גיא צרפתי פוטר, השריף המועמד המוביל להחליפו

גיא צרפתי. סיים את תפקידו גיא צרפתי. סיים את תפקידו
פרסום ראשון: אלי כהן השריף הוא המועמד המוביל להחליף את גיא צרפתי, שסיים את תפקידו לפני דקות אחדות בהפועל פ"ת. פגישה עם כהן תערך כבר בשעות הקרובות. במידה ויסרב, פליקס נעים, גילי לנדאו וגיא לוי מוזכרים כאופציות נוספות

עכשיו זה סופי. גיא צרפתי סיים לפני מספר דקות את עבודתו כמאמן הפועל פ"ת לאחר שכשל בששת המשחקים בהם עמד על הקווים.

בפגישה שנערכה במהלך היום בין היו"ר, דורן גלנט לבין צרפתי הוחלט באופן משותף ותוך הבנה והסכמה בין השניים כי לאור מצבה של הקבוצה בתקופה האחרונה, דרכו של גיא צרפתי בקבוצת הפועל פ"ת באה לסיומה.

יחד עם זאת מציין גלנט כי מכלול של גורמים, וחלקם שלא בשליטתו של גיא צרפתי, הביאו לכך שהקבוצה אינה מפגינה את הביצועים וההישגים המצופים ממנה.

עוד מבקש גלנט לציין כי הוא מעריך מאוד את השקעתו של גיא צרפתי בקבוצה, את מקצועיותו ואת מרצו בכדי לקדם את הקבוצה ולשפר את ביצועיה וכי הוא מאחל לו הצלחה רבה בהמשך הדרך.

ל"דאבל פס" נודע באופן בלעדי כי המועמד המוביל להחליף את צרפתי הוא ה'שריף' אלי כהן, שכבר קיבל פנייה וצפוי להיפגש בשעות הקרובות עם אנשי פ"ת.

יחד עם זאת, יש לציין כי החל משעות הלילה הופעלו לחצים כבדים על מרקו בלבול לחתום באופן מיידי. לפני כשעה הודיע בלבול כי הוא דוחה בשלב זה את ההצעה אך למרות זאת, עדיין מתנהלים ניסיונות לשכנע אותו לחזור בו מהחלטתו. עם זאת, כאמור, כפי שפורסם כאן לראשונה, במידה והמו"מ עם אלי כהן השריף יניב סיכום סופי הוא יהיה המאמן השלישי העונה של הפועל פ"ת, לאחר מנחם קורצקי וגיא צרפתי. 

במקרה ויסרב, גיא לוי, פליקס נעים וגילי לנדאו נמצאים על הפרק. לפי מצב העניינים עושה רושם כי הפעם, בניגוד להחתמתו של צרפתי חסר הניסיון, דורון גלנט מעוניין להחתים מאמן מנוסה בכדורגל הישראלי.  

תגובות

+ הוסף תגובה
1
מעדכן ישר יודע
(רז זהבי שפיץ: 09:45 28-02-2016)
לא פרייאר אתה רז רק תפרגן יותר להפועל

סקר דאבל פס

העונה הסתיימה בליגות הנמוכות, מה יחכה לנו בעונה הבאה בליגות א'?