סירוטקין נשאר, אלעד כהן נקנס במשכורת חודשית

אלעד כהן (תאמר סרסור) אלעד כהן (תאמר סרסור)
מועייד באדיר, הבעלים של כפר קאסם, נפגש עם המאמן, חיים סירוטקין, וגיבש החלטה ולפיה המערכת תגבה את המאמן עד סיום העונה תוך מגמה לנסות ולעלות ללאומית דרך משחקי הפלייאוף

לאחר סוף שבוע דרמטי ומורט עצבים החליט מועייד באדיר, הבעלים של כפר קאסם, להעניק קרדיט נוסף למאמן, חיים סירוטקין, לחזק את מעמדו בקבוצה ולתת לו רשת ביטחון ושקט מקצועי עד סיום העונה. באדיר אף הדגיש בפני השחקנים כי סירוטקין יאמן את העקבוצה עד סיום העונה ובהתאם לתוצאות ישקלו בכפר קאסם אף להעריך עמו את החוזה לעונה נוספת.

באדיר הדגיש כי כפר קאסם תתמקד מעתה בהכנת הקבוצה לקראת משחקי הפלייאוף העליון מתוך כוונה להשיג שם את כרטיס העלייה הנוסף לליגה הלאומית.

בצעד מנהיגותי וחשוב קנס באדיר את אלעד כהן, כוכבה של הקבוצה, בסכום של משכורת חודשית. באדיר זעם על דבריו של כהן בתכנית הרדיו ״שישי ושערים״. כהן אמר כי במידה וסירוטקין יעזוב את הקבוצה כפר קאסם לא תהיה קבוצה ששואפת להשגיות והוא עצמו מתכוון לשקול מחדש את המשך דרכו במועדון ואף לעזוב ביחד עם המאמן. בכפר קאסם לא אהבו את האיום כמו גם את הפגנת הזלזול של כהן במנגנון הניהולי שעושה ימים ולילות למען הצלחת הקבוצה. כהן הושעה מהאימון שנערך היום (א׳) ובמקביל תערך לו וועדת משמעת בכדי להעמיד אותו על חומרת דבריו כלפי המועדון שמעסיק אותו ומעניק לו את התנאים האופטימליים להצלחה.

באגודה ציינו כי דעתו של כהן כפי שהובאה בשידור ולפיה כפר קאסם היא קבוצה שבסדר הגודל המקצועי שלה סך הכל הייתה צריכה להאבק על כניסה לפלייאוף כדברים הזויים שעושים עוול להנהלה וכמו כן לאוהדי הקבוצה.

 

תגובות

+ הוסף תגובה
1
חוזה מאריכים לא מעריכים
(שערוקי מתורבת: 15:47 14-03-2016)
2
אלעד כהן וחיים הבייתה לביתר
(קפלן סיטי : 12:58 14-03-2016)
סירוטקין חייב לחזור עם אלעד כהן ובשנה הבאה לעלות לליגה לאומית .זהו הגיעה זמנה ושעתה של ביתר לעלות .חיים הבייתה לקפלן
3
אלעד
(צולי: 15:40 15-03-2016)
בלי אלעד לא הייתם היכן שאתם
4
מנהיגות.?
(ארז: 15:27 19-03-2016)
"בצעד מנהיגותי וחשוב קנס באדיר את אלעד כהן.." כנראה שיש בעיה עם המילה "מנהיגות" וחוסר הבנה בניהול תקין. מנהיגות היא יכולתו של אדם או קבוצת אנשים להוביל אנשים אחרים אל עבר מטרה משותפת במינימום סמכות .

סקר דאבל פס

העונה הסתיימה בליגות הנמוכות, מה יחכה לנו בעונה הבאה בליגות א'?