1:2 להכח ר"ג, הפסד שני ברציפות לנס ציונה

אוהד בוזגלו (רפי נחמיאס) אוהד בוזגלו (רפי נחמיאס)
הקבוצה של אוהד בוזגלו לא הצליחה לנצל את ההפסד של שעריים לכפר קאסם וגם היא איבדה נקודות. יוני אוזן ושלומי לוי כבשו להכח, עידו שרון צימק

אחרי שנס ציונה הפסידה בשבוע שעבר למרמורק בביתה, הכתומים יצאו לפגוש את הכח באצטדיון ר"ג המיתולוגי בידיעה שרק ניצחון ישאיר אותה במאבק הצמרת. החניכים של אוהד בוזגלו פתחו טוב יותר את המשחק והיו עדיפים בחצי השעה הראשונה המארחים שהגיעו אחרי הניצחון המפתיע על כפר קאסם במחזור שעבר רצו לרשום ניצחון שני רצוף ו-4 ב-6 המשחקים האחרונים.

במחצית הראשונה הכח הייתה אגרסיבית יותר ואף קיבלה 2 כרטיסים צהובים. עם פתיחת המחצית השנייה אוהד בוזגלו ערך שני חילופים אצל נס ציונה במטרה לכפות הכרעה כאשר איתי בן הרוש וניסים אסייג, יחד עם החדשות מהמשחק של שעריים מול כפר קאסם, ידעה שנצחון יחזיר יצמיד אותה לפסגה.

נס ציונה שלחה הרבה שחקנים קדימה ובדקה ה-76 זה עלה לא ביוקר, הכח עלתה ראשון ליתרון משער של יוני אוזן שכבש בפעם הרביעית העונה, 0:1.

כשנותרו 10 דקות לסיום, הכתומים הפקירו את ההגנה והתקפה מתפרצת של הכח עם שלומי לוי המחליף שנכנס רבע שעה קודם לכן הכפילה את התוצאה. 0:2.

נס ציונה עוד הספיקה לכבוש שער מצמק מראשו של עידו שרון אך זה לא עזר לקבוצה של בוזגלו שהפסידה בפעם השנייה ברציפות ולא ניצלה את המעידה של שעריים.

המאמן אוהד בוזגלו, שהפסיד בפעם השנייה ברציפות, אמר: "חסרו לנו מספר שחקנים אך לא נתרץ, לצערי לא ניצלנו את המעידה של שעריים. המטרה שלנו הייתה ונשארה להיות בפלייאף העליון ואנחנו מסתכלים רק על עצמנו".

המאמן של הכח עמידר ר"ג, צחי טיאר, שרשם נצחון רביעי ב-6 המשחקים האחרונים בליגה סיכם: "המטרה שלנו זה רביעיה ראשונה. הכח ר"ג לא מפחדת מאף יריבה. אנחנו קבוצה יציבה ששואפים להתקדמות ממשחק למשחק בתהליך שעם הזמן יחזיר את הכח למקומה הטבעי".

 

תגובות

+ הוסף תגובה
1
בוזגלו החלש
(אוהד: 19:53 19-02-2016)
תפסיק להנמיך ציפיות אתה לא רגיל להיות בצמרת מאמן פחדן בלי כבוד תמשיך להיות יהיר בסוף תחזור למקומות שהייתה רגיל היה לך מזל זהו הבלוף התגלה ומעכשיו תתחיל להגיד שרוצים רק פליאוף אבל תזכור שזוכרים רק את הסוף ילוזר מאחל לך לחזור לעמישב גם שם זה יותר מדי ב
2
זייגרמן -כהן
(אוהד : 08:45 20-02-2016)
3 מקומיים השאר ייבוא אישי מסוכן השחקנים אוהד,,,, ואתה גאה שצעירים בבוגרים,,,, כהן רואה חשבון לא יו"ר
3
הכל ירד לטמיון בשני מחזורים. היו חייבים להביא בחלון ההעברות חלוץ. במקום זה הביאו שחקנים שירדו עם הסקציה ליגה.
4
זה בוזגלו האמיתי
(אוהד כדורגל: 11:29 20-02-2016)
סוף סוף מתגלה הבלוף מאמן שכל מה שיש לו זה תקשורת.מאמן שכולו כשלונות והורס קבוצות.מאמן שבורח כהספינה טובעת.זה אוהד בוזגלו האמיתי.למוכר החמוצים מתגובה 3זה המאמן שרקדתה סביבו דפוק בדיוק כמוך
5
זה לא סקציה זה הכח עמידר
(גיל: 12:05 20-02-2016)
די להאשים את בוזגלו,הייתם חלשים כי הכח עמידר הייתה מצויינת,קיבלתם גול ניסיתם לתקוף וקיבלתם בראש!!!החבר'ה של צחי התחילו להתחבר,כבר שבוע שעבר אמרתי זאת.שבוע הבא מחנה יהודה בכוננות!!!
6
תגובה ל-2
(מירו: 14:34 20-02-2016)
דוקא שילוב הצעירים בסדר ושחקני החיזוק שבוזגלו הביא מצויינים (שמש, סיטלקול, בן טולילה). הבעיה היתה בחלון ההעברות. מאור אסור תמיד נותן משחק ראשון טוב ונעלם. עמרי עטיה רק רעש וצילצולים ומאור זוהר ירד עם הקבוצה ליגה. היו צריכים להחזיר את עדן נחמני במקומם
7
זוהר ובוזגלו
(ביסמוט: 19:54 20-02-2016)
לפי היכולת שמציג מאור זוהר מאז שבא נראה שהוא משלם לבוזגלו כדי לשחק ..או ש "מקורב"של בוזגלו הוא הסוגן של מאור זוהר השורה התחתונה זה שהשחקן חלש מאוד והמאמן בלוף גדול
8
בוזגלו ..משפיל גאים
(יניב: 23:16 20-02-2016)
בוזגלו הרסת את הקבוצה ,הרסת את חדר ההלבשה,אתה מסכסך בין שחקנים לעומת זאת שחקנים שמיוצגים עי "מקורב שלך " יכולים לירוק עליך וכלום ושום דבר....תמשיך עם הגאווה היא מובילה לשפל
9
ל6 מוכר החמוצים
(אוהד כדורגל: 07:59 21-02-2016)
אתה לא זה שכתבתה בפתיחת העונה שנחמני הראש שלו לא בכדורגל וטוב ששחררו אותו.במקום ללקק לבוזגלו וליח"צ"ן אותו תמשיך למכור חמוצים זה מה שאתם מסוגלים אתה והמאמן המוצלח שלך.
10
למספר 6
(נייטרלי: 08:47 21-02-2016)
אייך בוזגלו בסדר ? הוא בחר את השחקנים שהביאו בחלון העברות .לפחות תהיה עיקבי .זהרק מראה כמה אתה "מבין" כדורגל.

סקר דאבל פס

מי המועמדת העיקרית לרדת לליגה ב' מליגה א' צפון?