ההזדמנות האחרונה - סירוטקין יסיים את דרכו בכפר קאסם במקרה של הפסד היום

המשחק האחרון על הקווים? סירוטקין (תאמר סרסור) המשחק האחרון על הקווים? סירוטקין (תאמר סרסור)
פרסום ראשון: לקהל נמאס ממנו, שחקנים רבים איבדו בו אמון, בהנהלה לא רואים עתיד ורוד בהמשך העסקתו וההחלטה נפלה סופית. בקאסם מעוניינים במאמן בכיר מהלאומית או לחילופין שכבר רשם עליות

בלעדי! הפסד במשחק היום (ו׳) מול מכבי שעריים יוביל לפרידה בין כפר קאסם למאמן הקבוצה חיים סירוטקין. המהלך היה אמור להתבצע מיד לאחר תצוגת הנפל במושבה בהפסד הביתי המשפיל להכח ר״ג, אבל בחדרי חדרים הוחלט להעניק למאמן הזדמנות נוספת במשחק העונה מול שעריים. רק ניצחון במשחק היום (ו׳) עשוי לשנות מבחינת סירוטקין את רוע הגזרה.

בנוסף, למרות שנפלה החלטה להפסיק את העסקתו של סירוטקין, עדיין לא נמצא מחליף ראוי. לאורך השבוע כבר נוהלו שיחות עם מספר מאמנים. באגודה רוצים בשלב זה רק מאמן איכותי ובעל רקורד של הצלחות, על מנת לנסות ולהסתער על משחקי הפלייאוף ולחילופין לבנות לקראת העונה הבאה קבוצה חזקה ומושקעת תקציבית. ליאור זדה ויובל נעים כבר סרבו להצעות שהופנו אליהם.

פליקס נעים עשוי להכנע ללחצים ולפיתוי הכלכלי. סירוטקין קיבל בכפר קאסם עולם ומלואו. שכר שקפץ מ-12,000 שקלים לחודש עד ל-17,000 שקלים, קרדיט וגיבוי מוחלט לכל החלטה מהבעלים, מועייד באדיר, ושליטה מקצועית וניהולית אבסולוטית. סירוטקין המליץ לעבור ולשחק באצטדיון המושבה וגם לכך ההנהלה נענתה בחיוב. כשההפרש בין כפר קאסם לשעריים היה 12 נקודות לחצו בכפר קאסם על סירוטקין לשדרג מיידית את הקבוצה בשני שחקני רכש ללא הגבלת עלות על מנת להכריע סופית את העלייה. סירוטקין טען כי הקבוצה לא צריכה שחקני רכש והשאר היסטוריה. מאז מועייד באדיר לא ישן בלילה.

בנוסף, בתקופת המשבר הכספי עם כוכב הקבוצה, סאמח מרעב, ביקש באדיר לשדרג את חוזהו של השחקן ולפתור את המשבר. באדיר ומקורביו טוענים שסירוטקין החזיק בדעה נחרצת שמרעב הוא כלל לא אבידה מקצועית גדולה והשחקן עזב.

בכפר קאסם דיברו השבוע בצורה קשה ונחרצת כנגד סירוטקין. המאמן זכה לכינויים ״מאמן טוב עד חודש ינואר״, ״מאמן שלא מסוגל לעלות ליגה״, ״לא פלא שהוא לא עלה אף פעם ליגה״ ו-״בכדי לעלות ליגה לא הוא זה שצריך לאמן אותנו״. לאורך כל ימות השבוע ובאופן מפתיע שמעיד על משבר האמון שנוצר עם המאמן, קיימו הבעלים וחברים ונוספים בהנהלה שיחות אישיות ומקצועיות עם השחקנים בניסיון להרים את המורל השפוף בחדר ההלבשה לקראת משחק העונה מול שעריים. במהלך השיחות נחשפו מועייד באדיר וחבריו להנהלה לחוות דעת קשות ביותר ממספר שחקנים על המאמן והתנהלותו.

הפסד היום (ו׳) יסיים באופן סופי את דרכו של סירוטקין במועדון. אבל ברור שכל זמן שלא ימצא מחליף ראוי ומקובל על מועייד באדיר, וכל זמן שסירוטקין יסכים להמשיך ולתפקד על זמן שאול, ייתכן והוא יאמן עוד שבוע או שבועיים, אבל לנוכח התחקיר המקיף ועשרות השיחות שקיימנו לאורך השבוע, לנו זה ברור - חיים סירוטקין בטוח לא יאמן את כפר קאסם עד סיום העונה.

 

תגובות

+ הוסף תגובה
1
הכל דבורים
(בילאל בדיר חבר הנהלה: 03:56 20-02-2016)
חים מאמן מעולה וישאר עד סוף העונה ונעלה אתו ליגה וימשיך את היצרה המופלאה
2
לרז זהבי
(אוהד הכפר : 23:48 20-02-2016)
הכתבה התפוצצה לך בפנים מחפש להרוס לכפר את העליה כמה כסף קבלתה מאלדד על הכתבה ימכור לך
3
לרז זהבי
(אוהד הכפר: 23:59 20-02-2016)
לא כך מסכסכים בין מאמן לקבוצה ישקוף כמה קבלת מאלדד פרי כסף על הכתבה לפני המשחק הכתבה התפוצצה לך בפנים פעם הבאה תעשה את זה במחצית ימגעל ימכור . לב ונשמה למנצחים בכסף

סקר דאבל פס

מי המועמדת העיקרית לרדת לליגה ב' מליגה א' צפון?