פראיירים: כפר סבא חזרה מהטיול עם הזנב בין הרגליים

תוצאה רעה לכפר סבא (פרנסיסקו דיסטסיו) תוצאה רעה לכפר סבא (פרנסיסקו דיסטסיו)
לאחר מחצית ראשונה טובה בה היו צריכים לכבוש יותר משער אחד, הכפר סבאים נראו לא טוב בחצי השני ואפשרו למארחים מאילת לחזור למשחק ולכבוש שער שוויון כחמש דקות לסיום. הטיול של כפר סבא הסתיים בסופ״ש שכלל קבלת שבת ויציאה לפאב מקומי למרות התוצאה המאכזבת (1:1)

ב-1.1.16 היה הפעם האחרונה בה בני אילת השיגו נקודה אחרונה במשחקי הבית. הקבוצה הדרומית שכבר מפגרת בשמונה נקודות מהמקום שמוביל למבחנים ורק נס יציל אותה מירידה. בכל זאת, באילת מקווים לסיים את העונה בצורה נאותה ומקווים לתפוס קבוצות שיפסידו נקודות מולם.

כפר סבא מהצד השני עברה יממה לא פשוטה לפני המשחק כאשר המטוס של הקבוצה היה פגוע והקבוצה עברה טלטלה שאילצה את שחקני המועדון והצוות המקצועי לטוס פעמיים בעקוב התקלה.

כפר סבא חסרה במשחק הזה את המגן עידן הררי בעקבות כרטיסים צהובים. במועדון הכפר סבאי רצו לנסות ולהכריע את המשחק מוקדם ככל שניתן ופתחו נהדר. כבר אחרי עשרים דקות עלו ליתרון מהשער של אלנתן סלמי. גם לאחר השער יכלה כפר סבא לכבוש שערים נוספים מול ההגנה חלשה של אילת, אבל גם סלמי וגם ויטלי גנון החמיצו מצבים קורצים.

המחצית השנייה הייתה סיפור שונה לחלוטין כאשר האילתים ראו כי השד לא נורא כל כך ויצאו פעם אחר פעם להתקפות כאשר הראו לא מעט נחישות ומשחק הקרבה. חמש דקות לסיום המשחק, העבודה של אילת השתלמה ושחר בן ארי כבש את שער השוויון.

באילת חוגגים שוויון (פרנסיסקו דיסטסיו)
בכפר סבא הביעו אכזבה קשה בסיום המשחק כאשר כעת הקבוצה רחוקה 3 נקודות בלבד מהמקום המוביל למבחנים בסיום העונה. במועדון הכפר סבאי הצליחו להשאיר את הקבוצה עוד יממה באילת בכדי לערוך עם השחקנים קבלת שבת וגם להוציא את הקבוצה לפאב מקומי וזאת בכדי לעבוד על חיבור חברתי לקראת היישורת האחרונה לסיום העונה.

שחקני כפר סבא (דני מליצקי)
מאמן כפר סבא שי מאור אמר בסיום: "מחצית ראשונה טובה שלנו בה היינו צריכים לכבוש מספר שערים. במחצית השנייה אילת נלחמו על כל כדור ועדיין בדקה התשעים הייתה לנו הזדמנות נהדרת לנצח את המשחק. חבל שלא הצלחנו לנצח אבל זה הכדורגל ואנחנו עם הפנים קדימה".

שי מאור. מאמן כפר סבא (דני מליצקי)


 

תגובות

+ הוסף תגובה
1
פונטורמלי מחכים לך בפרחים
(יפואי: 12:52 21-02-2016)
2
בית מלון של הביוקר
(אחד: 17:18 21-02-2016)
חחחחחחחחח. מצאתם אכסניה בשקל וחצי.
3
כותרת מוגזמת
(כ"ס: 19:50 21-02-2016)
עוד יחשבו כ"ס חטפו חמישיה מה אתה מגזים

סקר דאבל פס

מי המועמדת העיקרית לרדת לליגה ב' מליגה א' צפון?