מסילות עם נצחון חשוב בבית 0-2 על כפר סמיע

מחזור של הפתעות בליגה ב' צפון א' ששיחק לידיה של אל אהלי אום אל פאחם. המאבק על המקום הראשון מחריף והתחתית צמודה מתמיד. כפר קנא מתחילה בניסיונות קאמבק ואבו סנאן ומסילות מפתיעות את אחווה חיפה וכפר סמיע.

כפר סמיע ידעה שניצחון במסילות מהתחתית יקרב אותה מאוד לתמונת העלייה, אך מול סמיע עמדה יריבה שהייתה זקוקה נואשות לנקודות וכבר מן הפתיחה השתלטה מסילות על המשחק, הניעה את הכדור אך לא הייתה מספיק מדוייקת ליד השער והמחצית הראשונה הסתיימה ב 0:0 מאכזב כששוער מסילות עשהאל ויינר לא נוגע אפילו פעם אחת בכדור(!!!).

למחצית השנייה עלתה כפר סמיע נחושה יותר ובעזרת רוח גבית החלה לתקוף את שער המקומיים שמנגד ניסו לעקוץ במתפרצות. בדקה ה-82 נכבש השער הראשון במשחק כששגיב לוזון קיבל כדור מול השוער, עבר אותו בקלילות ומול השער החשוף גילגל את הראשון לזכות המקומיים. ריח של הפתעה עלה באוויר... סמיע ביצעה חילוף התקפי ושלחה אפילו את הבלם למעלה על מנת להשוות אך נחשפה בהגנה ושתי דקות לסיום מצא את עצמו ליאור בן שטרית לבד מול השוער, בעט לפינה ופנימה וגמר למעשה את המשחק ונתן למסילות מעט אוויר לנשימה. ראוי לציין את השופט סהר ארבלי שיחד עם קווניו שלט במשחק בצורה מעוררת כבוד.

 

ליאור בן שטרית עם הגול השני למסילות(צילום:עמוס קלס) תגובות

+ הוסף תגובה

סקר דאבל פס

מי יסיים כמלך השערים של ליגה א׳ דרום?