אחרי שנה וחצי: הפסד ראשון לצעירי כפר כנא

הפסד ראשון או לא? צעירי כפר כנא בדרך לליגה א' הפסד ראשון או לא? צעירי כפר כנא בדרך לליגה א'
הקבוצה מכפר כנא הפסידה לראשונה מזה 35 משחקים אבל הבוקר נודע כי גם ההפסד הזה יכול להימחק לאחר שבני כאבול שיתפה שחקן שלא כדין ויעמדו בפני בית הדין. יו"ר הקבוצה, מאגד עואודה: "כך או כך היינו צריכים את ההפסד הזה כדי להעיר את השחקנים"

האם נרשמה היסטוריה בסוף השבוע? קבוצת מועדון ספורט צעירי כפר כנא הפסידו בביתם 0:3 לעירוני בני כאבול מה שהיה ההפסד הראשון של הקבוצה מזה שנה וחצי, למעשה ההפסד הראשון של הקבוצה מאז הקמתה.

לאחר מחצית מאופסת ספגה כפר כנא שלושה שערים במהלך המחצית השנייה. למרות זאת הבוקר (ב') נודע כי סיכוי לא קטן שגם ההפסד הזה לא ייחשב כאשר כאבול תזומן לבית הדין של ההתאחדות לכדורגל מכיוון ששיתפה שחקן שלא כדין. בכפר כנא לא מתרגשים גם אם יזכו בניצחון טכני בבית הדין כאשר הפער מהמקום השני 11 נקודות, ועד לסיום העונה יש עשרה מחזורים.

במועדון מאמינים כי כבר במהלך החודש הקרוב, הקבוצה תמשיך במגמת ניצחונות ותבטיח מוקדם ככל שניתן העפלה שנייה ברציפות והפעם לליגה א'. יו"ר הקבוצה, מאג'ד עואדה, התייחס להפסד: "אני לא יודע מה יהיה בבית הדין וזה גם לא משנה לנו. כך או כך היינו צריכים את ההפסד הזה בכדי להעיר את השחקנים שנכנסו לשאננות. אנחנו צריכים לסיים את העבודה כמה שיותר מהר ואני מאמין שנעשה את זה במשחקים הקרובים".

בין השמות הבולטים בקבוצה העונה הם השוער שרבל אדביה, המגן עבאס רחייל, הבלמים חמושי עלוש ומוחמד עמרייה והחלוצים ניר כהן ודאוד עליסאת. את הקבוצה מאמן שחקן העבר ואסים עבאס. 

תגובות

+ הוסף תגובה
1
כל הכבוד
(תושב כפר כנא: 21:32 04-03-2016)
קבוצה מעולה, סגל טוב ומאמן תותח מקווה שלהנהלה יש תכנויות ושאיפות לעתיד.

סקר דאבל פס

העונה הסתיימה בליגות הנמוכות, מה יחכה לנו בעונה הבאה בליגות א'?