עופר בכר התפטר מתפקידו כמאמן שיכון המזרח

עשה זעזוע. בכר עשה זעזוע. בכר
פרסום ראשון: לאחר הפסד הבית של שיכון המזרח לבני אילת 0:1 פנה מאמן הקבוצה ליו"ר יששכר בוריה וביקש לעזוב מידית את הקבוצה. בכר: "שיכון המזרח יקרה לי ולדעתי היא צריכה זעזוע. אין דרך חזרה מההחלטה שלי"

זעזוע במ.ס שיכון המזרח. מאמן הקבוצה, עופר בכר, ביקש להתפטר מתפקידו לאחר הפסד הבית לבני אילת.

בכר שוחח בסיום המשחק עם יו"ר הקבוצה, יששכר בוריה וביקש לעזוב באופן מידי.

בכר אמר לבוריה: "שיכון המזרח יקרה לי ואני רוצה לעשות הכול שהיא תישאר בליגה. אני חושב שהקבוצה חייבת זעזוע ואם זה יעזור לקבוצה, אשמח".

בכר התראיין לתכנית "שישי ושערים" ברדיו ערוץ הספורט והגיב על הדברים: "החלטתי שחמישה משחקים לפני הסוף אני שם את המפתחות כדי לזעזע את המערכת. זה משהו שהיה צריך לבוא ממני, לפעמים צריך להיות גבר וללכת כדי שיבוא מישהו עם דם חדש. אני בנאדם אמיתי, היו דברים שפגעו בנו ועצמתי עיניים ונשכתי שפתיים. אין דרך חזרה מההחלטה שלי, אני מכבד את יששכר בוריה איש ענק שנלחם בתוך המערכת כדי שהקבוצה הזו תחיה".
 
עוד הוסיף בכר: "השחקנים הם חבורה נדירה אבל צריכים מישהו שיבוא ויעשה משהו שונה בחמישה המשחקים האחרונים שנותרו. אני מכבד את המערכת ואוהב אותה. לא הגיע לנו לנצח היום את אילת, שיכון עוד ניצחון וחצי תישאר בליגה אני מאמין בקבוצה הזאת.
 
בוריה טרם קיבל את התפטרותו של בכר אבל במקביל החלו להעלות שמות של מאמנים כמו מאיר סומך, שלומי עמר, דורון ממן ואמיר כהן. 

תגובות

+ הוסף תגובה
1
רק שלומי שלמה
(שיכוניה: 17:54 25-03-2016)
2
תשאר
(אילת בדם: 18:40 25-03-2016)
תשאר תשאר תשאר
3
עופר בכר
(שיכון: 19:22 25-03-2016)
לך הביתה אתה המאמן הכי חלש שהיה לשיכון בהיסטוריה איפה הימים שבכניסה לשיכון הקבוצות האורחות היו מפחדים הכל מקרי אין שיטה קריטי ויריו משחקים רחוק מיוסי פילקר שחקנים לא מצטרפים לרחבה איך יהיה גול שיקחו את מאיר סומך או שלומי עמר
4
5
רק אמיר כהן מומלץ מאוד !!
(שמעון: 11:50 27-03-2016)
ממליץ מאוד קחו אותו יעשה לכם קבוצה רצינית וחזקה מגובשת מאוד רק אמיר ככהן יאאלה שיכון

סקר דאבל פס

העונה הסתיימה בליגות הנמוכות, מה יחכה לנו בעונה הבאה בליגות א'?