דווקא אחרי ניצחון? מאמנה של אילת, ירון משה, עזב את הקבוצה

יש עוד אמונה. שחקני אילת יש עוד אמונה. שחקני אילת
לאחר הניצחון הביתי המפתיע על מחנה יהודה (0:1) החליט אחד מצמד המאמנים של בני אילת, ירון משה, לעזוב את הקבוצה. באילת הופתעו ואמרו: "כנראה שמישהו מחוץ למועדון השפיע עליו". במועדון מאמינים בנס ובקבוצה הבטיחו בונוס במקרה של הישארות.

בני אילת רשמה בסוף השבוע את אחת ההפתעות הגדולות של המחזור כאשר ניצחה בביתה את הפועל מחנה יהודה בתוצאה 0:1. בשורה לא פחות גדולה הגיעה אתמול (א') לאחר שנודע כי המאמן, ירון משה, עזב את הקבוצה.

משה ששימש לאחרונה בצוות אימון עם תאמר נופי שהחליפו את שחר זיתון, הפתיע בעזיבתו את ראשי המועדון שהגיבו: "כנראה שגורמים מחוץ לקבוצה השפיעו עליו וגרמו לו להאמין שאי אפשר להישאר". מעתה הוחלט במועדון כי נופי ישמש כמאמן הקבוצה עד סיום העונה ואולי ינסה לעשות את הנס ולהוביל את הקבוצה למשחקי המבחן.

באילת הביעו אופטימיות לאחר התוצאות בתקופה האחרונה והצביעו על השבועיים הקרובים כקריטיים להמשך הדרך. בשישי הקרוב תתארח הקבוצה אצל שיכון המזרח ושבוע לאחר מכן תארח את הפועל אזור ובאילת טוענים כי אם הקבוצה תצליח לקחת שלוש נקודות בשני המשחקים, היא תוכל לעבור בטבלה את עמישב שלה יש את המשחקים הקשים ביותר בתחתית עד לסיום העונה.

בנוסף, בהנהלת מנסים להפגין אופטימיות גדולה ובהנהלה הבטיחו בונוס על מענקי הישארות במידה והקבוצה תצליח בסופו של דבר להשאר בליגה. באילת שכרו לאחרונה פסיכולוגית ספורט שהצטרפה בכדי לנסות ולהחדיר לשחקני הקבוצה את האמונה שהקבוצה עדיין יכולה להישאר בליגה ולעבוד איתם על החלק המנטלי. 

תגובות

+ הוסף תגובה
1
איזה אגודה נפילה
(לא מבין : 12:15 21-03-2016)
מה קרה שמעון חזות חזר לעניינים בטח הגיע לתקוע את המסמר האחרון בארון מתים של אילת
2
ירון תחזור
(בני אילת בדם: 15:15 21-03-2016)
האמנו בך תחזור . עשיתה את השינוי מה קרה?
3
בטח חותם במרמורק
(חנן: 19:41 21-03-2016)
4
בושה
(בושה: 10:54 22-03-2016)
מועדון בושה

סקר דאבל פס

נכון לעכשיו, איזה קבוצה נראת בדרך הבטוחה לעלות לליגה הלאומית בעונה הבאה?