סלמי: "רוצים לסיים סופית את מאבקי התחתית"

"חייבים את הנקודות". סלמי
באחד המשחקים המרכזיים של המחזור הקרוב בליגה א' דרום תנסה השנייה בטבלה, נס ציונה, לנסות ולשמור על פער של ארבע נקודות מכפר קאסם ואולי גם להתקרב לשעריים. מהצד השני כפר סבא חייבת לנצח בכדי לא להסתבך משמעותית במאבקי התחתית

אחד המשחקים המעניינים ביותר של סוף השבוע הקרוב בליגה א' דרום ייערך בנס ציונה שם הקבוצה המקומית תשחק מול בית"ר כפר סבא.

נס ציונה שמדורגת במקום השני תנסה לחזור למסלול הניצחונות לאחר התיקו המאופס בשבוע שעבר מול 'קביליו' יפו. במועדון מודעים לחשיבות הניצחון במשחק הזה כאשר השלישית בטבלה, מועדון ספורט כפר קאסם, תארח את האחרונה הפועל מורשה. בנס ציונה רוצים להישאר גם אחרי המחזור לפחות עם פער של ארבע נקודות מהמקום השלישי ואולי גם לצמצם את הפער מהמוליכה, מכבי שעריים.

גם השבוע תגיע נס ציונה למשחק בהרכב חסר ללא הקשר המורחק יותם פנסו וללא המגן עומרי אטיה. בנוסף גם הקשר מאור זוהר והבלם עומר חזום פצועים ונמצאים בספק גדול למשחק.

מהצד השני גם כפר סבא מגיעה למפגש בידיעה שלמשחק הזה יש חשיבות גדולה. הקבוצה מדורגת במקום ה-12 בטבלה עם פער של ארבע נקודות מהמקום שמוביל למשחקי המבחן. במועדון ניסו לעבוד כל השבוע גם על הפן המנטאלי בכדי להחדיר לשחקנים כי הם נמצאים עמוק במאבקי ההישרדות.

כפר סבא תגיע למשחק ללא הקשר ציון אזולאי שמוצהב, גם הבלם אלעד שיק והחלוץ גיא עובדיה נמצאים בספק. החלוץ המצטיין של הקבוצה, אלנתן סלמי, אמר לקראת המשחק: "אנחנו באים במטרה לנצח את המשחק ולסיים סופית את מאבקי התחתית. נס ציונה קבוצה איכותית ומאומנת אבל אנחנו חייבים את הנקודות. אני מאמין שיהיה משחק מעניין בין שתי קבוצות טובות ונחזור הביתה שמחים עם מלוא הנקודות"


 

תגובות

+ הוסף תגובה
1
די בוזגלו די
(מספיק להרדים: 09:40 24-03-2016)
כל שבוע בוכה על החסרים בסוף כולם משחקים מספיק כבר חזום זוהר על מי אתה עובד מה שי מאור פראייר
2
אלנתן
(מומי: 21:43 24-03-2016)
תראה לאן הגעת עם כל הכשרון שלך היית אמור להיות כוכב בליגת העל תראה על מה אתה מדבר איתי להישאר בליגה א'. תסתכל במראה ותראה איפה טעית ??? אלוהים ישמור איזה כשרון

סקר דאבל פס

נכון לעכשיו, איזה קבוצה נראת בדרך הבטוחה לעלות לליגה הלאומית בעונה הבאה?