עידן בראון: "יש אנשים בתוך המועדון שלא אהבו את ההצלחה ואת הדרך שלי"

עוזב בראש מורם. בראון (עודד קרני) עוזב בראש מורם. בראון (עודד קרני)
בלעדי: פחות מיממה לאחר שפוטר באופן מפתיע ממכבי שעריים, הסכים עידן בראון לספר על התחושות שאחרי: "אני יוצא בראש מורם כי הלכתי בדרך שלי והובלתי את שעריים למקום הראשון. היו אנשים במועדון שרצו לפגוע בי דרך הקהל וחבל"

ההפסד האחרון למועדון ספורט כפר קאסם היה המשחק האחרון של עידן בראון כמאמן מכבי שעריים כאשר הבוקר פורסם בלעדית ב"דאבל פס" על פיטוריו של המאמן ומינויו של קובי רפואה.

בשיחה ראשונה מאז קיבל את ההודעה על פיטוריו הסכים המאמן לפתוח את הלב ולהגיב על ההחלטתו של אלדד פרי. בראון: "אני עוזב את מכבי שעריים בראש מורם. אני גאה כי הלכתי בדרך שלי ולמרות שניסו לצייר את זה שהייתי מושפע מאנשים כאלה ואחרים, אני פעלתי בדרך שלי בלבד והובלתי את שעריים למקום הראשון".

בראון המשיך: "לקחתי את הקבוצה לפני שלושה חודשים וכולם זוכרים באיזה מצב היא הייתה. לא היה לנו מחנה אימונים ובנינו קבוצה עם שחקן אחרי שחקן ועדיין הגענו למקום הראשון עם פער של שתי נקודות מהמקום השני. נכון שהיו כמה אנשים שזלזלו בניצחונות שלנו וכאשר ניצחנו את הכח רמת גן, זלזלו בניצחון ואחרי זה הכח ניצחה את כפר קאסם ונס ציונה ואותו דבר מול מרמורק".

אז למה פוטרת?
"לא יודע. ניר קלינגר והמנכ"ל הזמינו אותי לפגישה ואמרו שהבעלים לא מרוצה מהעבודה שלי".

אם אתה אומר שהצלחת מקצועית, אז ההחלטה לא הייתה מקצועית?

"לא יודע, כנראה שיש אנשים בתוך המועדון שלא אהבו את הדרך שלי והבעלים החליט שזאת ההחלטה ואנחנו יודעים שבעל המאה הוא בעל הדעה. אני רוצה לציין חד משמעית שלמרות שניסו לציין כי קבעו לי מקצועית, זה לא היה וזה כנראה הפריע לאנשים".

היו אנשים בתוך המועדון שלדעתך לא אהבו אותך והשפיעו על אלדד פרי?

"לא יודע ואני לא נכנס לזה אלא מסתכל קדימה. היו אנשים בתוך המועדון שלא אהבו אותי ולמרות ההצלחה הגדולה שלנו חיפשו את הרע וחבל שחלק מהם השפיעו על הקהל של הקבוצה. אני שוב יוצא בראש מורם כי בנינו קבוצה ראויה שבמקום הראשון ותעלה ליגה. אני לא כועס על אף אחד וממשיך קדימה".

אתה לא חושב שהיית יכול לעשות דברים אחרת?
"הובלתי את הקבוצה למקום הראשון וכל מי שראה את העבודה ביום יום, יודע על ההצלחה הגדולה שלנו ואני ממשיך קדימה".


 

תגובות

+ הוסף תגובה
1
הפסד לכפר קאסם זה הצלחה???
(נו באמת: 21:57 21-02-2016)
2
מאמן גדול!
(שערוקי: 22:08 21-02-2016)
חבל שלאנשים קשה לפרגן למאמנים צעירים שמצליחים. פשוט בושה שמפטרים מאמן אחרי עשר משחקים!! מה עם מעמד המאמן?!??
4
ככה זה
(אורגינל: 06:22 22-02-2016)
שבראון בא לשעריים הוא הפסיד במשחק הראשון ואמר , לא אני בניתי את הקבוצה הזאת ומי הוריד את הפועל פתח תקוה ? אני ? ומי הפסיד בשבת ? אני ? האא ?
6
מאמן חלש מאוד
(אייל: 11:04 22-02-2016)
אין לו מושג בכדורגל האימונים שלו ברמה ירודה לקח קצת זמן עד שראו את זה וטוב שאלדד עלה על זה בזמן עידן לך תעשה חמוצים כי מאמן זה גדול עליך
7
בראון בחייאת דינק
(עכשיו אני כי ההוא הלך: 11:51 22-02-2016)
קבלת קבוצת חלומות, מתקנים, מגרשים, כסף ושקט ושעריים לא סיפקו את הסחורה. בלי גיל יצחק ששימש כקבלן העקיצות של שעריים הייתם מרכז טבלה. הצלחה זה עניין יחסי. לקבל מרצדס ובקושי להוביל מירוץ של טויוטה ?!. פרי הוציא פאקינג 6 מיליון על ״ההצלחה שלך״.
9
בוא נקרא לבעיה בשמה - ניר שלום
(והמבין יבין: 12:51 22-02-2016)
10
אחרי הפסד שהגיע לאחר 10 נצחונות רצופים.
11
יועצי אחיטופל עושים עליך סיבוב! על מה שמת שבע מיליון? הנהלה מינית? מי אלה? ניר שלום דואג לבן שלו! שנה הבאה שהילד שלו ילך לליגה ג הוא ישאר איתנו? שעריים לא מעניינת אותו הוא ירושלמי בכלל חבל על התמימות שלך אלדד אתה איש יקר!
12
זה מה שקורה
(gil: 15:10 22-02-2016)
למי שרב עם משה כהן וכפיר קירט
14
תפסיק ליילל
(אכלו לי שתו לי: 19:30 22-02-2016)
כל הזמן מיילל ומיתבכיין ומרכל לך הביתה בשקט
15
הורדת קבוצה ליגה , כשל באימונים , עלוב ועוד איך . אלדד פרי מחשבה חיובית בהחלט כל הכבוד .
16
והבלגנת חוגגת!!!
(3 מאמנים ב4 חודשים: 12:37 23-02-2016)
מביאים עוד מאמן שלא מכיר את הליגב וסוסים מתים ששכחו מה זה לרוץ
17
עידן מאמן ענק
(מעריץ: 22:22 25-02-2016)
טעות גדולה עשיתם , עידן מאמן מצויין ,שחקנים שיחקו בשבילו , הוא לו הוריד את פתח תקוה ליגה ,אם היה נשאר פתח תקוה לא הייתה יורדת , קורצקי העלוב הוריד אותם כמו את נתניה , שיחקתי תחתיו והוא מעולה

סקר דאבל פס

מי המועמדת העיקרית לרדת לליגה ב' מליגה א' צפון?