כאן שובתים: שחקני הפועל אשקלון נטשו את אימון הבוקר

שחקני הפועל אשקלון בשביתה שחקני הפועל אשקלון בשביתה
פרסום ראשון: שחקני הפועל אשקלון נטשו את אימון הבוקר של הקבוצה עוד בטרם עלו לכר הדשא. לשחקני הקבוצה הובטחו משכורות עד אתמול (ד') אך מכיוון שלא קיבלו הגיבו בצעד מחאתי חריף במיוחד. קסנטיני שלח מכתב נוקב לעיריה: "נגרם לי סבל אישי, שוקל המשך דרכי בקואליציה"

שביתה איטלקית בהפועל אשקלון. לאחר שבשבוע שעבר המאמן ועוזרו החרימו את אחד מאימוני הקבוצה, הגיע תורם גם של השחקנים לנקוט בצעד זהה.

שחקני הקבוצה הגיעו הבוקר למתחם האימונים כהרגלם והיו בטוחים כי צ'ק משכורת חודש ינואר ימתין להם. לשחקנים הובטח כי עד ה-17/2, משמע אתמול, הם יקבלו את שכרם, אך כשהגיעו הבינו כי לא כך הדבר. לאחר שלא קיבלו את מבוקשם, שחקני הקבוצה הגיבו במחאה קולקטיבית, לא עלו לכר הדשא וסירבו ללבוש את בגדי האימון.

שחקני הקבוצה התכנסו דקות ארוכות עם המנכ"ל, דרור אלמלם שהבטיח כי יעשה הכל על מנת להביא תשובות מגזברית העירייה. אלא שבשיחות עם מספר שחקנים עושה רושם כי הם לא השתכנעו מהנימוקים שהציג בפניהם אלמלם, ועזבו את מתחם האימונים זועמים. יש לציין כי מאמן הקבוצה יובל נעים, עזב את האימון עוד קודם לכן לאור ההתפתחויות.

אחד השחקנים הגיב על הדברים ל"דאבל פס": "יש לנו תחושה שמסבנים ומורחים אותנו כל הזמן. לא ייתכן שלא נקבל שכר, הבטיחו לנו דד ליין שכבר עבר, עד מתי נמשיך ככה? הגיע הזמן שבעירייה התעוררו ויבינו שאנחנו לא מוכנים לשחק יותר בחינם. עד עכשיו התחשבנו במצב ונתנו 200% מעצמנו במשחקים אבל נמאס לנו מהחרטוטים האלה".

בסיום האימון שלח יו"ר הקבוצה, איתן קסנטיני מכתב נוקב לעיריית אשקלון: "קיבלנו הבטחות על תקציב מסויים ומכיוון שהגזברות והניהול של העירייה פוגעים בקבוצה ובניהולה, זה מעמיד אותי אישית ואת הקבוצה במצב לא ידוע ולא ברור. בעקבות שביתות שמתקיימות מטעם השחקנים, הספקים והמאמנים, אני מרגיש סבל אישי ופגיעה בנוכחותי בקבוצה. אני שוקל את המשך דרכי בקואליציה ובסיעת 'דור העתיד'. חוסר ההתייחסות והבטחות שווא שקריות בחצי השנה האחרונה וכספים שהובטחו לקבוצה שנמצאת בגירעון אילצו אותי לכך. אני מזכיר שזו הקבוצה של העירייה ולא קבוצתי הפרטית, הושקעו בה כספים פרטים והתחייבויות אישיות שלי ושל מנכ"ל הקבוצה".

 

תגובות

+ הוסף תגובה
1
נימני יקמצןןןן תשלם להם
(אילן: 15:46 18-02-2016)
יטמא לכסף.

סקר דאבל פס

העונה הסתיימה בליגות הנמוכות, מה יחכה לנו בעונה הבאה בליגות א'?