פרחי: "לא נופלים מאף קבוצה בליגה"

קצת יותר ממשחק רגיל מול נס ציונה. עמית פרחי קצת יותר ממשחק רגיל מול נס ציונה. עמית פרחי
רגע לפני המפגש מול נס ציונה גם בקביליו יפו מבינים כי זה המבחן הגדול של הקבוצה ושל המאמן אורי קרגולה. הכתומים רוצים לנצח ולנסות להגדיל את הפער מהמקום השני כדי להבטיח יתרון ביתיות במשחקי הפלייאוף

"זה המבחן של אורי קרגולה" כך הגדיר השבוע גורם ב׳קביליו׳ יפו את המשחק של הקבוצה מול השנייה בטבלה נס ציונה והוסיף: "הקבוצה אומנם עשתה מספר ניצחונות לאחרונה אבל אם היא לא תגיע לפלייאוף העליון אז אין כאן שום קרנבל עם קרגולה כפי שמתארים אותו כי גם עם סומך יפו הייתה נשארת בליגה".

יפו מגיעה למשחק הזה לאחר הניצחון על כפר קאסם ובקבוצה מבינים כי במקרה של הפסד מול נס ציונה, העונה של יפו גמורה. במקרה של ניצחון יכולים הבולגרים להתחיל ולחשוב על הפלייאוף העליון וחלק מאנשי המועדון אף הצהירו בפני השחקנים כי זוהי מטרה ריאלית מבחינתם. יפו תגיע למשחק הזה ללא אביחי ממן המורחק אך יחד עם זאת יחזרו לסגל של הקבוצה הקשרים איציק בן סולומון ויחיאל צגאי. אחד השחקנים המשמעותיים בקבוצה יהיה הקשר עמית פרחי שהגיע בתחילת העונה מנס ציונה. פרחי אמר לקראת המשחק: "אני חושב שאנחנו לא נופלים מאף קבוצה בליגה. יש לנו סגל איכותי ואנחנו מוכיחים את זה במשחקים האחרונים. המטרה שלנו כרגע היא לברוח מהתחתית כמה שיותר מהר ולקראת סוף העונה לראות מה מצבנו ולהציב מטרות בהתאם. ברמה האישית המשחק מול נס ציונה הוא קצת יותר ממשחק רגיל ואעשה הכול כדי לנצח את המשחק".

מהצד השני, נס ציונה מגיעה למשחק הזה לאחר ניצחון חשוב על בני אילת ובקבוצה רוצים להמשיך את הרצף גם מול יפו. נס ציונה מגיעה למשחק הזה כפצועה וחסרה, מי שבוודאות ייעדרו הם הקשר יותם פנסו המורחק והפצועים דניאל תרועה ועומרי אטיה. בנוסף השבוע הצטרפו לרשימה הקשר מאור זוהר והבלם עומר חזום שנמצאים בספק.

מאמן הקבוצה, אוהד בוזגלו, אמר לקראת המשחק: "יפו כיום לדעתי ביחד עם שעריים ומרמורק נמצאת בכושר הטוב בליגה. יש לה סגל שחקנים מצוין ועומק בספסל והיא שווה מקום בצמרת הגבוהה. אנחנו לא במצב הכי אידיאלי בשלב זה ומבחינת מצבת השחקנים אבל לשמחתי אנחנו צוברים נקודות בקצב מצוין וזה מה שנקווה להמשיך ולעשות גם במחזור הקרוב. יהיה משחק מעניין בין שתי קבוצות ומבחן טוב להמשך הדרך".


 

תגובות

+ הוסף תגובה
1
סגל כמו שלנו חייבים פליאוף
(יפואי: 15:19 16-03-2016)
מספיק לדבר על תחתית זה פתאטי

סקר דאבל פס

העונה הסתיימה בליגות הנמוכות, מה יחכה לנו בעונה הבאה בליגות א'?