"רק אני קובע בהפועל פתח תקווה. מגעילים אותי הערפדים הקשקשנים וצמאי הדם"

גיא צרפתי. קיבל הזדמנות נוספת גיא צרפתי. קיבל הזדמנות נוספת
דורון גלנט, יו"ר הפועל פתח תקווה מדבר לראשונה על החלטתו לאפשר למאמן, גיא צרפתי, הזדמנות נוספת. "אני לא בורח מהמילה כישלון. צרפתי יעמוד על הקווים מול אשקלון, אחר כך נראה מה יהיה"

בשנה הראשונה שלו בתפקיד מתמודד דורון גלנט, יו״ר הפועל פתח תקווה, עם ביקורת קשה על החלטתו שלא להפסיק מיידית את עבודתו של המאמן, גיא צרפתי, לאחר שהקבוצה לא ניצחה מאז מונה לתפקיד לפני שישה מחזורים.

לאורך 48 השעות האחרונות הופעלו על גלנט לחצים אדירים מצד הקהל של הקבוצה וחלק מחברי ההנהלה ומקורבים לקבוצה לפטר מיידית את צרפתי ולזעזע את המערכת המקצועית הכושלת.

גלנט החליט בסופו של דבר להעניק לצרפתי הזדמנות נוספת במשחק הקרוב מול אשקלון ורק לאחר מכן לקבל החלטות גורליות. לאורך הימים האחרונים נזרקו לחלל חדרו של גלנט שמותיהם של גיא לוי, גילי לנדאו, עידן בראון, שייע פייגנבוים ופליקס נעים. אחד מהם יחליף את צרפתי במקרה של כשלון נוסף גם מול אשקלון.

גלנט: ״רק אני קובע ומחליט בהפועל פתח תקווה. הגעילו אותי בימים האחרונים כל הקשקשנים, הערפדים וצמאי הדם. מאמנים לא מפסיקים להתקשר אלינו ולהפעיל סוכנים ומקורבים. עולם הכדורגל הוא לעיתים קרובות עולם מגעיל. זה פשוט עצוב לראות מאמן כמו גיא צרפתי מגיע לאימון ובאים אליו אנשים ואומרים לו שהוא בכלל מפוטר. יש אנשים מתוך המערכת שלנו שרק עושים לנו נזק. אני לא בורח מהמילה כשלון וכבר לפני כחודש הגעתי לחדר ההלבשה ואמרתי לשחקנים שהמצב שלנו קשה. היום הגיע אליי עמירן שקלים ושאל אותי: ״איך ידעתי?״ ואמר לי שצדקתי״

היו״ר הוסיף: ״אני בהחלט מגבש תכנית חלופית, אבל גם החלטתי שעדיין מוקדם לפטר את גיא צרפתי ומגיע לו הזדמנות נוספת. עברתי איתו על הנתונים מהמשחק האחרון ובהחלט אין פה קריסה מקצועית או אובדן אמון של השחקנים במאמן, אלא גם הרבה אלמנטים של חוסר מזל. אומרים שאני נותן לצרפתי גיבוי בגלל שאני הבאתי אותו ואם הוא ילך הביתה אחרי תקופה קצרה זה יזקף לחובתי, אבל מבחינתי לא כך הם פני הדברים. הפועל פתח תקווה היא מעל הכל אני מאמין ומשוכנע שנעלה ליגה. למרות אווירת המשבר אנחנו במקום שיכול להוביל לליגת העל. השקענו כספים רבים בחיזוק הקבוצה וגם את ההחלטות הגורליות לגבי מעמדו של המאמן ואם להחליף אותו אקבל בעצמי בקור רוח, בשיקול דעת, אבל חשוב לי גם להדגיש שאני עדיין רואה בגיא צרפתי מאמן מצוין ואני משוכנע שיחד איתו ננצח את הפועל אשקלון״.

 

תגובות

+ הוסף תגובה

סקר דאבל פס

העונה הסתיימה בליגות הנמוכות, מה יחכה לנו בעונה הבאה בליגות א'?