בדהירה ללאומית: 0:3 מוחץ לשעריים על שיכון המזרח

שחקני שעריים עם חגיגה נוספת (רולנדי ברנשטיין) שחקני שעריים עם חגיגה נוספת (רולנדי ברנשטיין)
במגרש לא קל הצליחה מכבי שעריים להביס את שיכון המזרח ולעשות צעד משמעותי נוסף לעבר הליגה הלאומית. בוטבול, רביבו ויצחק כבשו. אבי מלכה רשם 3 בישולים. צפו בשערים

אחרי ששמעה את החדשות מנס ציונה, מכבי שעריים יצאה למשחק חוץ מול מ.ס שיכון המזרח מתחתית הליגה. המוליכה, שמאז מינוי של קובי רפואה למאמן הקבוצה רשמה שני ניצחונות רצופים ורצתה לשמור על פער 6 הנקודות מהמקום השני. מנגד, שיכון המזרח רצתה לברוח כמה שיותר מהתחתית אחרי שהפסידה פעם אחת בלבד ב-4 המחזורים האחרונים וניסתה לשחזר את ההפתעה הגדולה מהסיבוב הראשון שם ניצחה 1:2 בחוץ משערים של רווה אייזנקוט וארנון טמיר.

עם למעלה מ-500 אוהדים כחולים ביציע, שעריים פתחה את המשחק בלחץ חזקה על שערה שיכון המזרח ובדקה ה-20 הלחץ נתן את אותותיו כאשר בן בוטבול סובב כדור אדיר מחוץ לרחבה לרשת העליונה של עומרי בן דוד 0:1 לאורחים.

שער בכורה. בן בוטבול (רולנדי ברנשטיין)
לא עבר 2 דקות ושעריים הכפילה את התוצאה אחרי כדור רוחב מדויק מצד שמאל שמצא את שי רביבו לא מכוסה והאחרון גלגל פנימה, 0:2 לכחולים, תוצאה שנשמרה עד לסיום המחצית הראשונה.

עם פתיחת המחצית השנייה המשחק המשיך להיות במעמד צד אחד ועם שליטה ברורה של שעריים במשחק. בדקה ה-51 היה תורו של גיל יצחק לעלות על הלוח ומלך השערים של שעריים כבש את ה-8 שלו העונה. 0:3 לכחולים.

שחקני שעריים חוגגים (רולנדי ברנשטיין)
עד לסיום, שיכון המזרח נזהרה שלא להתפרק ואילו שעריים הסתפקה בפעם השנייה ברציפות בכיבוש של שלושה שערים. המוליכה שומרת על סטטוס קוו בפסגה, שיכון המזרח שהבינה כבר מהפתיחה שיהיה לה קשה לצאת מהמשחק עם משהו, תחפש את הנקודות במקום אחר.

קובי רפואה שרשם ניצחון שלישי ברציפות מאז התמנה למאמן שעריים אמר בסיום: "מאמינים בדרך ויש לנו עוד במה להשתפר, ניצחנו במגרש עם תנאים קשים". על הפער מכפר קאסם: "מסתכלים על רק על עצמנו ותלויים בעצמנו".

צפו בחגיגות ובשערים (צילום: איתמר מורז):


 

תגובות

+ הוסף תגובה
1
תגובה ל-1
(שערוקי: 18:30 11-03-2016)
זה השער הרביעי שלו בשעריים אחי
2
שי רביבו
(חגי: 17:33 11-03-2016)
יש לכם טעות לשי רביבו 2 שערים בשעריים.
3
שיכון המזרח
(שיכון המזרח: 19:40 11-03-2016)
למה אתה לא רושם שהשיכון יחמצו מחמש מטר לבד נגח בחוץ ןב0:0 הבלם הכשיל את החלוץ שהוא היה אחרון היה מגיע לו אדום והקהל של שעריים מקלל את קריטי בחימום בהפסקה גועל נפש גם סמנו אותם בטרבונה הטובה ההינו צרכים להושיב אותם ליד הספסל שלהם בשמש נותנים להם כבוד
4
למספר 3
( יגאל: 17:02 12-03-2016)
בחימום של קריטי במחצית קריטי ביצע אצבע משולשת לעבר הטריבונה של מכבי שעריים צריך גם לדייק
5
גיל יצחק
(איתן סוסן: 22:05 13-03-2016)
שחקן מעולה ...יכול לשחק בכל קבוצה בליגת העל ..
6
שי רביבו
(איתן סוסן: 20:21 15-03-2016)
אותם תנועות של אח שלך יא מלך

סקר דאבל פס

העונה הסתיימה בליגות הנמוכות, מה יחכה לנו בעונה הבאה בליגות א'?