נצרת עילית מתכוננת להרצליה, ביטון: "זה תלוי רק בנו"

אורן ביטון (אבי רביבו, בסט בול) אורן ביטון (אבי רביבו, בסט בול)
נצרת עלית תארח את מכבי הרצליה לעוד מפגש שמוגדר כמשחק על החיים ועל המוות. כשהם במצב רוח מרומם לאחר הניצחון הדרמטי על הפועל ירושלים, ינסו שחקניו של רפי בוסקילה ליצור רצף ניצחונות. מגנה הצעיר, אורן ביטון, על מאמנו: "הוא משוגע טוב. הוא מטריף אותנו"

מאז הגיע רפי בוסקילה לנצרת עלית לפני כ-4 מחזורים, קבוצתו טרם הפסידה ואף הצליחה ניצחה במחזור האחרון לאחר 15 משחקים בהם לא רשמה אף לא ניצחון אחד.

נראה שהקבוצה שנמצאת מתחת לקו האדום, מתחילה להתעורר בניסיון אחרון לעשות את הבלתי יאמן ולהישאר בליגה הלאומית.

מגנה הצעיר והמוכשר של הקבוצה, אורן ביטון, שמגלה יציבות ומוערך מאוד על ידי רפי בוסקילה דיבר על השינוי שהביא המאמן: "מאז שרפי הגיע הוא מטריף אותנו יותר, הוא משוגע טוב, גורם לנו להגיע רעבים למשחקים הוא כמו חבר שלנו".

ביטון סיפק הסבר על מצבה של הקבוצה כשאמר: "יש עלינו לחץ, אנחנו לא רוצים להפסיד את המשחק הזה. מנגד, ניצחון ייתן לנו פוש רציני בהמשך הדרך". על הסיכויים להישאר אמר: "אם נמשיך לרצות ונשחק כמו במחזורים האחרונים נשאר בטוח, זה תלוי רק בנו".

נצרת עלית רחוקה 2 נקודות מהפועל ירושלים שתשחק גם היא מחר (ב׳) ומהמקום המוביל למשחקי המבחן.

בניגוד לנצרת עילית, מכבי הרצליה של חיים שאבו מגיעה במומנטום רע מאוד, כאשר קבוצתו כבר עם שני הפסדים רצופים שלושה משחקים ללא ניצחון. הרצליה, שעדיין נלחמת על המקום שמוביל לליגת העל, תזדקק ליכולת גבוהה מול הקבוצה המתחדשת של בוסקילה. הפסד עלול לגרום לזעזועים לאור חוסר היציבות של הקבוצה במחזורים האחרונים בעוד שניצחון יקרב אותה למרחק של 2 נקודות בלבד מבני לוד.

 

תגובות

+ הוסף תגובה

סקר דאבל פס

העונה הסתיימה בליגות הנמוכות, מה יחכה לנו בעונה הבאה בליגות א'?