הקרב על העלייה: קרית ים פוגשת את טירת הכרמל

שחקני קרית ים שחקני קרית ים
המשחק שייערך בסוף השבוע בין שתי הקבוצות יקבע ככל הנראה מי מביניהן תעלה לליגה ב'. לשתי הקבוצות מספר נקודות זהה, אך לטירת הכרמל משחק חסר. כ-500 צופים יגיעו למגרש בקרית ים

"משחק העלייה", "משחק העונה" לא חשוב איזה שם יעניקו למפגש הזה, מה שבטוח הוא שמהמשחק בין מועדון ספורט קרית ים לבין הפועל טירת הכרמל תצא העולה החדשה לליגה ב'.

שתי הקבוצות מדורגות ערב המחזור במקום הראשון והשני עם מספר נקודות זהה כאשר לטירת הכרמל משחק חסר. כ-500 צופים יגיעו למגרש בקרית ים בכדי לראות את המשחק מחר (ו') וביניהם ראש עיריית קרית ים יחד עם שחקן העבר של מכבי חיפה, יניב קטן.

קרית ים מגיעה למשחק הזה בידיעה כי רק ניצחון ישאיר אותה במרוץ על המקום הראשון וכל תוצאה אחרת תעזור לטירת הכרמל לחגוג בעוד חודש ימים. במהלך השבוע המשיכו קרית ים בהכנות רגילות למשחק כאשר המאמן, אורן פלאש, ניסה לעבוד גם על הצד המנטאלי.

"מדובר במשחק בו תיקבע העולה" אמר יו"ר קרית ים, יוסי מלול, והוסיף: "יש לנו קבוצה מצוינת ואנחנו מודעים כי אם ננצח כאן, שום דבר לא יעצור אותנו. יש לנו קבוצה מצוינת ואני סומך על השחקנים ועל הצוות המקצועי שייעשו את העבודה".

בקרית ים אף מכינים חגיגה של ממש לקראת המשחק הזה כאשר כל ילדי בית ספר לכדורגל יהיו חלק מהתפאורה לפני המשחק.

מהצד השני, בטירת הכרמל רוצים לסגור את הסיפור כבר מחר, אבל לא תהיה אכזבה של ממש גם אם המשחק יסתיים בתיקו. בקבוצה אומנם יודעים כי שלושת המשחקים האחרונים מעבר למשחק מול קרית ים לא פשוטים שיכללו גם דרבי מול מכבי, אבל עדיין בטוחים כי במידה והקבוצה לא תפסיד בשישי הקרוב, ליגה ב' תהיה קרובה מתמיד.

יו"ר הקבוצה, שימי פרץ, אמר לקראת המשחק: "אני חושב שיחסי הכוחות שווים עם טיפה יתרון לקבוצה הביתית, אבל ידוע שבמשחק כזה אין חוקים ובכל תוצאה איש לא ירים גבה. ברור שחד וחלק הקבוצה שתנצח היא זאת שעולה ליגה בניצחון שלנו הפער יהיה שלוש נקודות ומשחק חסר שעל הנייר ישאר לנו משחק קשה נגד ברטעה מהצמרת ובניצחון של קרית ים הם יובילו עלינו בשלוש נקודות בנוסף ליתרון במפגשים הפנימיים, ככה שניצחון לכל צד ואפשר לשבץ קבוצה אחת מיום ראשון בליגה ב' צפון".

שימי פרץ
פרץ הוסיף: "המפתח לניצחון הוא עבודה קשה ומלחמה ספורטיבית על כל כדור. יחד עם הדחיפה של הקהל הגדול שיגיע מטירת כרמל, אני בטוח שהשחקנים יתנו הכל. יחד עם זאת אני חייב לציין את העבודה שחבריי, רועי עטיה ויוסי מלול, עושים בקרית ים. בין הקבוצות יש יחסים מצויינים והשינוי ששתי הקבוצות עשו בערים שלהם הוא כבר ניצחון גדול לספורט. בניית קבוצות מצויינות העונה היא עוד סיבה לכך שיחדיו ניתן הצגה יפה לכל מי שיבוא לצפות במשחק. אל לנו לשכוח שזה רק ספורט וכולי תקווה שמהר מאוד ניפגש שוב בליגות גבוהות יותר".


 

תגובות

+ הוסף תגובה
1
כנסו
(קרייתי: 08:02 25-03-2016)
נראה לי שגם מהמקום השני יחגגו השנה עלייה לליגה ב'.דרך השולחן הירוק.

סקר דאבל פס

העונה הסתיימה בליגות הנמוכות, מה יחכה לנו בעונה הבאה בליגות א'?