שעת אפס: כפר קאסם וכפר סבא נפרדו בתיקו ללא שערים

מאור וסירוטקין בסיום המשחק (דני מלניצקי) מאור וסירוטקין בסיום המשחק (דני מלניצקי)
כפר קאסם המשיכה את היכולת החלשה בחלק ההתקפי ולא הצליחה לכבוש שער, אך מהצד השני גם לא ספגה. כפר סבא הסתבכה בתחתית לאחר הניצחונות של שיכון המזרח ועמישב. מאור: "כל משחק עבורנו כמו גמר גביע"

ערב המשחק בין כפר קאסם לכפר סבא ידעו בשתי הקבוצות כי הן חייבות להשיג את 3 הנקודות. כפר קאסם רצתה לחזור למסלול הנכון ולנסות ולצמצם פערים מול נס ציונה במקום השני, ואילו כפר סבא הייתה חייבת לנצח בכדי לברוח מהתחתית הבוערת.

אמנם מדובר בשתי קבוצות עם שחקנים יצירתיים בחלק ההתקפה, אך כ-500 אוהדים שהגיעו למשחק קיבלו משחק חלש עם מספר מועט של ההזדמנויות כאשר היה נראה כי שני המאמנים מעדיפים לא להפסיד מאשר לנצח.

אוהדים שבאו לצפות במשחק (דני מלניצקי)
המחצית הראשונה הייתה שקולה אך ברמה נמוכה מאוד והסתיימה ללא הזדמנויות ממשיות ליד שני השערים. במחצית השנייה ביצעו שני מאמנים חילופים התקפיים כאשר סירוטקין העלה את הקשר גיא אבן והחלוץ רוביל סרסור שהיו פצועים, ואילו שי מאור העלה את ויטלי גנון.

שחקני שתי הקבוצות (דני מלניצקי)
במחצית השנייה הגיעו כל אחת מהקבוצות להזדמנות קורצת. תחילה היה זה טל ארז מכפר קאסם שבעט כדור נהדר שנעצר במשקוף של גל לובטון. שמונה דקות לסיום המשחק גם כפר סבא יכלה להכריע את המשחק כאשר גנון העביר כדור עומק נהדר לגיא עובדיה ובמקום לבעוט לפינה ניסה לבצע צ'יפ מעל אסף רז שעצר נהדר ושמר על קשת נקייה.

בסיום המשחק המשיכו אוהדי כפר קאסם להביע את זעמם כלפי מאמנם חיים סירוטקין ודרשו ממנו להתפטר. מאמן כפר סבא, שי מאור, אמר בסיום המשחק: "המחצית הראשונה הייתה שקולה ללא הזדמנויות והמחצית השנייה הייתה כבר טובה יותר. מצד אחד אני מרוצה שלא ספגנו ואילו מצד שני מאוכזב שהגענו להזדמנויות ולא השכלנו לכבוש. שיחקנו מול קבוצה מצוינת והפנים למשחק מול קבוצה לא פחות טובה נס ציונה".

שי מאור (דני מלניצקי)
מאור גם התייחס לניצחונות של שיכון המזרח ועמישב ואמר: "שיכון עשו ניצחון ענק ואילו הניצחון של עמישב היה ידוע מראש. מצד שני כעת גם בקעה נמצאת בסכנה וגם הכוח ומחנה יהודה נמצאים בתסבוכת כך שנשארו שישה מחזורים לסיום העונה וכל משחק עבורנו הוא כמו גמר גביע. נצטרך לתת את המכסימום בכדי להישאר עונה נוספת בליגה".

 

תגובות

+ הוסף תגובה

סקר דאבל פס

נכון לעכשיו, איזה קבוצה נראת בדרך הבטוחה לעלות לליגה הלאומית בעונה הבאה?