״יניב״ חולון: שחקן עבר תאונת דרכים ושיחק 90 דקות

ניצחון עם הרבה הקרבה. שחקני חולון ניצחון עם הרבה הקרבה. שחקני חולון
הקבוצה מחולון הגיעה למשחק מול באר שבע ללא חמישה שחקני הרכב ובדרך למשחק עבר גם סלמאן הוזייל תאונת דרכים עם זעזוע מוח קל אבל שיחק 90 דקות והיה בין הטובים בניצחון הדרמטי בסיום. הוזייל: "הקבוצה הייתה צריכה אותי"

ראשי יניב חולון אומנם השיגו בשישי האחרון ניצחון חוץ נוסף על מכבי באר שבע וזה נעשה בצורה דרמטית כאשר הכוכב של הקבוצה מוסא בן חיים כבש את שער הניצחון חמש דקות בתוך תוספת הזמן אבל גם האירוע הזה היה האירוע המשני במשחק.

הסיפור המשמעותי במשחק היה שילובו של החלוץ סלמאן הוזייל. הוזייל עבר תאונת דרכים בדרך למשחק ולמרות שעבר זעזוע מוחי קל החליט להגיע עם הקבוצה לבאר שבע ואף שיחק תשעים דקות. בחולון הסבירו כי הקבוצה הגיעה ללא ארבעה שחקני הרכב כאשר דור בן לולו גמר את העונה, חן מלכה נעדר כבר חודש ימים ויניב עמיאל ומאור מרציאנו נפצעו במהלך השבוע.

הוזייל שהיה מודע לבעיות ההרכב של הקבוצה פנה למאמן שלומי שלמה וביקש ממנו לעלות ולשחק למרות מה שעבר שעתיים קודם לכן. שלמה היה מופתע מהפנייה אך נענה לשחקן וזה החזיר לו עם שלוש נקודות על המגרש.

שלמה: "אין ספק שיש עלינו מנחוס בתקופה האחרונה מבחינת הפציעות. ההחלטה של סלמן הייתה אצילית וזה רק מראה על החיבור בקבוצה ועל אצילות והקרבה של השחקנים. אני מוריד את הכובע בפני כל השחקנים במשחק הזה וגם ממשיך להתפלא מהווינריות של מוסא בן חיים".

הוזייל עצמו אמר בסיום: "נכון שעברתי תאונת דרכים אבל ידעתי שהקבוצה צריכה אותי ואנחנו כקבוצה צריכים את הניצחון. אני שמח ששיחקתי והעיקר שניצחנו".

 

תגובות

+ הוסף תגובה
1
כבוד לך סלמאן תמשיך ככה .. בהצלחה
(צעירי רהט : 01:39 26-02-2016)

סקר דאבל פס

העונה הסתיימה בליגות הנמוכות, מה יחכה לנו בעונה הבאה בליגות א'?