דין אזולאי: "היה לי חשש שאם עמר ישאר, זה יפגע בי"

"אנחנו יותר רעבים משעריים". אזולאי
שוער הפועל מרמורק הוא ללא ספק אחד השוערים הטובים בליגה א' העונה ואחד השחקנים המשמעותיים בהצלחה של הקבוצה. העימות של אזולאי עם המאמן שלומי עמר היה אחת הסיבות להחלטה של ההנהלה לפטר את האחרון. כעת אזולאי מדבר

אין ספק שאם העונה הייתה מסתיימת כעת הפועל מרמורק הייתה נחשבת להפתעה הנעימה ביותר. הקבוצה שעברה לא מעט שינויים שהתחילו בעזיבתו של היו"ר חנן עדני, המשיכו בחזרת הקהל למגרשים ובשבוע שעבר בוצע זעזוע נוסף כאשר הקבוצה נפרדה ממאמנה שלומי עמר שעל ההחלטה הזאת עדיין אין דעה רווחת.

אחד השחקנים המשמעותיים של העונה בקבוצה הוא השוער דין אזולאי. האחרון, בעל עבר בליגה הלאומית הצטרף העונה למרמורק והפך לאחד השוערים הטובים בליגה. אזולאי שלא בעל כורחו היה אחד המעורבים בפיטורין של עמר כאשר בהנהלה טענו כי היחס של המאמן כלפי השוער הביא להחלטה להיפרד ממנו.

כעת אזולאי מדבר לראשונה בראיון בלעדי ומתייחס לעונה של הקבוצה, לעמר, לקהל שחזר וגם ליריבה העירונית משעריים. "המשחק האחרון היה לא טוב וכמו שידענו לנצח, אנחנו צריכים לדעת גם להפסיד. נתנו את המכסימום אבל זה לא הלך ואנחנו מסתכלים קדימה".

אולי הזעזוע בעמדת המאמן השפיע על הקבוצה?
"אני לא חושב ואני לא רוצה להתייחס לזה. אחד הדברים המשמעותיים שלנו העונה בכך שאנחנו משחקים ביחד ולא משנה מי חסר אצלנו, תמיד יש מישהו שמשלים אותו. הקבוצתיות סימל אותנו ללא קשר למי שעומד על הקווים".

בהנהלה טענו כי אחת הסיבות לפרידה מעמר היא העימות בינך לבינו בשבוע שעבר.
"אני לא כל כך מעוניין להיכנס לזה אבל אני יכול להגיד שציפיתי וחשבתי שיותר נכון אם עמר היה מזמין אותי לשיחה בארבע עיניים ולא היה מדובר מול כל חדר ההלבשה. ככה זה היה מכובד יותר. בסך הכול יש לי עסק פרטי והייתי חייב להיעדר משני אימונים. שוב לא מעוניין להתייחס לזה יותר וזה כבר היסטוריה".

אם מסתכלים קדימה, פלייאוף עליון היא המטרה?
"בהחלט. אני חושב שאנחנו בעונה מצוינת ומגיע לנו להיות שם. התחלנו לא טוב את העונה אבל למדנו אחד את השני ועצם העובדה שהקהל שלנו חזר למגרשים בסיבוב השני נתן לנו הרבה כוח. מדובר בקהל מדהים שעוזר לנו להיכנס יותר למשחק. אני גם חושב שאנחנו הקבוצה הטובה בליגה כרגע וגם בדרבי מול שעריים, אנחנו באים לנצח. למרות שחקני בעלי שם ועומק שיש להם, אנחנו כרגע קבוצה לא פחות טובה מהם ובעיקר אנחנו קבוצה הרבה יותר רעבה מהם וזה מאוד משמעותי כך שאם ננצח ואנחנו באים לנצח, זה יטריף את כל העיר".

באופן אישי עבורך אפשר לסמן את העונה כהצלחה עבורך?
"אני חושב שאני בעונה מצוינת. יש לי 30 הופעות בליגה הלאומית וכבר שיחקתי בקבוצות גדולות אבל זה משהו מיוחד במרמורק. הגעתי לכאן בתחילת העונה בעקבות מאמן השוערים מני סוויסה ומנהל הקבוצה תמיר חופי והם נתנו לי הרגשה של בית חם ואני משתדל להחזיר להם על המגרש. נכנסתי עם הקבוצה והשתפרתי ואני שמח על כך".

אגב בכל מה שעבר איתך ועם עמר בשבוע שעבר, חששת שאם הוא ימשיך זה יפגע בך?
"אני אשקר אם אגיד שלא. חששתי אבל תמיד האמנתי שהיכולת הטובה תוביל אותי והיום אני מסתכל רק קדימה ואמשיך לעבוד קשה בשביל מרמורק".

איפה נראה אותך בעונה הבאה?
"אני מאוד התחברתי להפועל מרמורק ורוצה להישאר פה הרבה שנים. אם נצליח לעלות לליגה הלאומית אז אני מאוד אשמח ואם לא ארצה להיות פה כאן גם בליגה א".


 

תגובות

+ הוסף תגובה
1
חצוף מי רצה אוצך חוץ ממרמורק?
(ליגה א : 13:13 22-03-2016)
תמיד משחק בגלל אין ברירה
2
לדין אזולאי
(מרמורקי לעד: 19:36 22-03-2016)
דין אתה עושה את עצמך? מי שדאג שמרמורק תהיה קבוצה ולא אוסף של יחידנים זה המאמן שלומי עמר. הוא דאג שלא יהיה מעמדות כמו שאתה רוצה(שיחה אישית ) יא אהבל. נתן לך להיות קפטן וגם בלעדיך ניצחנו.
3
שלומי עמר ישפן כנס
(שלומי עמר ישפן כנס: 21:22 22-03-2016)
במקרה אני יודע שכל התגובות הרעות זה ממך יחתיכת סמרטוט 0 שחושב שאתה איזה מאמן גדול היה לך הרבה מזל ותחת. ועפתי בגלל שלא כיבדת את הקפטן של הקבוצה שלך חתיכת טיפש אולי תלמד מזה לקח כשתחזור לאמן בליגה ב כי זה מקומך. דין אתה שוער ענק שעושה עונה ענקית!!!!!!
4
אני חושב שאתה צריך להתבייש שלומי נתן לך את כל הקרדיט, נכון הוכחת את עצמך. יצאתי מגעיל מכל העניין הזה, תתבייש לך היית צריך כמו גבר לקבל את החלטת המאמן, ולו לעשות סיפור פגעת בקבוצה, בך, ובמאמן. אני בז לך
5
השוער
(האוהד: 11:33 26-03-2016)
דין השוער אתה פחדתה מתחרות עים השוער המחליף ולכן היתחבתה מתחת לסינור של הגנן עוד10 שנים לא יהיה לך מאמן כזה אתה עים כל הגופה שלך פחדתה מהמאמן בלי לבכות יצחקתה אותי

סקר דאבל פס

נכון לעכשיו, איזה קבוצה נראת בדרך הבטוחה לעלות לליגה הלאומית בעונה הבאה?