מרציאנו: "הייתי מתוסכל מהנאיביות"

עדיין מצהיר על פלייאוף. מרציאנו עדיין מצהיר על פלייאוף. מרציאנו
לאחר שכבר דורגה במקום הרביעי הפועל מחנה יהודה הפסידה בשבועיים האחרונים וירדה עד למקום התשיעי. המשחק הקרוב מול אילת יהיה משמעותי להמשך הדרך. מרציאנו: "הצהרנו בתחילת העונה שהמטרה היא פלייאוף ואנחנו עומדים מאחורי ההצהרה הזאת"

אחת ההפתעות הגדולות של סוף השבוע בליגה א' היה ההפסד הביתי של הפועל מחנה יהודה מול בקעת הירדן. מחנה, שנחשבת לקבוצה הצעירה ביותר בליגה, רשמה את ההפסד השני ברציפות שהוריד את הקבוצה למקום התשיעי בטבלה. אמנם זה לא היה ההפסד הראשון של הקבוצה העונה, אבל שחקניה סיפרו בסיום כי לראשונה ראו את מאמנם, שרון מרציאנו, כעוס בסיום.

מרציאנו הסביר: "בסך הכל התחלנו טוב את המשחק ואף עלינו ליתרון ואז ספגנו שער מקרן. לאחר מכן ספגנו שער שטותי שנבע מנאיביות והייתי מאוד מתוסכל מזה. בנוסף כעסתי בעיקר על עצמי על חלק מהטעויות שעשיתי במהלך המשחק".

אתם נמצאים בתקופה פחות טובה.
"אני חושב שהתקופה הפחות טובה עוד התחילה בתיקו מול מרמורק. אחר כך אומנם ניצחנו את הכוח רמת גן אבל לא שיחקו טוב. דווקא מול שעריים שיחקנו הרבה יותר טובה למרות שזה נגמר ב-0:3. אנחנו נעבוד קשה כדי שכבר מול אילת נדע לצאת מהמצב הלא טוב שלנו".

בתחילת העונה הצהרתם על פלייאוף עליון, אלו הן המטרות של הקבוצה?
"נכון ואני עדיין עומד מאחורי ההצהרה הזאת. בניגוד לעונה שעברה, העונה מזמן כבר הבטחנו את ההישארות ואנחנו רוצים להיות בחמישייה הראשונה. אני חושב שהעונה הליגה סופר מעניינת כאשר יש הרבה קבוצות שהתקציב שלהם גדול משלנו וזה כאשר כל קבוצה יכולה לנצח כל קבוצה. אני חושב שיש לנו חיבור מצוין ואם נחזור לשחק מסודר בהגנה ובהתקפה, נחזור לתקופה הטובה שלנו. יש כאן ניהול מצוין ותנאים מופלאים בכדי את המועדון הזה צעד אחד קדימה".


 

תגובות

+ הוסף תגובה
1
בקעת הירדן שלטו במשחק ואנחנו היינו על הפנים העפנו את הכדורים למעלה כמו בשכונה
3
הגול הראשון לא היה מקרן והגול השני היה בעיטה לחיבורים משלושים מטר
4
מאמן מספר אחד בליגה !!!
(אבי: 10:53 14-03-2016)
5
אוהבים אותכם אחד אחד
6
מרציאנו מאמן מצויין
(מ.י: 13:22 14-03-2016)
אבל במשחק הזה ישן בעמידה. השחקנים שלו שוטטו במגרש כל המחצית השניה
7
המחנה מחלק מתנות
(רוני שרעבי : 18:55 14-03-2016)
הקבוצה הכי לא יציבה בליגה הכי נאיבית מפסידה לקבוצות החלשות
9
רוני ! מה עם השיטה ?
(אוהד ה"מחנה" 50 שנה.: 06:52 15-03-2016)
במשחק מול בקעת הירדן שחקני המחנה שוטטו במגרש ללא כתובת .רוני ! תביא בבקשה את השיטה .

סקר דאבל פס

העונה הסתיימה בליגות הנמוכות, מה יחכה לנו בעונה הבאה בליגות א'?