האס(י) של ניסטל: 0:2 לחדרה על נשר, צמד לגומה

שחקני חדרה בסיום המשחק (קובי פורטל) שחקני חדרה בסיום המשחק (קובי פורטל)
מי יעצור אותה? הפועל חדרה דוהרת לכיוון המקום השני בפלייאוף העליון לאחר שניצחה את מוליכת הטבלה, עירוני נשר, שניצלה ובגדול לאחר שטבריה סיימה בתיקו. הפער בצמרת הצטמצם ל-5 נקודות. ואיך קשור דן ולנסי?

היו כאלה שחשבו שזה מקרי, וכאלה שחשבו שזה רק עניין של מזל, אך היום (ו') הוכיחה הפועל חדרה כי לשחק כדורגל היא יודעת, והיא עושה את זה טוב מאוד. מעטים נתנו סיכוי לקבוצה של ניסטל לחזור עם נקודות מהמפגש מול מוליכת הטבלה שמצידה רצתה לחזור למסלול הניצחונות, אך אסי גומה (צמד שערים) במשחק ענק הביא לקבוצתו 3 נקודות יקרות וניצחון 5 רצוף (!).

מנגד, עבור נשר זה המשחק השלישי ברציפות שהקבוצה לא מצליחה לנצח ובכלל אפשר להצביע על מספר תובנות שעוברות על הקבוצה. לאחר שתי תוצאות התיקו בשבועיים האחרונים מול באקה ואיכסל, נשר איבדה 3 נקודות נוספות ולמעשה היא עם מאזן של 2 נקודות מ-9 אפשריות. עושה רושם שהקבוצה של אלדד שביט נמצאת בלחץ אדיר, רק חבל שהלחץ מגיע דווקא מהמאמן עצמו. ביום חמישי האחרון החליט שביט להזמין את דן ולנסי, אחד מהמאמנים המנטליים המוכשרים בארץ, אלא שעצם הזימון של ולנסי ע"י שביט להרצאה עבור שחקני הקבוצה הכניס את שחקניו ללחץ אטומי בכך ששידר להם כי המפגש מול חדרה הוא מינימום גמר גביע. במקום להועיל זה רק הזיק.

שלא נדבר על שחקני רכש שהגיעו בקול תרועה לעירוני נשר והושקעו עליהם סכומים אדירים ובפועל לא דובים ולא זבובים. פאדי זיאדה, מלך שערי הליגה בעונה שעברה, נמצא עם 4 שערים בלבד ונכנס רק בדקה ה-70 למשחק. עידן דוד שהגיע מהפועל כפר סבא עדיין לא קלט שהוא נמצא בליגה א' ומאז שהגיע לא עשה דבר. לא פלא שדוד לא פותח ב-11 של נשר.

עידן דוד. לא מוצא את עצמו בנשר (קובי פורטל)
מה שקרה בפועל על כר הדשא היה תוצר של הלחץ שבו מצויים שחקני נשר. שחקני ההתקפה של אלדד שביט הגיעו למספר מצבים שבהם הכדור היה חייב לחדור לרשת, אך פעם אחר פעם מצאו את עצמם ממצבים נוחים מחמיצים ואף משלמים בריבית.

30 שניות מהפתיחה יעקב אבבה ביצע עבירה על עומר בוארון במקום מסוכן מאוד, בן בן שושן שלח כדור לפינה הרחוקה שנעצר בקורה. בדקה ה-13 בן בן שושן סיכן שוב את השער כששלח בעיטה אדירה שנעצרה אצל נמרוד כהן, הכדור נהדף לקרן, קווין רינשטיין הגביהה היישר ליוני אוחיון שנגח כדור טוב, אך לא מספיק מדויק.

הכדור של בן שושן (קובי פורטל)
בדקה ה-16 קיבלנו אירוע הזוי כאשר בזמן המשחק החלו הממטרות לצוץ ולהרטיב את כל חלקי המגרש. השופט, אסעד ג'ברין (טוב), עצר את המשחק עד שאחד מאנשי התחזוקה ניגש לכבות את הממטרות.

מים בששון (קובי פורטל)
בדקה ה-20 הייתם חלבי קיבל כדור עומק נהדר מבן בן שושן, חלבי הוציא כדור רוחב נהדר לעומר בוארון שמול שער חשוף בעט, אבבה זרק את גופו ומנע שער ודאי. מנגד, חדרה יצאה להתקפה נגדתית, הכדור הגיע לאיילון אלימלך שמחוץ לרחבה בעט כדור מדויק לפינה שנישק את הקורה ויצא החוצה.

ההחמצה של בוארון (קובי פורטל)
בדקה ה-39 מהלך מבריק של דניאל ברק החל באגף שמאל כשחלף על פני שני שחקני חדרה, ברק נכנס לאמצע, הספיק לחלוף על עוד שחקן של חדרה ולבעוט מחוץ לרחבה, כהן קלט. כעבור דקה זכתה חדרה בכדור קרן אותו ניגש להרים מנשה זלקה ובדרכו לדגל הקרן זרק לעברי: "תרשום זה גול", אמר ואכן היה, זלקה הגביהה כדור מדויק לראשו של אסי גומה שנגח פנימה, 0:1 חדרה.

הנגיחה של גומה ברשת (קובי פורטל)
ידע על מה הוא מדבר. זלקה (קובי פורטל)
בדקה ה-43 כדור חופשי של מנשה זלקה הוגבה לרחבה, אילון אלימלך, אחד מהמצטיינים במגרש, הסתנן מאחורי כל הגנת נשר, נגח עם החלק האחורי, בומשטיין התעופף והדף לקרן. עמוק בתוך תוספת הזמן  איתן יואש פרץ ברחבה, הוציא כדור רוחב שהגיע עד לטמניו שבעט כשבומשטיין לא בשער, הכדור חמק ליד הקורה. 0:1 בהפסקה.

עם פתיחת החצי השני החליט שביט לערוך חילוף כאשר הוציא את עומר בוארון ובמקומו הכניס את שלומי בן עשור. גם את החצי השני פתחה נשר טוב יותר ולאחר 10 שניות כדור הוגבה לרחבה, שלומי בן עשור השתלט, כהן יצא מהשער והצליח לקלוט את הכדור. בדקה ה-55 החליט שביט לשנות מערך ועבר לשחק עם 3 בלמים כאשר הוציא את שלו ברוור והכניס את עידן דוד.

אסי גומה ויוני אוחיון במאבק על הכדור (קובי פורטל)
בדקה ה-63 נשר זכתה בכדור חופשי מסוכן על קו ה-16, עידן דוד לקח את הבעיטה ושלח כדור מעל המשקוף. לאחר 7 דקות חדרה עקצה פעם נוספת ואסי גומה מצא את הרשת בשנית, 0:2 ענק לחדרה.

עד לסיום שחקני נשר כבר השלימו עם ההפסד ולא הצליחו לרשום מצב מסוכן ממשי מול שערו של כהן. חדרה עם ניצחון ענק יכולה לחלום אפילו על המקום השני כאשר בשבוע הבא היא מאחרת את טבריה בעוד שנשר תתארח במגדל העמק.


 

תגובות

+ הוסף תגובה
1
אלדד שביט אפס
(לירון : 20:15 25-03-2016)
אין לו מושג כבר עשר משחקים מכניס את פאדי זיאדה בדקה 80 אף מאמן בליגה א לא עשה לו את זה אחרי עונה מצויינת שלו אבל המאמן ידוע שאין לו מושג בכל קבוצה שדרך הוריד אותה ליגה יש מזל לנשר שטבריה לא מנצלת את המעידות
2
בוארון ועידן דוד לא אקס פקטור
(בני מנשר: 23:48 25-03-2016)
לא משדרגים את הקבוצה אולי מורידים ביטחון משאר השחקנים.
3
מאמן בלי שיטה תתבייש אלדד העיקר הורדת את טבריה
4
תגובה 1 אתה אפס !!
(בבר: 10:17 26-03-2016)
אלדד מקצוען ותותח ואילו אתה אפס מאופס ! אין יציבות לגל העונה בשום מקום וכרגע הלחץ גדול אבל זה יעבור . תתחיל לעודד במקום ללכלך חתיכת סמרטוט .
5
כמה אפשר? שתי קבוצות
(נשר וטבריה אפסים: 15:44 26-03-2016)
שלא מתאימות לליגה ב'!!! גל שלמה הלוואי והיית מבין משהו בכדורגל. כלום.
6
רז מתי אתה רץ עם חוטיני?
(חדרתי-בדם: 17:35 26-03-2016)
תעמוד במילה שלך ואל תחפש להתחמק הכל כתוב ומתועד אני רוצה להיות נוכח בהצגה הזו
7
לתגובה 4
(לירון : 18:04 26-03-2016)
אתה חתיכת אפס מאופס שלא מבין כדורגל אלדד שביט המאמן הכי חלש שראיתי בליגה א מאמין בשחקנים חלשים כמוהו ובשחקנים שהביא איתו אם הרצליה היו משאירים את הסגל של שנה שעברה היו כבר בפור 14 נקודות ליגה א השנה חלשה להחריד !!
8
אתה לא אוהד אתה אנטרסנת
(ל-1 האפס: 18:27 26-03-2016)
אם היינו מנצלים המצבים היינו 10 נקודות פור.לגבי פאדי קיבל המון קרדיט לא סיפק סחורה ובגללו שלומי ואמיל היו צריכים להוציא המון כסף על בוארון ועידן דוד שלא יןתר טובים מבן עשור בן שושן ברק וחלבי.
9
לתגובה 8
(לירון : 20:04 26-03-2016)
קודם כול פאדי זיאדה אחד החלוצים הכי טובים בליגה א מהיר פיזי השיטה שלכם בכלל לא מתאימה לו שיטה מגעילה משעממת בהרצליה היו משחקים עליו כדורים אורכים לא ראה אף חלוץ ממטר והיה מולו חלוצים הרבה יותר טובים מהיום אבי מלכה גל אלקנתי ותגידי מה עשה עומר בוארון
10
לתגובה 8
(לירון : 20:07 26-03-2016)
תגידי מה עשה עד היום עומר בוארון ועידן דוד גם אם נעלה ליגה ואלדד ישאר המאמן שלנו אנחנו נהיה בדרך הבטוחה לירידה לליגה א בחזרה
11
תתבע את מס 1
(לאלדד שביט: 22:04 26-03-2016)
תגיש תביעת דיבה נגד מספר 1. מענין מי מסתתר מאחורי השם. הרבה עורכי דין מקורבים אליך ישמחו לייצג אותך . אבל קודם תתרכז בקבוצה ושנעלה ליגה.
12
מאמין בשחקנים בינוניים ולא יודע לעשות את ההפרדה,בן שושן, זיאדה,בן עשור(שחקן הכי טיפש שראיתי),חלבי, וברוור לא מתאימים לקבוצת 1-2 בליגה א בינוניים מאוד ולא יציבים עם הברקות מידיי פעם
13
לא יעזור נשר שנה הבאה בליגה לאומית חבל רק שקרקוגלי הקומבינטור דואג רק לבן שלו מאמן בושה.
14
נשר ללאומית
(מיכה: 23:04 26-03-2016)
נשר עולים ליגה למרות הכל.
15
לתגובה 11
(לירון: 16:38 27-03-2016)
תגיד לי על מה הוא יכול לתבוע אותי בעיה שלו שבחר להיות מאמן כדורגל חלש וחוץ אני אגיב פה שבוע הבא שנפסיד למגדל העמק אז נראה אותך מה תגיד
16
המאמן פחדן
(יוסי: 17:27 27-03-2016)
בחיים שלי לא ראיתי מאמן כל כך פחדן !!! במקום לשים את יוני כחלוץ אתה צריך לשים אותו כקשר אחרוי ותעלה את קווין למעלה רק ככה תנצח!!!
17
חדרה פשוט עשו לכם בית ספר
(היה שם : 10:25 28-03-2016)
נשר זה לא בושה להפסיד לחדרה , מומו בנה שם קבוצה מצויינת מכולם כסף . זה לא שנשר גרועים חדרה עשו אותם קטנים אז תפרגנו לחדרה . אני יכול להסכים שמומו ניסטל עשה למאמן שלכם בית ספר

סקר דאבל פס

מי המועמדת העיקרית לרדת לליגה ב' מליגה א' צפון?