קרית גת והמאמן ארז בנודיס נפרדים: בקבוצה מרימים ידיים

עוזב את קרית גת. בנודיס עוזב את קרית גת. בנודיס
פרסום ראשון: הנהלת קרית גת, מהמקום האחרון בליגה הלאומית, והמאמן ארז בנודיס הגיעו לסיכום על פרידה. בקבוצה החליטו להרים ידיים, קרלוס פרטוק מחלקת הנוער יאמן עד סוף השנה והתבססות תהיה על שחקני בית בלבד

בלעדי: המאמן ארז בנודיס עוזב את קרית גת מהמקום האחרון בליגה הלאומית. לאחרונה הביע בנודיס, לא אחת, את רצונו לעזוב את הקבוצה שלמעשה כבר ירדה לליגה א'.

למרות שנותרו תשעה מחזורים לסיום העונה, מצבה של קרית גת אנוש והיא נחשבת לקבוצה החלשה בליגה. אתמול (ה׳) חלה התפתחות דרמטית בנושא. ראש העיר בקרית גת, מקורבים אליו וחברי הנהלה גיבשו החלטה להיענוות בחיוב לבקשתו של בנודיס להשתחרר, לסכם עמו את התנאים הכספיים ולמעשה להיפרד במיידית מבנודיס ומעוזרו חיים סיטון עוד לפני המחזור הקרוב ביום שני.

במקביל הוחלט להעביר את הקבוצה לידיו של קרלוס פרטוק, אחד ממאמני מחלקת הנוער, שיקבל הנחייה חד משמעית לשתף כמה שיותר שחקני בית עד סיום העונה. מקורב לראש העיר וכמו כן חבר הנהלה בכיר בקרית גת אישרו בפנינו את החשיפה לפני דקות אחדות וציינו כי כבר בשעה הקרובה אמורה להיערך שיחת הפרידה מבנודיס שנחשב למאמן מוכשר ומוערך.

 

תגובות

+ הוסף תגובה
1
ראש עיר בושה
(אוהד הקבוצה: 22:50 19-03-2016)
ראש העיר מינה את אמיר כהן הנפל השבוע החליט למנות את קרלוס פרטוק שלוש שנים יושב בבית עם בעייה רפואית ראש העיר מבייש את העיר קרית גת ואת הכדורגל בעיר