הליגה הלאומית מציגה: עשר קבוצות במירוץ אחר הפלייאוף העליון

מתיאס מרטין. יכבוש מול קבוצתו לשעבר? (ערוץ הספורט) מתיאס מרטין. יכבוש מול קבוצתו לשעבר? (ערוץ הספורט)
משחקי הכרעה בליגת הלאומית. כשנותרו שני מחזורים לסיום העונה הסדירה, ייפגשו מחר (ו') הפועל עפולה והפועל קטמון לקרב ראש בראש. בעפולה דרוכים מתמיד: "המשחק הכי חשוב של העונה. אם לא ננצח ונסיים בפלייאוף התחתון העונה הזו תחשב לכישלון מוחלט"

מחר (ו') ייפתח המחזור ה-29 בליגה הלאומית עם חמישה משחקים שעלולים להכריע בין  היתר את זהות הקבוצות שיתפסו מקום בשמינייה הראשונה ויעפילו לפלייאוף העליון.

כשנותרו שני מחזורים בלבד לסיום העונה הסדירה, כל תוצאה ונקודה עלולה לקבוע את גורלן של הקבוצות.

במפגש המסקרן ביותר יפגשו הפועל עפולה והפועל קטמון, שרחוקות אחת מהשנייה 3 נק', שעשויות להצטמצם בסיום ההתמודדות.

הקבוצה מעיר הבירה רושמת כבר שישה משחקים ללא הפסד ליגה וזקוקה לנקודה כדי להבטיח את מקומה בפלייאוף העליון. עפולה לעומת זאת, מתהדרת גם היא בכמות נכבדה של שמונה משחקים ללא הפסד, ותקווה לשמור את הנקודות בבית.

בצד הפיקנטרי של המשחק, יעמוד מתיאס מרטין שכזכור פתח את העונה בהפועל עפולה ועבר בחלון ההעברות של חודש ינואר לקבוצה מירושלים. מאז המעבר, כבש מרטין שישה שערים במדי קבוצתו החדשה וישמח לכבוש את השביעי מול קבוצתו הקודמת.

בעפולה קיימת דריכות רבה לקראת המשחק, כאשר שחקן בכיר בקבוצה הטיב לומר: "מדובר במשחק הכי חשוב של העונה. אנחנו חייבים לקחת שלוש נקודות במשחק מול קבוצה איכותית שלא תוותר בקלות. אם חלילה נסיים את העונה הסדירה בפלייאוף התחתון העונה תחשב לכישלון מוחלט".

גם אצל הקטמונים התייחסו למפגש ואל איזור הצפון כאל מקום שמאיר להם פנים בגיחות האחרונות. בירושלים העמידו הסעות לטובת האוהדים, שכהרגלם אמורים לעשות את הדרך הארוכה ולצבוע את האצטדיון באדום. 

גם בעפולה עשו מאמצים רבים בכדי למשוך קהל למשחק המשמעותי, ויקוו לתת קונטרה ביציעים.
  

 

תגובות

+ הוסף תגובה