהו שהם לא עשו. הם לא יכולים לשמוע מהצד את הקללות ולא להגיב".
 
הבעלים אף דאג לסגור חשבונות עם האוהדים בדרך שלו, ונראה כי חזרה שלו למועדון קרובה מתמיד: "אתם יכולים לקלל אותי מהיום עד מחר, הפועל אשקלון היא שלי ורק שלי ונכון להיום היא לא עומדת למכירה. אף אחד לא יכול לקנות אותי, לא החברה העירונית, לא החברה הכלכלית ולא עיריית אשקלון. לפני שיקנו אותי שישלמו לשחקנים את המשכורות. אני אוהב את האוהדים, נתראה ב31 במאי 2016".
 
"לכל האוהדים הנחמדים שרוצים לראות קבוצת כדורגל טובה שיידעו שהכסף הוא של הילדים שלי אז לא לקלל אותם, כי כדורגל לא יהיה לכם".
 
בנושא אחר, בלם הקבוצה בעבר, דרקו לובריץ', ששיחק במועדון במהלך עונת 11/12, תובע את אגודת הפועל אשקלון על סך של כ-50,000 ש"ח, בטענה כי הקבוצה לא עמדה בהתחייבויות כלפיו ולא שילמה לו כספים המגיעים לו. אזגי טוען, כי מסמכי התביעה שהגיעו לפני כשנה וחצי לידי הנהלת המועדון, לא נמסרו לידיו בזמן, וזאת בניסיון להרע לו ולגרום לסחבת בעניין. בנוסף הזכיר אזגי כי בכל מקרה, במסגרת ההסכם עם עיריית אשקלון כל תביעה שמגיעה למועדון במהלך חוזה השכירות לארבע השנים, אמורה להיות מטופלת ומשולמת על ידי אנשי המועדון. פרטי התביעה הגיעו עד לממסד פיפ"א, ובמועדון מנסים למזער נזקים ולטפל בעניין בהקדם.
 


 

תגובות

+ הוסף תגובה
1
דווקא כן בא מישו מההנהלה
(אשקלוני: 19:04 16-02-2016)
בא מישו מההנהלה וביקש שנפסיק
2
אף אחד במיוחד לא אזגי שעוזר לקבוצה

סקר דאבל פס

העונה הסתיימה בליגות הנמוכות, מה יחכה לנו בעונה הבאה בליגות א'?