גיל יצחק: "זו ליגה משוגעת, כל קבוצה יכולה לנצח כל קבוצה"

חובת ההוכחה עליו. יצחק (רולנדי ברנשטיין) חובת ההוכחה עליו. יצחק (רולנדי ברנשטיין)
רגע לפני משחק העונה הראשון במכבי שעריים מוכנים לקרב הישיר מול כפר קאסם כאשר המטרה להוציא את הקבוצה של סירוטקין מהמירוץ. יצחק: "השמות לא משחקים תפקיד. מרגיש שחובת ההוכחה עלי בכל משחק"

מכבי שעריים ממשיכה בהכנותיה לקראת משחק העונה מול מועדון ספורט כפר קאסם כאשר המטרה להמשיך ולהרחיק את הקבוצה של חיים סירוטקין מהמקום הראשון.

במועדון מרחובות מודעים כי במקרה של ניצחון ופתיחת פער של שמונה נקודות ירחיק כמעט לחלוטין את סיכויה של כפר קאסם להילחם על המקום הראשון. אחד הגורמים המשמעותיים במשחק מחר צפוי להיות החלוץ של שעריים גיל יצחק.

"אני לא חושב שיחסי הכוחות שונים במשחק. זו ליגה משוגעת ובכל יום נתון כל קבוצה יכולה לנצח כל קבוצה. זה הולך להיות משחק קשה לשתי הקבוצות. אני גם לא חושב שאם ננצח, נוציא את כפר קאסם מהמירוץ. הם כבר הובילו ב-12 נקודות מאיתנו והיום זה התהפך. יש עוד כמעט סיבוב שלם לפנינו והכול יכול לקרות" אמר החלוץ.

אומרים שהקבוצה שלכם מעל הליגה.
יצחק: "זה ממש לא נכון. השמות לא משחקים תפקיד זאת הדעה שלי ובכל משחק וזמן שאני במגרש צריך להוכיח מבחינה קבוצתית ואישית שאני נותן גולים והקבוצה מנצחת. חובת ההוכחה עליי ממשחק למשחק ושמח שעד עכשיו הכול הולך כמו שצריך והלוואי ורק יימשך ככה".


 

תגובות

+ הוסף תגובה
1
שעריים נותנים היום 3-0
(אביאל: 12:16 19-02-2016)
2
3
שעריים מפסיד 2
(נס ציוני : 17:18 19-02-2016)
המשחק היה צריך ליגמר 5 לכפר קסאם שערים קונים משחקים את אילת ניצחו בשניים את מורשה בשנים אתם פח של הליגה
4
כמה כמה נגמר??
(יואב: 02:31 21-02-2016)
חובת ההוכחה עאלק....

סקר דאבל פס

מי המועמדת העיקרית לרדת לליגה ב' מליגה א' צפון?