הנהלת הוד השרון נגד השחקנים: "הגיע הזמן ששחקנים ישבו ביציע"

זעם גדול בהנהלה. שחקני הוד השרון זעם גדול בהנהלה. שחקני הוד השרון
זעם בקרב הנהלת הוד השרון כלפי השחקנים הבכירים של הקבוצה שלטענתם נמצאים בכושר רע. במועדון מתכוונים לבצע זעזועים. גם מעמדו של המאמן רונן ויינשטיין לא ברור ולא מן הנמנע כי יעזוב את הקבוצה. עזרא חלף: "יש כאן שחקנים מנוסים שלא טובים והגיע הזמן לשנות"

סערה גדולה בהפועל הוד השרון לאחר הפסד רביעי ברציפות של הקבוצה והפעם מביך במיוחד מול לשיכון המזרח בתוצאה 0:2.

הוד השרון, שרצתה להיות בחמישייה הראשונה, מתרחקת ונמצאת כבר במקום השביעי. בהנהלת המועדון הביעו כעס רב בעיקר לשחקנים הבכירים של הקבוצה שלטענתם מאכזבים הן מבחינת הכושר על הכר הדשא וגם מחוצה לו. במועדון מהשרון סיפרו על חוסר מחויבות בעיקר משחקנים שפתחו בקבוצה מתחילת העונה.

"יש כאן כאלה שהגיע הזמן שיישבו ביציע. הם חושבים שהמועדון תלוי בהם ונראה להם שלא" אמר גורם במועדון. גם חבר הנהלת המועדון, עזרא חלף, לא הסתיר את כעסו: "יש כאן שחקנים מנוסים שנמצאים בכושר ירוד והגיע הזמן לשנות דברים. הבעיה היא אך ורק לשחקנים ואין כל קשר למאמן".

למרות דבריו של חלף, גם עתידו של המאמן אינו ברור כאשר חלק מהשחקנים בקבוצה סיפרו כי המאמן אמר להם בשיחות אישיות כי לא מן הנמנע שיבקש לעזוב את הקבוצה. אחד השחקנים אמר: "רונן אמר כי הוא מתקשה למצוא את החיבור בינו לבין הקבוצה ועתידו לוט בערפל".

כבר בתחילת השבוע צפויה להיערך שיחה בין חברי ההנהלה לבין המאמן והשחקנים.

 

תגובות

+ הוסף תגובה
1
אולי תפרגן למנצחת במקום לחשוב שלילי
(וייסרמן הקשקשן : 09:19 21-02-2016)

סקר דאבל פס

מי המועמדת העיקרית לרדת לליגה ב' מליגה א' צפון?