שח-מט: מכבי דליה השפילה 0:5 את מעלות/תרשיחא

שחקני דליה. לא ספרו את מעלות (דור היקה) שחקני דליה. לא ספרו את מעלות (דור היקה)
תצוגת כדורגל מרהיבה מצד שחקניו של אחמד וואהב, פירקה את מעלות שלא דומה לקבוצת כדורגל. נסראלדין, כבהא, חוג'יראת ומלסה (צמד) סגרו חמישייה והורידו את מעלות אל מתחת לקו האדום כשהיא רחוקה של 3 נקודות מדליה. ברוך ממן התפטר בסיום המשחק. טל: "אני מבקש סליחה מהנהלה על התצוגה הרעה"

מקרב תחתית שהיה אמור לספק לנו קרב של שתי קבוצות שרוצות לשרוד בליגה, קיבלנו את אחד המשחקים החד צדדים שנראו העונה. דליה הצליחה לפתוח פער של 3 נקודות, מקום אחד מעל הקו האדום המוביל למשחקי המבחנים, ומנגד שלחה את מעלות אל מתחת לקו האדום היישר לליגה ב'.

אחד השחקנים שלקח ללב את התבוסה הכואבת הוא קפטן הקבוצה ומי שצפוי להחליף את ברוך ממן בתור מאמן הקבוצה לאחר שהאחרון התפטר בסיום המשחק, הוא אילן טל שניסה למצוא מילים למה שהתרחש על הדשא: "ללא ספק השפלה קשה, קבוצה כדורגל לא יכולה לבוא למשחק כזה שהחבל על הצוואר ולקבל 0:5. אני בתור שחקן ותיק ובאופן אישי כאחד שעבר הרבה בכדורגל מאוד מאוכזב מהיכולת של השחקנים שחד משמעית לא רצו ולא הופיעו למשחק. הם מקבלים פה מעל ומעבר במועדון הזה ואין סיבה שככה יחזירו השחקנים להנהלה".

על המצב בו ברוך ממן ביקש לסיים את תפקידו אמר:" ברוך כועס ופועל מתוך כעס מקווה שהוא יישאר אני מאוד רוצה שימשיך במועדון". טל הוסיף:" בהזדמנות זו, אני רוצה להתנצל בפני ההנהלה על המשחק, אנחנו לא מרימים ידיים נשארו עוד 5 מחזורים".

אילן טל (דור היקה)
כ-60 צופים בלבד הגיעו לצפות במשחק העונה של תחתית ליגת א' צפון. בדקות הראשונות ראינו שליטה של שחקני מעלות, אך לאחר 10 דקות המצב השתנה ורק קבוצה אחת הופיעה על המגרש, מכבי דליה.

בדקה ה-16 קיבלנו את הראשון, כדור חוזר של הגנת מעלות הגיע היישר לרגלו של אמיר נסראלדין, שחזר למגרשים אחרי פציעה ארוכה, האחרון לא התבלבל בעט ימינה בחוזקה כשהוא לא השאיר לבן ויצמן סיכוי, 0:1 דליה.

רבע שעה עברה, דליה המשיכה לשלוט וזכתה בשלוש קרנות רצופות כשבשלישית גדי מלסה הרים כדור נהדר לראשו של נידאל חוג'יראת שהתמקם בזווית לא פשוטה, נגח בהקשתה מעל וייצמן וקבע 0:2 ענק לדליה שנשמר עד למחצית.

הלחץ במעלות התחיל להשפיע כששחקני הקבוצה רבו ביניהם ובנוסף טענות הושמעו כלפי צוות השיפוט. אם חשבתם שלמחצית השנייה מעלות הלחוצה תעלה בטירוף בכדי לחזור למשחק, טעיתם.

בדקה ה-55 בוטורוס עטמה פרץ באגף ימין ומצא במרכז הרחבה את מוחמד כבהא שבעט חזק, הגנת מעלות הצליחה לבלום, אך מי אם לא גדי מלסה שהסתנן מצוין נעץ את הריבאונד ברשת, 0:3 דליה.

עד דקות הסיום לא זכינו ליותר מידי מצבים והזדמנויות עבור שתי הקבוצות. מעלות שביצעה מספר חילופים התקפיים במטרה לנסות ולחזור למשחק הפקירה את החלק האחורי ונענשה על כך. בדקה ה-85 מתפרצת אדירה של שחקני דליה יצאה לדרך תחת ניצחו של גדי מלסה באגף ימין, האחרון מסר רוחב חד למרכז הרחבה היישר למוחמד כבהא שלא התבלבל וסיים עם כדור ברשת, 0:4.

5 דקות חלפו להם ואת המסמר האחרון בארון של מעלות נעץ גדי מלסה שהיה במקום הנכון כשקבע 0:5 ענק למכבי דליה,  משחק ענק עם צמד אישי ושני בישולים לקשר הצעיר שמחוזר על ידי הפועל עכו מליגת העל.

גדי מלסה (דור היקה)
יו"ר מכבי דליה, סאלח נסראלדין, היה נרגש בסיום וסיכם את המשחק: "אני שבע רצון מהניצחון, היינו זקוקים לו כל כך מקווה שתהיה המשכיות, ניקח נקודות גם במשחקים הבאים ונבטיח השארות בליגה. מאמין בצוות המקצועי ובשחקנים".

 

תגובות

+ הוסף תגובה
1
דליית אל כרמל
(המבין מהמרכז: 17:05 26-03-2016)
סליחה עים כל הכבוד לניצחון יש לעשות איחוד בין מכבי להפועל מיכוון ששתי הקבוצות בתחתית הפועל ליגה ב מכבי ליגה א אוו שאים לא הולך כל אחת תיפתח קבוצת אוהדים בהצלחה
2
הנצחון מוקדש לסאלח
(שחקן : 22:02 26-03-2016)
אבו ראוי הנצחון מוקדש לך איש יקר מנהל מס׳ 1 בכל הליגה
3
עולה חשד מסריח כי חלק משחקני הרכש לא היתאמצו בכוונה תחילה והובסו עי דליה יש לקיים חקירה כולל פוליגרף לכל השחקנים על מנת לגלות את האמת זו תבוסה יזומה ועל המוכרים /טובות הנאה לשלם את הדין
4
מבין
(אוהד: 17:33 27-03-2016)
לחקור את גלבוע שמכרה שבוע שעבר למעלות
5
תגובה 2 זה סלאח הליצן שקוףףףףףף
(סלאח הליצן: 00:31 28-03-2016)
תראה לאיזה מצב היגעתה אחריי שפירקתה והרסתה את הקבוצה אתה עוד מפרגן לעצמך יחתיכת ליצן חולה פירסום אין לך מושג לא בניהול ולא בכדורגל ואם היה לך כבוד הייתה מי תפטר מיזמן ואוליי אז היה למכבי סיכוי להישאר בליגה

סקר דאבל פס

מי המועמדת העיקרית לרדת לליגה ב' מליגה א' צפון?