שלוש בראש: 0:3 ליניב חולון על בני יצ'לאל

חולון חוגגת עוד ניצחון (אלי שמואלי) חולון חוגגת עוד ניצחון (אלי שמואלי)
שבוע אחרי השלישייה הביתית מול מעלה אדומים, יצאה יניב חולון לרחובות, ניצחה 0:3 את בני יצ'לאל ופתאום המרחק מהמקום השני הוא רק שבע נקודות

יניב חולון ממשיכה להתאושש. שבוע לאחר שניצחה את מעלה אדומים וצמצמה את הפער מהמקום השלישי לנקודה אחת, יצאו השחקנים של שלומי שלמה למשחק לא קל ברחובות מול בני יצ'לאל, שעדיין לא הבטיחה את מקומה בליגה.
בחולון, כמו בכל יום, ממשיכים להתפלל לשלומו של חיים ירמיהו, ואפילו תלו שלט לכבודו.

השלט לכבוד חיים ירמיהו (אלי שמואלי)
דווקא המארחים היו מסוכנים יותר בפתיחה ובדקה ה-12 כמעט וכבשו, אך גבי אלבז פגש רק את הקורה של דניאל שערי. 11 דקות חלפו והראשון של חולון הגיע. בני שרקט הגביה לרחבה וחן מלכה נגח מקרוב פנימה, 0:1 לחולון.

הראשון של חולון (אלי שמואלי)
עד להפסקה יכלו האורחים להגדיל את התוצאה, אך מלכה ועידן כהן לא מצאו את הרשת של מעוז משיח. מן העבר השני קרן של זי קבדה יצרה ערבוביה ברחבת חולון ויוני מנגיסטו בעט החוצה, 0:1 לחולון בהפסקה.

גם במחצית השנייה חולון יזמה יותר ובדקה ה-54 בעיטה אדירה של אדיר שערבני מ-30 מטרים זעזעה את המשקוף של משיח, הכדור ירד על קו השער והורחק.
בדקה ה-63 קרן של שרקט כמעט נכנסה, אבל משיח הדף לקרן נוספת. ארבע דקות חלפו והשני הגיע. מלכה הגביה לרחבה ומוסא בן חיים נגח פנימה, 0:2 לחולון.

בן חיים נוגח את השני (אלי שמואלי)
שתי דקות בתוך תוספת הזמן חתמה חולון את הניצחון. דניאל אילמו מסר כדור לויקטור חג'ג' ששלח פצצה מ-25 מטרים לפינה הימנית העליונה, 0:3 לחולון בסיום.

סגרונ עניין. השלישי ברשת (אלי שמואלי)
מהבולטים במשחק של חולון יניב עמיאל (מימין), חן מלכה וגיא שוסט (אלי שמואלי)
שלומי שלמה, מאמן חולון, אמר לאחר המשחק: "שמח שהקבוצה שלי לא ספגה שער ושיחקה כדורגל מצוין ואף כבשה שלושה שערים נגד קבוצה טובה ומאומנת היטב. גאה בשחקנים שלי, אבל קיבלנו רק שלוש נקודות על המקום בפליאוף העליון וכבר הראש במשחק הקשה הבא נגד מרחבים".

שלומי שלמה (אלי שמואלי)


 

תגובות

+ הוסף תגובה
1
יאללה חולוניה יום שישי מרחבים מקבלים בראש

סקר דאבל פס

העונה הסתיימה בליגות הנמוכות, מה יחכה לנו בעונה הבאה בליגות א'?