אוי לחרפה: הקומנדו של טלספפה ואיתן אהרון בייש וביזה את המיליונים של שעריים

קובי רפואה. מאמן שעריים (רולנדי ברנשטיין) קובי רפואה. מאמן שעריים (רולנדי ברנשטיין)
גם בסיוטים הכי שחורים של אוהדי מכבי שעריים הם לא ציפו שעם תקציב של 6 מיליון שקלים, הקבוצה תוציא רק נקודה אחת משש מול שתי קבוצות בעלות תקציב של חצי מיליון שקלים. בושה כבר אמרנו? צפו בפנדל של אהרון

לפני הכול, מערכת אתר "דאבל פס" ואנשי כדורגל בליגות הנמוכות מבקשים להשתתף בצערו של עוזר מאמן מכבי שעריים, נמרוד קוסטיקה, על מותו הפתאומי של אביו.

במעבר חד, הפועל כפר שלם סיפקה את אחת ההפתעות הגדולות של העונה ואולי את אחת ההפתעות של הליגות הנמוכות בשנים האחרונות כאשר בתקציב נמוך וללא יומרות הצליחו לגבור בצורה מוחלטת על קבוצת המיליונים של מכבי שעריים.

ביקורת חריפה נשמעה היום (ו') ביציעי שעריים שהופנו בראש ובראשונה למאמן הקבוצה, קובי רפואה, שבחוסר אחריות נשאר היום ביציעים לאחר שהורחק בשבוע שעבר מול הפועל אזור. בשל חסרונו של עוזרו, היה זה מאמן השוערים, משה פרג', שעמד על הקווים וחוסר ידע מוחלט של הצוות המקצועי בשעריים, עם חסרונו של קוסטיקה, גרם לחוסר ידע של שחקני הקבוצה מול המערך הטאקטי הנהדר של כפר שלם.

אין ספק שמאמן המארחים, עופר טלספפה, עשה בית ספר לעמיתו מראש הטבלה. ביקורת נשמעה גם לעברו של המנהל המקצועי, ניר קלינגר, שעסוק לאחרונה בפתיחת הקמפיין לאימון הנבחרת ובינתיים קבוצתו מביכה ומבישה את בעלי המועדון והאוהדים כאשר השיגה רק נקודה אחת משש אפשרויות מול קבוצות עם תקציב של כחצי מיליון שקלים.

שעריים אומנם תעלה ליגה כי נס ציונה וכפר קאסם כבר עם לשון בחוץ ופשוט לא מאמינות בעצמן כי מסוגלות להתקרב לשעריים, אבל העלייה העונה לא דומה לעלייה של הפועל אשקלון בעונה שעברה וכמו שזה נראה כרגע, זאת תהיה העלייה הכי עגומה בשנים האחרונות. גם סגל השחקנים שנבנה העונה יהיה חייב לעבור זעזוע משמעותי לקראת הליגה הלאומית בעונה הבאה ולפחות כ-80 אחוזים מסגל הקבוצה לא ימשיך בעונה הבאה.

מהצד השני, מחמאות גדולות מגיעות לכפר שלם שלא רק ניצחה אלא ניצחה בצדק כאשר הייתה טובה יותר משעריים בכל דקות המשחק ואף הגיעה למספר מצבים כאשר הגדול מבניהם נרשם לאחר שהחלוץ, מאור לובין, נשאר לבדו מול דורון רזנקוביץ' אבל השוער הציל נהדר. דקה אחת לסיום המשחק נעשה צדק, כפר שלם זכתה בפנדל אותו כבש הקפטן הבלתי מעורער איתן אהרון.

שופט המשחק, דרור כהן, הוסיף 12 דקות שגם הן לא עזרו לשעריים שרשמה הפסד מביך נוסף העונה.

מאמן כפר שלם, עופר טלספפה, אמר בסיום: "הגיע לנו לנצח. היינו הרבה יותר טובים לאורך כל המשחק ואני גאה במועדון ובשחקנים. השחקנים היו מחויבים. ללב אין מחיר. למגרש לא עולים עם ארנק והיום הוכחנו שאנחנו קבוצה טובה וגם לנו מגיעים רגעי אושר כאלה".

צפו בפנדל של איתן אהרון (צילום: הצבא הכתום):


 

תגובות

+ הוסף תגובה
1
ההשוואות של כמה מיליונים מול כמה מיליונים. היא רדודה .נ.ב. גם ברצלונה הפסידה בבית לקבוצה בשם הרקולס עם תקציב של פחות מ1% מברצלונה ..אז מה קשור .העיקר ללגלג על ?????
2
תגידו תודה גדולה לשופט....
(יוני: 19:21 25-03-2016)
בושה שיש שופט כזה בהתאחדות.
3
צ'קנה לא הגיע בשביל פרuטות ויש עוד.
4
שחצן אין שינוי אותה קבוצה משעממת שלא מניעה כדור הכל מ יכולות אישיות
5
קובי רפואה
(יוסי שעריים: 07:19 26-03-2016)
עשית את הקבוצה ממורמרת. תדבר אל לב השחקנים .ויש שחקנים שלא מגיע להם לשחק אבי מלכה כאילו עושה בכוונה. סלים טועמה מפחד על הרגליים. ולמה אין מגן ימני טיבעי.אפה יוגב למה לא משחק?
6
בכל העיר כולם יודעים
(ששעריים פרצופים קשים: 21:58 25-03-2016)
7
ויצמן יעררר???
(עעי: 22:45 25-03-2016)
כמה פנדלים בדקות הסיום כמה???
8
גם הגדולות נופלות
(מרמורקי : 23:12 25-03-2016)
גם לפעמיים מכבי ת"א עם תקציב פי 2 על הליגה נופלת אין מה לעשות , אבל מילה שלי שעריים תעלה
9
כפר שלם כנסו
(חחחח: 13:23 26-03-2016)
מצחיק שאתם מתבכיינים, אתם אחת הקבוצות עם התקציב הגדול בליגה ראו חוזה של חליפה לובין דוידי ועוד. אל תשכחו לקבוע משחקים באמצע שבוע זה יותר רווחי והמבין יבין. דש מהנהלת הכח. אתם לא קבוצה אתם עסק לא חוקי
10
שעריים- בכיינים- תתביישו
(מנשה: 11:14 26-03-2016)
90 דקות שליטה מלאה של הכפר, יצאתם בשן ועין, ניצלתם מתבוסה, קבוצה בלי תקציב עשתה לכם בית ספר, והאוהדים שלכם במקום לעודד הולכים לריב ולאיים על ילדים בני 10, חבורת נמושות. לא להאמין שקבוצה כל כך חלשה במקום הראשון. אנטי כדורגל
11
יאללה כפר שלם!
(אוהד: 00:57 27-03-2016)

סקר דאבל פס

העונה הסתיימה בליגות הנמוכות, מה יחכה לנו בעונה הבאה בליגות א'?