שוב ארבע הפרש בפסגה: 1:5 לדימונה על שגב שלום

ממשיכים לחגוג. שחקני דימונה (איציק קדוש) ממשיכים לחגוג. שחקני דימונה (איציק קדוש)
יממה לאחר התיקו של מ.ס. ב"ש עם גבעת זאב, הביסה מ.ס. דימונה 1:5 את מכבי שגב שלום ושוב פתחה פער של ארבע נקודות הפרש מהמקום השני

אי שם במחזור ה-16, כאשר דימונה גברה על מ.ס. ב"ש במשחק העונה ופתחה פער של ארבע נקודות בפסגה, הרבה חשבו שהסיפור גמור. אולם, שבוע לאחר מכן חטפה דימונה שני, הפער קוזז לנקודה ובהמשך אף ב"ש עלתה למקום הראשון. ביום חמישי בערב, כאשר ההפרש הוא שתי נקודות לדימונה ערב המחזור ה-23, ב"ש איבדה שתי נקודות יקרות בבית מול גבעת זאב ובדימונה ידעו שניצחון על שגב שלום יגדיל שוב את הפער לארבע נקודות, פער שאותו מקווים בדימונה, לא יימחק הפעם.

דווקא האורחים פתחו מעט טוב יותר, אך בדקה השלישית מי שעלתה על הלוח היא דווקא הקבוצה המארחת. משה אסולין בעט כדור אותו השמיט השוער, נועם בנעים וחגי יצחק עט על הריבאונד וזה 0:1 לדימונה.

בדקה ה-32 הגיע השני. אלירן גבאי הגביה לרחבה וחגי יצחק נגח את השני שלו פנימה, 0:2 לדימונה.

צמד ומשחק מצוין. חגי יצחק כובש (איציק קדוש)
חלפו חמש דקות והשלישי הגיע. אלירן אפריאט לקח כדור באמצע המגרש, עבר ארבעה שחקנים ובעט פנימה, 0:3 לדימונה.

שתי דקות להפסקה הורחק דור סבן המקומי בכרטיס אדום, אבל זה לא מנע מהמארחים לשלוט גם במחצית השנייה. בדקה ה-65 פרימה של שי בוזנח הסתיימה בהגבהה לרחבה וליאל זגורי המשיך פנימה, 0:4 לדימונה.

אהוד כחילה, מאמן דימונה, החליט לערוך חילוף בעמדת השוער דווקא ושגב ניצלה זאת כדי לצמצם עם שער של משה אלקבץ בדקה ה-75 ולקבוע 1:4 לדימונה.

אבל אקורד הסיום היה שייך למארחים כאשר בדקה ה-83 בוזנח הוכשל ברחבה וליאל זגורי השלים צמד מן הנקודה הלבנה, 1:5 לדימונה בסיום וביום בהיר כבר רואים את ליגה א' באופק.

מריחים את ליגה א'. שחקני דימונה חוגגים עם הקהל (איציק קדוש) 

תגובות

+ הוסף תגובה

סקר דאבל פס

העונה הסתיימה בליגות הנמוכות, מה יחכה לנו בעונה הבאה בליגות א'?