רז: "חסרים לנו עוד שש נקודות לפלייאוף"

אסף רז (תאמר סרסור) אסף רז (תאמר סרסור)
אחד המשחקים המעניינים ביותר בליגה א' דרום יהיה קרב בין בית"ר כפר סבא למועדון ספורט כפר קאסם. פרט לפיקנטריה סביב חזרתם של חיים סירוטקין, אסף רז ואלעד כהן ללויטה, שתי קבוצות חייבות ניצחון

לאחר ההפסד בשבוע שעבר ל'קביליו' יפו במועדון ספורט כפר קאסם יודעים כי הפסד נוסף יכול לפגוע משמעותית במיקום הקבוצה בפלייאוף העליון.

הקבוצה שעברה שבועות לא פשוטים התעשתה בזכות מערכת ניהולית טובה של הבעלים מועייד בדיר שבחר להרגיע את הרוחות לאחר ההפסד ולהוסיף ביטחון למאמן חיים סירוטקין ולשחקנים כאשר הודיע כי האחרון יסיים את העונה בקבוצה.

בנוסף, ראשי המועדון שוחחו מספר שיחות אישיות עם השחקנים ועודדו אותם לקראת הפיניש של העונה. מעבר לחשיבות של שלוש הנקודות, הפיקנטריה סביב המשחק שייכת לחזרתם של המאמן חיים סירוטקין, החלוץ אלעד כהן והשוער אסף רז לאצטדיון לויטה ולמשחק מול קבוצתם לשעבר.

רז אמר לקראת המשחק: "אנחנו בתקופה לא טובה אבל אנחנו מתאמנים קשה ומקווים כי כבר במשחק הקרוב נצא לדרך חדשה. חסרים לנו עדיין שש נקודות לפלייאוף העליון והמטרה לקחת את מלוא הנקודת מול כפר סבא. אני לא חושב שיש חשיבות למיקום הפלייאוף, פעמיים הגעתי לפלייאוף מהמקום החמישי וסיימתי בגמר. המשחק מול כפר סבא לא פיקנטי בשבילי אלא מבחינתי זה עוד משחק ושלוש נקודות כמו בשאר המשחקים בליגה". כפר קאסם תגיע למשחק הזה ללא גיא אבן הפצוע.

מהצד השני גם כפר סבא חייבת את הניצחון אבל זאת בכדי להתרחק מהתחתית הבוערת ולעשות צעד משמעותי להבטחת עונה נוספת בליגה. במועדון מאמינים כי דווקא בבית שלהם, הם מסוגלים להבטיח את היריבה מהצמרת. שחקן בקבוצה אמר השבוע: "סירוטקין וכפר קאסם יהיו מופתעים במשחק מולנו". מאמן הקבוצה, שי מאור, אמר לקראת המשחק: "זה משחק קשה מול קבוצה מצוינת שעשתה השקעה ענקית העונה. נבוא מרוכזים ונעשה הכול בכדי להוציא נקודות במשחק הזה". הקשר אורן אסיף ייעדר והחלוץ ויטלי גנון יעבור מבחן כשירות לפני שריקת הפתיחה.


 

תגובות

+ הוסף תגובה
1
אסף סגור במרמורק
(אביהו: 19:16 17-03-2016)
איל גולן בונה קבוצת חלומות וכבר סגר איתו ועם שי רביבו
2
כן כן ברור
(שי: 22:45 17-03-2016)
גם היגואין רוצה לעזוב את נפולי. יש שמועה שהוא בדרך למרמורק.........
3
גם למרמורק
(אני : 10:17 18-03-2016)
גם פאטו יבוא לתקופת התאוששות בכדי לחזור לעצמו ולרשום עליה חלומית עם מרומרק וליכנס לדפי ההסטוריה של הכדורגל העולמי גם פנו לרייאד מיחרז מלייסטר אך סירב כי הוא מוסלמי ולא רוצה לשחק ביום שישי

סקר דאבל פס

נכון לעכשיו, איזה קבוצה נראת בדרך הבטוחה לעלות לליגה הלאומית בעונה הבאה?