הנהלת מרמורק הוציאה את חנן עדני מקבוצת ה-Whatspp של המועדון

עדני (לירן דורף) עדני (לירן דורף)
בעמותה החדשה המנהלת את הפועל מרמורק פועלים להשתחרר לחלוטין מנוכחותו של הבעלים היוצא. עדני, אחרי 44 שנים: "אני לא מתכוון להגיע למשחקי הקבוצה"

ההנהלה החדשה של הפועל מרמורק הוציאה את חנן עדני, היו"ר המתולוגי של המועדון, מקבוצת ה-Whatsapp המשותפת של הקבוצה. המהלך יתבצע שעות ספורות לאחר מסיבת הפרידה המרגשת שנערכה לו באולמי "נסיה" בהשתתפות אנשי כדורגל רבים, בני משפחה, כוכבי העבר של הפועל מרמורק, מאמני כדורגל ושחקני הקבוצה. את המסיבה הפיק וניהל בצורה מרהיבה ומדהימה, יונתן כהן, מכוכבי ערוץ הספורט בשיתוף עם מאיר סויסה, בן טיפוחיו של עדני.

מיד לאחר מסיבת הפרידה הבחין עדני כי הוא נזרק מקבוצת ה-Whtasapp המשותפת הכוללת את השחקנים, המנהלים והצוות המקצועי של מרמורק. בתגובה הקים עדני קבוצת Whatsapp משלו עם השחקנים ואנשי הצוות המקצועי בלבד. באגודה זעמו בנוסף על כך שבמהלך מסיבת הפרידה ממנו עדני ישב עם השחקנים וחילק להם בונוסים מכספו הפרטי עבור הניצחון מול נס ציונה.

עדני מבחינתו דאג להבהיר כי הוא מתנהל כמו כל אוהד מן המניין שזכותו לתגמל את השחקנים. יחד עם זאת, לעדני נפל האסימון כי הקברניטים החדשים של המועדון אינם מעוניינים בנוכחתו או בסממנים הקושרים את הפועל מרמורק אליו. בשעות האחרונות, קיבל עדני החלטה להפסיק ולהגיע למשחקי הקבוצה. עדני: "אחרי 44 שנים אני לא מתכוון להגיע יותר".

 

תגובות

+ הוסף תגובה
1
געגוע
(מאיר: 20:32 18-02-2016)
תמיד אמרתי שמרמודרק טיפשים עוד יתגעגעו לחנן
2
עדני די לך הבייתה
(רחובותי ותיק: 22:00 18-02-2016)
לכל אדם בעולם יש מחליף גם לך מר עדני שחושב שהוא יחיד במינו.תראה בתי קברות מלאים באנשים לכולם יש מחליפים
3
אמרתי שפרי מעביר כסף למרמורק
(כתום בנשמה: 09:44 19-02-2016)
הינה ההוכחה שפרי משלם לשחקני מרמורק פרמיות נק. מול נס ציונה וקאסם הקמצן עדני לא אכל כדי לא לחרבן אז פתאום הוא משלם בונוסים לשחקנים בזיון צריך לחקור את פרי ואת התנהלות הכספים הכל בכדי לעלות ליגה גם במחיר של קניית שחקני יריב
4
מהאיש הכי מגעיל עלי אדמות
(ברוך שפטרנו: 18:05 19-02-2016)
לך לעזאזל.שלום שלום ואל תחזור גם בחלום

סקר דאבל פס

מי תהיה הקבוצה החמה ביותר בעונת המלפפונים?