השכונתיות של ההנהלה מול השכונתיות של עמר הביאו לפיצוץ

החלטה בזויה של ההנהלה. עמר הלך הביתה החלטה בזויה של ההנהלה. עמר הלך הביתה
סערה גדולה בהפועל מרמורק. דווקא כאשר הקבוצה נמצאת בשיאה ונחשבת להפתעה הגדולה של העונה, החליטו ראשי המועדון כי המאמן אינו מחוייב כלפי ההנהלה והחליטו על פרידה. עמר מצדו זעם על השביתה האיטלקית של עוזר המאמן. הסיפור מבית היוצר של שכונת מרמורק

הנהלת הפועל מרמורק החליטה הערב במפתיע להיפרד מהמאמן שלומי עמר שנחשב עד עתה למאמן העונה כאשר מוביל את קבוצתו הצעירה למקום הרביעי. הסיבה: עמר אינו היה מחויב לשינויים בהנהלה ולא הפנים את השינויים הארגוניים במועדון.

אתר "דאבל פס" מביא את הסיבות האמיתיות סביב הסכסוך המתמשך בין ראשי המועדון לבין עמר. הסיפור עצמו מתחיל עוד אי שם במהלך חודש דצמבר כאשר עמר שהובא על ידי היו"ר חנן עדני מתקשה לעכל כי המועדון בפני שינוי ניהולי וגם כאשר עדני פורש אינו משתף פעולה עם הבעלים החדשים שלו וממשיך לשמור אמונים לפטרונו הקודם.

גורם בהנהלה התייחס ואמר: "הוא פשוט לא רצה להבין כי יש מנהלים חדשים שקובעים דברים ויש שינוי התנהגות שאולי היו מתאימים בשכונה של עדני אבל לא מתאימים להנהלה החדשה".

בהנהלה החדשה הבינו כי עמר שנכשל לא מעט בשנים האחרונות גם בקבוצת הנוער של הפועל קטמון וגם בקבוצת הבוגרים של גבעת זאב הפסיק להישמע להוראות ההנהלה ולמעשה קיבל לא מעט החלטות הזויות שאינן היו מקובלות על ההנהלה.

למרות התהיות הללו, ההחלטה להיפרד מהמאמן שנחשב עד עתה למאמן העונה ומוביל קבוצה צעירה עם תקציב נמוך למקום הרביעי היא לא רק מביכה אלא אפילו בזויה. בהנהלה אמנם מספרים כי ההחלטה ששברה את גב הגמל הייתה ההחלטה של המאמן להשעות את השוער הראשון דין אזולאי ואף להשפיל אותו בפני שחקנים בחדר ההלבשה. בסביבתו של המאמן מספרים כי ההשעייה של השוער הגיעה כי החסיר שני אימונים.

עוד מספרים גורמים בתוך המועדון כי לסיבה האמיתית שגרמה לסכסוך קוראים מני סוויסה שמשמש כעוזר מאמן הקבוצה. סוויסה שמקורב מאוד גם להנהלה וגם לאזולאי לא אהב את ההחלטה של עמר והחליט להתלונן בפני ממוניו וגם להפתיע ולהגיע למשחק האחרון מול כפר שלם בלבוש אזרחי. סוויסה שמשמש כעוזר המאמן ואף אחראי על חימום השחקנים לפני כל משחק לא עשה זאת מול כפר שלם והיו כאלה במועדון שציינו כי עשה 'שביתה איטלקית' כלפי עמר.

עוד בסוף השבוע החליטו ראשי המועדון ועמר על ישיבה דחופה בה התלונן המאמן על עוזרו ואף טען כי האחרון 'תקע לו סכין'.

בהנהלת הקבוצה לקחו יממה למחשבה והערב החליטו על פרידה. אוהדים רבים קיבלו את ההחלטה של ההנהלה בהפתעה ואף ציינו כי מדובר כי מדובר בהחלטה שכונתית. "לא חשבתי שנאמר את זה כל כך מהר, אבל אולי אנחנו מתגעגעים קצת לעדני. איך יכול להיות שהמאמן שעושה הצלחה כה גדולה מפוטר בגלל סיבות מוזרות?", אמר הערב אחד האוהדים.

מיד לאחר ההודעה על סיום עבודתו של עמר החלו ראשי מרמורק בחיפושים אחר מחליף. חלק מהשחקנים פנו להנהלה והציעו להחזיר לקבוצה את מאיר סומך שנכשל בתחילת העונה בקביליו יפו אלא שקברניטי המועדון סבורים כי סומך לא רק שלא יצליח להרים את המועדון אלא ייקח אותו אחורה ולא יסיים בחמישייה הראשונה. בכירי המועדון סיפרו כי לא מן הנמנע שסוויסה עצמו שישמש כמאמן זמני בימים הקרובים ישמש כמאמן עד לסיום העונה.

 

תגובות

+ הוסף תגובה
1
ליקוי של ההנהלה
(אוהד שרוף מרמורקי: 10:40 15-03-2016)
דבר ראשון ההנהלה המטוסקלת הזאת חיקו למאמן בפינה הם חיכו שהקבוצה תפסיד כדאי לפטר את המאמן אבל מה לעשות 11 מישחקים לא קרה אז הם על המיקרה האזוי בו של השוער שלא התאמן יומים חשב שהוא הכל יכול בקבוצה אבל לא אצל שלומי מיקצוען אמיתי נדבר בםןף העונה בא נישכ
2
צעד חכם לכל הדעות ללא שאריות עדני.
(ארז בנודיס מאמן : 23:52 14-03-2016)
שלומי היה מאמן טוב אח עם זאת השאיר את הטעם המלוכלך של עדני בכל מקום ההנהלה הנוכחית לקחה על עצמה לנקות כל זכר נעדני ובצדק!ושלומי הוא השארית האחרונה שנשארה מעדני. אחרי כל משחק שלומי היה מלקק לעדני ומשתף אותו בכל דבר. ההנהלה עשתה זאת בזמן..!!!
3
שלומי בובה של עדני טוב שהעיפו אותו
(מלשין של עדני: 23:54 14-03-2016)
מאמן גאוותן שרצה להמשיך את דרכו הבזוייה של חננאל עדני..בושה שהוריד לספסל את השוער הכי טוב בליגה דין אזולאי וניסה לתקוע סכין בגב לעוזר שלו מני סויסה! ההנהלה אנחנו האוהדים שמחים שעשיתם זאת ישר כח!
4
העיקר ירדתם על שעריים על כל חילופי המאמנים שלנו אבל החלטה כזה מטומטמת ? האמת גם אותי הצלחתם להפתיע ממש בדיחה , חשבתי לרגע שאחד באפריל.להעדיף שחקן או עוזר מאמן על פניי מאמן כזה , עוד חשבתי שיש סיכוי לדרבי בלאומית . להתראות ליגה א שלום לך מרמורק :)
5
צודקים לגבי דין
(אסף: 06:28 15-03-2016)
דין שוער מעולה והחסיר 2 אימונים באישור.הוא השפיל את דין בחדר ההלבשה!!אין מחילה.דין מספר 1!!
6
לאזולאי על השתן לראש
(מרמורקי : 06:41 15-03-2016)
היה בינוני נשאר בינוני והמאמן צודק
7
שלומי עמר
(הדוור: 07:31 15-03-2016)
הנהלה לא נורמלית. מאמן מצוין הביא את הקבוצה למקום מכובד אני בז להנהלה של מרמורק.
8
תבין מי היד שמאכילה אותך בסיסי לקיום.
9
כל מילה אמת רק חבל שזה יצא החוצה
(חבר הנהלה: 10:45 15-03-2016)
10
עמר היה מדבר עם עדני מתוך כבוד ומי שמכיר את שלומי יודע שהוא לא בובה של אף אחד, אף אחד לא מכתיב לו ההרכב או השפעה מקצועית. להנהלה הנוכחית יש סיוטים מעדני ואפילו עמר שהוא לא חלק מהברנז'ה של מרמורק , גורם להם סיוטים רק בגלל שהוא נותן כבוד לעדני .
11
עמר אתה פח זבל
(שחקן : 11:48 15-03-2016)
כל מקום שתגיע אחרי חודש יעיפו אותך אתה אדם מגעיל ומאמן בינוני גם החבר שלך יאיר פח כמוך
12
למרמורק הנהלה מצויינת ואמינה עלינו
(אוהד מרמורק: 12:17 15-03-2016)
אין לי מושג מה היו חילופי הדברים בין ההנהלה לבין המאמן, ומדוע הוא פוטר. מה שאני יודע, שלמרמורק יש היום הנהלה מצויינת, בראשותו של זורי שעובי, שחקן עבר נפלא, ואדם ישר ושקול. המאמן עמר עשה השנה עבודה טובה, ותבוא עליו הברכה בשל כך. שיהיה לו בהצלחה!
13
מני הסכסכן
(אחד שיודע מקרוב: 12:36 15-03-2016)
עוד מאמן שנפגע מתככים של מני סויסה שמשדר למאמן שהוא נאמן ועוזר הכי ראוי ולמעשה תוקע סכין בגב , אסור לאף מאמן להסכים שאחד כזה יהיה עוזר ולא מאמן שוערים אם בתקופת חנן , היה מספר לחנן כל מה שקורה בקבוצה פשוט רעל
14
שלומי עמר מאמו העונה
(מבין ענין: 12:56 15-03-2016)
איזה הנהלה בזויה. מאמן עם רמת אימונים מעולה. .קידם שחקנים צעירים והביא את הקבוצה לנגיעה במקום השלישי עם משחק התקפי והגנה חזקה. הפסד גדול של מרמורק... שלומי עמר עוד יתקדם ויעלה. חבל על הפספוס
15
אחיי בניי תימן
(אוהב את הליגה: 14:15 15-03-2016)
תמיד תשארו כאלה .אם אין עם מי לריב אתם תמצאו עם מי.אם אין מה להרוס ולקלקל אתם תמצאו."למה תימני בונה שתיי בתיי כנסת?אחד בישבילו .ואחד שכף רגלו לא תדרוך בו בחיים."זה המוטו שלכם בחיים.
16
מיהו מני סוויסה
(משה כוכבי: 14:29 15-03-2016)
מתווכי הדירות בטירת שלום מסרו שזהו הדייר שחנן מתגורר בביתו ואירגן את נשף חיים שכאלה אז גם מקורב לחנן או שחנן פיטר את עמר דרך חברי ההנהלה המקורבים לו
17
מחריב קבוצות
(עדי: 17:14 15-03-2016)
אסור למאמן הזה לאמן באף קבוצה משפיל שחקנים מקלל אין לו מושג לך תאמן את מבשרת ציון ילוזר
18
הבעל הבית בבית
(עדני מנהל מהבית: 17:29 15-03-2016)
תבינו עדני לא עזב לעולם הכל משחק בשביל שהאוהדים יקנו מנויים חנן לא עזב מעולם !!!!

סקר דאבל פס

העונה הסתיימה בליגות הנמוכות, מה יחכה לנו בעונה הבאה בליגות א'?