צרות בצרורות: בירושלים לא שילמו משכורות - השחקנים שקלו לא להופיע למשחק מחר

שחקני ירושלים, לא קיבלו שכר שחקני ירושלים, לא קיבלו שכר
הקבוצה מעיר הבירה, שנלחמת על חייה בליגה הלאומית, מפקששת גם בתשלומי השכר כאשר לא שילמה לשחקני הקבוצה את משכורות חודש ינואר. השחקנים חזרו בהם מהחלטתם לא להופיע למשחק לאחר שקיבלו הבטחה כי שכרם ישולם בימים הקרובים

כאוס בהפועל ירושלים. שחקני הקבוצה טרם קיבלו את משכורות חודש ינואר ולמעשה מתמודדים בשבועיים וחצי האחרונים עם סיטואציה כלכלית לא פשוטה.

המשכורות האחרונות שאמורות היו להיכנס כמידי חודש, בעשירי, זוכות לעיכוב ניכר ומשפיעות באופן ישיר על מצב רוחם והרגשתם של שחקני הקבוצה, שנמצאים בתקופה האחרונה תחת חוסר וודאות וללא היכולת לכלכל את עצמם ואת משפחותיהם.

בימים בהם הקבוצה ממוקמת בתחתית הליגה הלאומית ולמעשה נלחמת על חייה, השחקנים מוצאים את עצמם טרודים בנושאים אחרים ואף רגישים כמו פרנסתם. יתרה מכך, אותם שחקנים אף שקלו לנקוט בצעד דרסטי ולא להופיע למשחק הליגה החשוב מחר מול אחי נצרת, זאת בכדי לזעזע את המערכת ולגרום לזירוז הליכים.

בסופו של דבר, לשחקנים הובטח כי כבר בימים הקרובים שכרם ישולם ולכן החליטו לחזור בהם בשלב זה מהמחשבה הקיצונית. עם זאת, שחקנים בקבוצה מגוללים בפנינו כי אם לא יקבלו בזמן הקרוב את תשלומי השכר, הם יגיבו בצעד חריף יותר ואף יפצחו בשביתה איטלקית.

שחקן בכיר בקבוצה אמר ל"דאבל פס": "נעלה לשחק מחר, אבל לא ייתכן שנתנהל למעלה משבועיים ימים בלי שכר, יש לנו התחייבויות ואנשים בונים פה על המשכורות. אם לא נקבל שכר בקרוב בהחלט ננקוט בצעדים חמורים יותר. אנחנו אוהבים את המועדון ולא רוצים לייצר אש כי גם ככה המצב המקצועי שלנו לא משהו אבל כנראה שאין ברירה".

הפועל ירושלים תתארח כאמור מחר (ב') אצל אחי נצרת ותקווה לשים את הבעיות הכלכליות בצד כאשר ניצחון יצמצם את הפער מהקו האדום ל-3 נק' בלבד.

 

תגובות

+ הוסף תגובה
1
מאמן
(ירושלמי: 20:13 28-02-2016)
מאמן גועל נפש אך הבתים מאמן כזה צוקול לא יכול לשחק עשר דקות ואן לא אויר מי זה שרון האחיין של המאמן זה שחקן אופיר עשו בחוץ איציק אפרים בחוץ רותם בוסקילה נתן משחקים מצוינים הוא בחוץ ניראה הגיוני
2
שייפנו לבוזגלו
(יעקב: 23:18 28-02-2016)
הרי יש לו סטרטאפ לשלם משכורות של שחקנים מנוצלים ומולניט שכר. ואת משפחת סאסי הוא בטח מכיר טוב, נראה אם יותיא מהם משהו
3
ומי לא לומד לקח? שחקנים שמגיעים לשם אוהדים שלא מבינים שאין מה לחפש שם כל שנה כבר למעלה מ30 שנה אותו סיפור
4
דודו סאסי- המנהל הגדול
(סאסי: 08:30 29-02-2016)
ולחשוב שמועדון כזה גדול עם עבר מפואר של מישל דיין עלי עותמן סינגל בן דוד מנוהל על ידי דודו סאסי שנפל במועדון לילה ומספר סיפורים ועובד על כולם לא יקום מישהו שיגיד לו יאללה תפסיק לעבוד על כולם אתה ואבא שלך נמאסתם אין לכם כסף לשלם לועד הבית אז להפועל
5
סאסי אתה מזמן לא הפועל
(מחטבי חרסינה בסלון: 09:17 03-03-2016)
קדימה תזדכה ותעשה עם קטמון העברת בעלות על השם בהתאחדות

סקר דאבל פס

העונה הסתיימה בליגות הנמוכות, מה יחכה לנו בעונה הבאה בליגות א'?