על האש: פינת התחזית של אלי שמואלי

הוד מועלם (אלון יהודיוף) הוד מועלם (אלון יהודיוף)
והשבוע: הוד מועלם מבית"ר פ"ת ודוד אפנג'ר מהפועל קרית אונו, ששתי הקבוצות שלהם סוגרות את טבלת ליגה ב' דרום א'

פינת התחזית של אלי שמואלי חוזרת והפעם דו קרב בין שני בלמים שהם גם חברים טובים, הוד מועלם מבית"ר פ"ת ודוד אפנג'ר מקרית אונו, ששתי הקבוצות שלהם מדורגות אחרונות בליגה ב' דרום א'. בשבוע שעבר אלי שמואלי ניצח את ליאור מיכאלוב ועדי שקרוקה. במוקד השבוע בליגה ב': בועיינה-צעירי כפר כנא, בית דגן-צפרירים, הפועל רהט-מרחבים, בליגה ג': שמשון ת"א-בית"ר יפו, א.ס. אשדוד-מ.כ. ב"ש. בשבוע שעבר אלי שמואלי ניצח את ליאור מיכאלוב ועדי שקרוקה.

דוד אפנג'ר (בכחול. לירן דורף)
ליגה ב' צפון א'
הפועל בועיינה - צעירי כפר כנא
אולי ההזדמנות האחרונה של קבוצות הנליגה להציל את מאבק העלייה. הפער בין השתיים עומד ערב המחזור על 11 נקודות לזכות כפר כנא, העולה החדשה למי ששכח, וניצחון שלה יסגור כמעט סופית את הסיפור.
שמואלי: 2, מועלם: 2,  אפנג'ר: 1.

הפועל שפרעם - עירוני בני כאבול
עוד קרב צמרת, הפעם על מקום בפליאוף העליון. שפרעם שישית ורחוקה רק שתי נקודות מכאבול החמישית, אבל זהו גם הפער בין שפרעם לכאוכב השלישית, מה שהופך את המשחק למעניין ביותר.
שמואלי: 1, מועלם: 1, אפנג'ר: 1.

אחי עכו - בית"ר כפר כנא
בניגוד לצעירי, הבית"רים מכפר כנא מדורגים אחרונים בטבלה ומגיעה למשחק לאחר שהשיגה נקודה מתוך 12 האחרונות. מנגד, גם התוצאות של עכו לא מזהירות בזמן האחרון, אבל גם היא חייבת לנצח כדי לברוח מהתחתית.
שמואלי: 2, מועלם: x, אפנג'ר: 1.

ליגה ב' צפון ב'
הפועל אום אל פאחם - איחוד בני כפר קרע

לאחר שצמצמה את הפער מחיפה לשש נקודות, מארחת פאחם את קבוצת הצמרת של כפר קרע, שחייבת נקודות במאבק על מקום בפליאוף העליון.
שמואלי: 1, מועלם: 1, אפנג'ר: 2.

מכבי סולם - צעירי טורעאן
משחק תחתית חשוב בין שתי קבוצות שחייבות ניצחון כדי לברוח מהאיזור המסוכן. סולם כרגע מדורגת במקום ה-11 שמשאיר בליגה ללא מבחנים, אבל מקדימה רק בשתי נקודות את טורעאן שבמקום ה-13.
שמואלי: 1, מועלם: 1,  אפנג'ר: 1.

הפועל דלית אל כרמל - מכבי עין מאהל
דליה עדיין לא מצליחה, למרות הניצחונות האחרונים, לברוח מהתחתית. מולה תתייצב הקבוצה הלא יציבה של עין מאהל, שביום בהיר רואה את הפליאוף העליון, אבל גם את התחתון.
שמואלי: 1, מועלם: 1, אפנג'ר: 1.

ליגה ב' דרום א'
עירוני בית דגן - צפרירים חולון
כמעט בלי ששמנו לב, גם צפרירים הסתבכה חזק בתחתית והפער בינה לבין המקום האחרון הוא כרגע שתי נקודות בלבד. גם בית דגן עדיין מסובכת חזק למטה כך שמדובר במשחק על הקופה.
שמואלי: 1, מועלם: 1, אפנג'ר: 1.

צעירי טייבה - בית"ר פ"ת
עוד קרב תחתית חשוב. עד לפני שבועיים, בית"ר פ"ת נראתה כיורדת הבטוחה לליגה ג', אבל שני ניצחונות רצופים אמנם עדיין ממקמים אותה אחרונה, אבל בפיגור של שלוש נקודות בלבד מהמקום השמיני. מנגד, טייבה מקדימה רק בשתי נקודות את פ"ת ותשאף לנצח בטח אצלה בבית.
שמואלי: 1, מועלם: 2, אפנג'ר: 2.

ישיגו ניצחון שלישי ברציפות? בית"ר פ"ת (אלון יהודיוף)
מ.כ. אור יהודה - הפועל כפר קאסם
עוברים לצמרת ואולי למשחק ההזדמנות האחרונה של אור יהודה להיצמד לשלוש המובילות. מנגד, כפר קאסם חייבת את הנקודות כדי שיפו וטירה לא תברחנה לה.
שמואלי: 2, מועלם: X, אפנג'ר: x.

ליגה ב' דרום ב'
מ.ס. דימונה - מכבי שגב שלום
דימונה תגיע למשחק לאחר שכבר תדע את התוצאה של מ.ס. ב"ש, שתשחק כבר הערב, אבל על כל מקרה היא רוצה לנצח כדי להמשיך לשמור על המקום הראשון. מנגד, שגב שלום חייבת את הנקודות אם היא עדיין חולמת על הפליאוף העליון.
שמואלי: 1, מועלם: 1, אפנג'ר: 1.

יניב חולון - בית"ר מעלה אדומים
הרביעית מארחת את השלישית כשהפער ביניהן הוא ארבע נקודות וניצחון של חולון יפתח מחדש את המאבק על המקום השלישי, המקנה יתרון ביתיות בחצי גמר הפליאוף. מנגד, ניצחון של האורחים גדיל את הפער בין השתיים ועלול גם להוריד את החולונים למקום החמישי.
שמואלי: 1, מועלם: 1, אפנג'ר: x.

הפועל רהט - הפועל מרחבים
גם כאן מדובר בשתי קבוצות צמודות בטבלה ושהפער ביניהן הוא ארבע נקודות לטובת האורחת, רק שההבדל הוא שמדובר בין שתי האחרונות בטבלה וכשיש רק יורדת אחת אוטומטית, אתם כבר מבינים את החשיבות של כל נקודה.
שמואלי: x, מועלם: X, אפנג'ר: 2.

ליגה ג' גליל תחתון
מכבי כפר מנדא - מכבי צעירי שפרעם

מנדא אמנם רביעית אבל רחוקה מאוד מהפסגה, שם נמצאת שפרעם שלא תרצה למעוד במאבק העלייה.
שמואלי: 2, מועלם:  x, אפנג'ר: x.

ליגה ג' יזרעאל 
הפועל בני ערערה - מ.ס. בני מוסמוס
14 נקודות יתרון (ושני משחקים עודפים) זהו הפער לזכות ערערה על בני פרדיס שדולקת אחריה. בני מוסמוס אמנם בעונה טובה וממקומת רביעית, אבל קשה להניח שדווקא היא זו שתוציא נקודות מול המוליכה.
שמואלי: 1, מועלם: 2,  אפנג'ר: 2.

ליגה ג' שומרון
הפועל קרית ים - בית"ר חדרה

קרית ים ניצלה את העובדה שמשחקה של טירת הכרמל נדחה בשבוע שעבר ונצמדה אליה בטבלה. השבוע טירה שוב תנוח בגלל מספר אי זוגי של קבוצות במחוז וקרית ים תוכל להשתוות אליה. בשביל שזה יקרה, הקריה צריכה קודם כל לנצח את קבוצת התחתית של בית"ר חדרה.
שמואלי: 1, מועלם: 2, אפנג'ר: 2.

ליגה ג' שרון
עירוני אריאל - הפועל כפר ברא

גם אריאל יכולה לנצל את העובדה שהמוליכה בני ג'ת לא תשחק השבוע כדי לצמצם פערים. מולה תעמוד הקבוצה המאכזבת של כפר ברא, שכנראה לא תהווה מכשול.
שמואלי: 1, מועלם: 1, אפנג'ר: 1.

יפריעו לניסיונות העלייה של אריאל? הפועל כפר ברא (עודאי ריאן)
ליגה ג' ת"א
שמשון ת"א - בית"ר יפו
יפו עשתה חיים קשים לקרית שלום בשבוע שעבר ועכשיו היא פוגשת את המובילה בביתה, שמצידה, רוצה להמשיך ולנצח כדי להתקרב עוד יותר לליגה ב'.
שמואלי: 1, מועלם: 1, אפנג'ר: 1.

ליגה ג' מרכז
הפועל מבשרת ציון - עירוני לוד
לוד אמנם כבר לא תעלה השנה, אבל עדיין יש לה לשמור על המקום השני, שעשוי בסיטואציה מסויימת להעלות ליגה. מבשרת ציון מגיעה לאחר הפסד ביתי לבת ים, אבל לא נופתע אם תפסיד בפעם השנייה ברציפות.
שמואלי: 2, מועלם: 1, אפנג'ר: 1.

ליגה ג' דרום

א.ס. אשדוד - מ.כ. ב"ש
הרביעית מארחת את החמישית כשיש פער של תשע נקודות ביניהן, אבל עבור אשדוד המשחק הרבה יותר חשוב במאבק העלייה המרובע לליגה ב'.
שמואלי: 1, מועלם: 2, אפנג'ר: 1.

 

תגובות

+ הוסף תגובה

סקר דאבל פס

העונה הסתיימה בליגות הנמוכות, מה יחכה לנו בעונה הבאה בליגות א'?