עשר דקות של שכרון חושים: 0:3 יניב חולון על מעלה אדומים

אורן ניסים מול מעלה אדומים (אלי שמואלי) אורן ניסים מול מעלה אדומים (אלי שמואלי)
שלושה שערים בעשר הדקות האחרונות סידרו ליניב חולון 0:3 חלק על מעלה אדומים בקרב הצמרת על המקום השלישי. מוסא בן חיים, ליאור אסמרה ובני שרקט צמצמו את הפער בין שתי הקבוצות לנקודה אחת

יניב חולון אירחה במגרשה את מעלה אדומים שממוקמת מעליה בטבלה בהפרש של ארבע נקודות למשחק החשוב ביותר העונה, כאשר ניצחון יצמק את ההפרש עד כדי נקודה אחת ויפתח את המאבק על המקום השלישי בפליאוף העליון.

המשחק נפתח בשליטה של יניב חולון וכבר בפתיחה יכלו חן מלכה ואדיר שהרבני להעלות את קבוצתם ליתרון, אבל יכולת מצוינת של שוער מעלה אדומים מנע יתרון מוקדם. בדקה ה-21 התקפה של חולון, תמיר פור שלח כדור לימין לבני שרקט שפרץ והגביה כדור לרחבה, אבל אדיר שהרבני נהדף מקרוב ע"י השוער, שגיא בן יצחק. חלפו תשע דקות ודאבל פס בין אורן ניסים לחן מלכה השאיר את האחרון מול בו יצחק, אך גם הפעם ידו של השוער הייתה על העליונה.

בדקה ה-38 חולון יכלה לעלות ליתרון. עידן כהן הוכשל ברחבה, בן חיים לקח את הפנדל, אבל גם הפעם בן יצחק לקח את הכדור ושמר את התוצאה מאופסת. רגע לפני ההפסקה האורחים כמעט ועלו ליתרון, אך דניאל שערי הדף את הבעיטה של ליאור עדיקה ושתי הקבוצות ירדו לנוח עם 0:0 מאכזב.

במחצית השנייה שתי הקבוצות ניסו להכריע את המשחק, אך ככל שנקפו הדקות נותרה התוצאה מאופסת. בערך הדקה ה-70, ביקש חיים ירמיהו, שחקנה של חולון שסובל מחלה קשה וישב ביציע מהבעלים איציק ששון ללכת לשבת בספסל כדי לנסות ולתמוך בשחקנים. ייתכן שזה עזר כי אז הגיעו עשר הדקות האחרונות ואיתם גם השערים. בדקה ה-80 חולון זכתה בכדור חופשי כ-25 מטרים מהשער. מוסא בן חיים סובב את הכדור היישר לחיבורים ולבן יצחק לא היה הפעם שום סיכוי, 0:1 לחולון.

בן חיים חוגג את הראשון (אלי שמואלי)
חמש דקות חלפו וליאור אסמרה חטף כדור מההגנה האורחת, פרץ לרחבה ומול בן יצחק בעט לפינה ופנימה, 0:2 לחולון.

בסגנון רביבו. אסמרה חוגג את השני עם סלטה (אלי שמואלי)
דקה לסיום עידן כהן בעט לשער, הכדור פגע בידו של אחד משחקני ההגנה של מעלה אדומים וחולון קיבלה כדור עונשין מן הנקודה הלבנה. בני שרקט הפעם היה זה שלקח אחריות וירה את הכדור פנימה, 0:3 לחולון בסיום, שמקדישה את הניצחון לירמיהו. היה זה, אגב, הניצחון הראשון של אורן ניסים בקבוצה מאז הגיע אליה ובעקבות הניצחון צמצמה, כאמור, חולון את הפער ממעלה אדומים לנקודה אחת והקרב על המקום השלישי נפתח מחדש.

ניצחון חשוב בצמרת. יניב חולון (אלי שמואלי)
מאמן חולון המצוין, שלומי שלמה, היה מרוצה בסיום: "הכנו אץ הקבוצה כראוי ואני גאה בשחקנים שלי על המשחק המצוין והטוב העונה. הניצחון מוקדש לחיים ירמיהו שאנחנו כל כך אוהבים. הראש כבר במשחק החשוב הבא נגד בני יצ'לאל".

יכול להיות מרוצה מהקבוצה שלו. שלומי שלמה (אלי שמואלי) 

תגובות

+ הוסף תגובה

סקר דאבל פס

העונה הסתיימה בליגות הנמוכות, מה יחכה לנו בעונה הבאה בליגות א'?